Přejít na obsah

BAWSAQ - Uz brzy na WTLS!

wtls gta-multiplayer.cz gta 5 sa-mp

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
37 odpovědí

Bartman

Bartman

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel
neni ten graf MaterialObjekt?
  • 0

niCe

niCe

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel
Opet drobne vylepseni! Hraci maji nyni mohou pohodlneji spravovat jejich portfolio akcii a sledovat vynosy jejich akcii.

Vložený obrázek
  • 0

Welcome to Los Santos (WTLS): s1.gta-multiplayer.cz:7777

• Nejlepší SA-MP server se spoustou možností - kulečník, basketbal, závody, minihry, vykrádání domů, akciová burza BAWSAQ, mobilní telefon, videohra QUB3D, války o území gangů, nemovitosti, skryté balíčky a mnohem více!

• Herní server bez cheaterů - na našem serveru máme efektivní anticheat
• Profesionální a přátelský administrační tým, který pomáhá hráčům

kazlik

kazlik

punkva

• Uživatel
Super, toto mi chybělo po včerejším updatu :) btw vyděláno přes 200k na akciích :d
  • 1

rEf

rEf

король

• Uživatel

Steam Profile

niCe až mi pojede internet v 00:00 sraz dáme kulec.
  • 0

Nechápete něco nebo vás trápí určitá chyba? Napište mi a já se vám pokusím pomoci v případě volného času.

SA-MP.cz

NEOX

NEOX

Emmet

• Uživatel
Super script, neviem síce ako si spravil ten graf ale je to super ;)
  • 0

Vložený obrázek

Príďte sa pozrieť na prepracovanú Role Play modifikáciu pre M2MP.

Povolania, výplaty, závody, brigády, licencie a ešte oveľa viac na Project Empire Bay!

rhsCZ

rhsCZ

OG LOC

• Uživatel
good job
s tm grafem bych se asi posral :d to bych asi nedal :d jinak super
  • 0

642_422_222_671.0854491001369770503.gif

3172551492.png
Nelegálními se věci stávají tehdy, jakmile se stanou populární,“-Kim Dotcom
„Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“-Čínské přísloví
„V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.“
„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“-Elbert Hubbard

Majky ROOt

Majky ROOt

Jethro

• Uživatel

Please Login or Register to see this Hidden Content

Good job. :-)
  • 0

ATomas

ATomas

RZE for life, SP for ever !

• Ověřený uživatel
  •   

neni ten graf MaterialObjekt?

Podle mne ne. protoze kdyz si vsimnes ten graf se nacita postupne a mizi postupne. tedy kdyz mas pomalejsi packety, podle mne to jsou textdrawy pouzite jako pixely :d
  • 0
play.superparba.eu:7777
www.superparba.eu
pawno.cz kazí dva typy lidí:
1. "Najdi do to na googlu/wiki" <- sakra tak od toho je tu ta sekce help ne ? Protože to asi nenašel / nepochopil / neví
2. Ovce. <- Člověk by se mohl smát kdyby to nebylo tak smutné jak tu někdo zavedl termín kid/děcko a všichni ho začali bezhlavě používat na každého, kdo se jenom opováží na něco zeptat nebo projevit svůj nazor.

Frajtr

Frajtr

Madd Dog

• Uživatel
Pěkný můžu jen chválit co dalšího můžeme čekat z gta V ?
  • 0

TheRohlikar

TheRohlikar

Emmet

• Uživatel
:d :d :d :d Zabil ! :d
  • 0
Nazdar !
Přínáším ti úžasnou zprávu ! Pojď si zahrát na portál s úžásným módem Call of Duty, nebo nekonečnou hru Dust 2 Only ! Můžeš si zaskákat na kamenech na DeatHrunu, zmlátit pár dozorců na JailBreaku nebo si zahrát CW/TG/Gather na našich serverech ! Pobav se s přáteli na našem TeamSpeaku ! Jsme tu pro tebe !
http://www.Funny-Strike.cz
Příjď se pobavit, zahrát a užít si nudný večer !
Ahoj na serverech.

(AW)Tom

(AW)Tom

(°o°) .l.

• Uživatel

Pěkný můžu jen chválit co dalšího můžeme čekat z gta V ?

prepracovanu mapu dna oceana, Nice moze zacat :d
  • 0

niCe

niCe

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel

Please Login or Register to see this Hidden Content

Good job. :-)

To jsi neobjevil nic noveho, hned na zacatku jsem zminoval, ze je to udelane podle GTA V.

Plne funkcni akciovy trh inspirovany GTA V uz brzy na serveru WTLS!

Podle mne ne. protoze kdyz si vsimnes ten graf se nacita postupne a mizi postupne. tedy kdyz mas pomalejsi packety, podle mne to jsou textdrawy pouzite jako pixely :D

Aaa, uz ti to nedalo a musel jsi to jit vyzkouset? :D Kdy to bude v RZE? :D
  • 0

• Nejlepší SA-MP server se spoustou možností - kulečník, basketbal, závody, minihry, vykrádání domů, akciová burza BAWSAQ, mobilní telefon, videohra QUB3D, války o území gangů, nemovitosti, skryté balíčky a mnohem více!

