Přejít na obsah

Prison FoxRiver v3

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
117 odpovědí

(AW)Tom

(AW)Tom

(°o°) .l.

• Uživatel

Ja neviem, ty sa hráš na dementa ? Neviem ako ty, ale ja hrám SAMP vyše 6 rokov a okrem evidetných cheatov nepoznám nič "lepšie", ako lagujúceho hráča, ktorí znepríjemňuje hru nielen sebe, (tým, že jeho odozva hry je strašná) ale aj ostatným, pretože zabiť hráča s pingom 300+ ti zaberie nepomerne viac času ako niekoho, kto má ping 30. Stačí, aby sa na serveri objavilo pár takýchto hráčov a už to pomerne významne ovplyvňuje hru aj zvyšku serveru. Je ABSOLÚTNE bežná prax, že sa za vysoký ping kickuje, spadli ste snáď z neba ? Predtým som mal na PFR pingkick defaultne na hranici 450, avšak po NIEKOĽKÝCH a OPAKOVANÝCH sťažnostiach samotných hráčov som pristúpil k zníženiu na 300. Podstatou PFR je totižto útek z väzenia. To znamená, že ak  ako dozorca vidíš väzňa na úteku, ktorého nedokážeš paralyzovať obuškom práve preto, že mu ping skáče od 250 do 400 tak ťa to logicky dosť naserie. S týmto má skúsenosť snáď každý normálny hráč.

Diskriminovať koho ? Toho, čo si nedákáže v dnešnej dobe zabezpečiť internet s normálnou odozvou ? Preboha veď aj s mobilným internetom od Telekomu sa zmestíš do 150. V ešte nedávnej dobe, som určitý čas keď som menil poskytovateľa, hrával napojený na verejnú wifi s pingom do 130. Mi kriste pane nehovorte, že ja niekoho diskriminujem...

Stačilo tejto témy, nemá to význam, mám dojem, že vám nejde o konštruktívnu debatu a táto téma nie je určená na rozoberanie toho, či je pingkick vhodný alebo nie.

aj hraca co ma ping 300 mozem zabit za taky isty cas ako hraca co ma ping 30.

Keby ste boli taky uzasny server, spravili by ste antilag/skinhit a nediskriminovali by ste hracov s velkym pingom. Je bezne, ze na serveroch hravaju aj hraci s velkym pingom.

• 0

xMontyx

xMontyx

Nováček

• Uživatel

Ja neviem, ty sa hráš na dementa ? Neviem ako ty, ale ja hrám SAMP vyše 6 rokov a okrem evidetných cheatov nepoznám nič "lepšie", ako lagujúceho hráča, ktorí znepríjemňuje hru nielen sebe, (tým, že jeho odozva hry je strašná) ale aj ostatným, pretože zabiť hráča s pingom 300+ ti zaberie nepomerne viac času ako niekoho, kto má ping 30. Stačí, aby sa na serveri objavilo pár takýchto hráčov a už to pomerne významne ovplyvňuje hru aj zvyšku serveru. Je ABSOLÚTNE bežná prax, že sa za vysoký ping kickuje, spadli ste snáď z neba ? Predtým som mal na PFR pingkick defaultne na hranici 450, avšak po NIEKOĽKÝCH a OPAKOVANÝCH sťažnostiach samotných hráčov som pristúpil k zníženiu na 300. Podstatou PFR je totižto útek z väzenia. To znamená, že ak  ako dozorca vidíš väzňa na úteku, ktorého nedokážeš paralyzovať obuškom práve preto, že mu ping skáče od 250 do 400 tak ťa to logicky dosť naserie. S týmto má skúsenosť snáď každý normálny hráč.
Diskriminovať koho ? Toho, čo si nedákáže v dnešnej dobe zabezpečiť internet s normálnou odozvou ? Preboha veď aj s mobilným internetom od Telekomu sa zmestíš do 150. V ešte nedávnej dobe, som určitý čas keď som menil poskytovateľa, hrával napojený na verejnú wifi s pingom do 130. Mi kriste pane nehovorte, že ja niekoho diskriminujem...