ATomas

ATomas

• Ověřený uživatel
  •   

To jsi neobjevil nic noveho, hned na zacatku jsem zminoval, ze je to udelane podle GTA V.

Aaa, uz ti to nedalo a musel jsi to jit vyzkouset? :d Kdy to bude v RZE? :d

Narazis tim na neco ?
Scripty jako levelovy system /novinky a nebo treba barevne zvyrazneni nicku pri odpovedi (v chatu) jsem delal nezavisle na napadech hracu, a tedy nemohl byt nijak "okoukan", a tyto podobne scripty objevili i u tebe na serveru (zjistil jsem dnes kdyz sem se na nej pripojil, nevim jak dlouho je tam mas)

Nejspis si prehledl muj predchozi prispevek, asi proto jsi na nej neodpovedel
Prispevek ti jsem dam znovu doufam ze mi na nej uz odpovis...

Zajimalo by mne jestli se za timhle propracovanym designem skryva i propracovana funkcnost.
Uz asi dva roky se mi v navrzich na serveru obevuje navrh "akcie", ktere bych propojil s fungujicimi podniky u mne na serveru. Ten vzdy odmitam s tim ze si nedovedu si predstavit funkcnost akcii v sa-mp.

Muzete vyuzit ruzne analyticke nastroje k odhadu vyvoje cen

Pokud to chapu dobre zadny random ? :)
  • 0
www.superparba.eu
1. "Najdi do to na googlu/wiki" <- sakra tak od toho je tu ta sekce help ne ? Protože to asi nenašel / nepochopil / neví
2. Ovce. <- Člověk by se mohl smát kdyby to nebylo tak smutné jak tu někdo zavedl termín kid/děcko a všichni ho začali bezhlavě používat na každého, kdo se jenom opováží na něco zeptat nebo projevit svůj nazor.

rEf

rEf

король

• Uživatel

Steam Profile

Jéj mě z vás de hlava kolem zeměkoule ... Si konkurujete jak páni přitom u každého u vás se dá najít vada nebo něco co někdo měl dřív. Nehádejte se furt... :d
  • 0

Nechápete něco nebo vás trápí určitá chyba? Napište mi a já se vám pokusím pomoci v případě volného času.

SA-MP.cz

niCe

niCe

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel

Zajimalo by mne jestli se za timhle propracovanym designem skryva i propracovana funkcnost.

Pokud to chapu dobre zadny random ? :)

System pro vypocet vyvoje cen na akciove burze vyuziva komplexni algoritmus, ktery do pohybu cen promita jak dlouhodobe trendy, kratkodobe vykyvy a nebo jine vlivy vyvolane ekonomickou situaci na hernim serveru.
  • 0

ATomas

ATomas

• Ověřený uživatel
  •   

System pro vypocet vyvoje cen na akciove burze vyuziva komplexni algoritmus, ktery do pohybu cen promita jak dlouhodobe trendy, kratkodobe vykyvy a nebo jine vlivy vyvolane ekonomickou situaci na hernim serveru.

Diky tahle odpoved mi staci :)
Navrhy ktere mi hraci davaji byly zalozene na vytvoreni akcii na konkretni fungujici podniky, ve kterych si hraci normalne kupuji veci, tedy ceny akcii by se odvozovaly podle denich vydelku. Takze se zadneho okoukani bat nemusis :)
  • 0
www.superparba.eu

Piccaso

Piccaso

Jethro

• Uživatel
Tak jsem si zkusil udělat graf. Použil jsem pro vývoj cen obyčejný random k určení ceny, jelikož jsem chtěl zjistit hlavně funkčnost grafu. K znázornění průběhu osy v závislosti na čase a ceně jsem použil obyčejné tečky s malými odestupy od sebe, které znázorńují čas (vodorovně) a malé odestupy do výšky, které znázorńují cenu (svisle). Není to nic těžkého akorát to chce si s grafem pohrát.

Jinak velice pěkné provedení celé akciové burzy.
  • 0

niCe

niCe

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel
Ahoj vsem! Upgradoval jsem akciovy trh na serveru WTLS - nyni vypada jeste vice jako akciovy trh BAWSAQ v GTA V! Tato feature nyni zahrnuje i hlavni stranku, kde naleznete graf celeho akcioveho trhu, hlavni zpravy (ktere v realnem case ovlivnuji akcie) a seznam nejvyssich rustu a poklesu akcii.

(Obrazky jsou v anglictine, na ceskem serveru WTLS je tato featura ovsem v cestine)

large-25055.jpg

large-25056.jpg

large-25057.jpg
  • 0

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Obrázek, wtls, gta-multiplayer.cz, gta 5, sa-mp

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?