Stačilo tejto témy, nemá to význam, mám dojem, že vám nejde o konštruktívnu debatu a táto téma nie je určená na rozoberanie toho, či je pingkick vhodný alebo nie.

Nuž, keď je niekto lama a nervák tak ho to nasere.To je typická výhovorka, že ho nedal pre to lebô je to lager, pritom sa dá normálne killnúť. Nevidím dôvod prečo by nemali hráči s vysokým pingom hrať MP. MP je free a je na stiahnutie pre každého bez ohľadu jeho odozvy netu. Denne sa stretávam s hráčmi čo majú vysoký ping a hrá sa s nimi v pohode a vobec sa mi nezda ze by nejako vyrazne ovplyvnovali chod servera oproti hracom s nizkym pingom.
  • 0

Čoskoro tu niečo bude . . . možno...

NuSo

NuSo

Jethro

• Uživatel

Ok, bež trebárs na VG s pingom 300 a uvidíme reakcie. Nebudem to tu ďalej riešiť, je to tak ako to je a meniť to nebudem. Diskriminujem tým možno 1% hráčov, ktoré rád privítam, keď si ten ping dajú do poriadku. Ja veľmi dobre viem, aké to s pingom je z jednej aj z druhej strany, nemusíte mi tu o tom vypisovať múdrosti, nepresvedčíte ma. To, že je SAMP free, neznamená, že je pre každého. Je tu napríklad taká zanedbateľná vec, že GTA celkovo je od 18 rokov, takže úplne tak pre každého napríklad v tomto ohľade nie je, o tom sa tu ale baviť nechcem, začali by ste ma chytať za slovíčka.

Ja niekde hovorím, že sme úžasný server Tom? Čo máš pocit menejcennosti alebo čo, že máš potrebu útočiť na PFR a Netopeer ? Ja osobne ťa vôbec nepoznám, viem akurát z tohto fóra, že mappuješ, to je celé. Ja som nikde nenapísal, že PFR je úžasný server, realita ale je, že je celé roky hrateľný a momentálne cez prázdniny má 60/60. Nepotrebujem to ďalej nijako propagovať ani riešiť.

xMontyx - ak sa pripájaš na server s mobilným internetom, ping ti možno na 150 vyskočí, ale nevyskočí ti na 300, odskúšané osobne, pretože som tak niekoľko mesiacov hrával.

• 0
Vložený obrázek

Net0peer Elite Group

Tanga

Tanga

Dieta internetu

• Uživatel

Uživatelova ocenění

Blbosť.
Ja tak hrávam furt, všetky nety čo mám doma, keďže bývam v prdeli sú FUP USB modemy do telekomu..
Priemer mám síce 160, ale nie zriedka mi vyskakuje na 400.

• 0

“The only Zen you find on the tops of mountains is the Zen you bring up there.” ~Robert M. Pirsig

96b259ac47244701b5097887d9439120.png

Ku kódu nezabudnite priložiť SSCCE.

Spoiler

NuSo

NuSo

Jethro

• Uživatel

Ok, tak to som ja mal zrejme zázračný mobilný internet a aj zázračnú verejnú wifi, keď sa mi takéto niečo nestalo. V poriadku, netvrdím, že to niekde na lazoch a samotách nie je možné.

• 0
Vložený obrázek

Net0peer Elite Group

Tanga

Tanga

Dieta internetu

• Uživatel

Uživatelova ocenění

Bývam na kraji Banskej Bystrice.
Si robíš srandu, že porovnávaš verejné WIFI s USB modemom?

• 0

“The only Zen you find on the tops of mountains is the Zen you bring up there.” ~Robert M. Pirsig

96b259ac47244701b5097887d9439120.png

Ku kódu nezabudnite priložiť SSCCE.

Spoiler

(AW)Tom

(AW)Tom

(°o°) .l.

• Uživatel

j pridem na vg s pingom 300 a vsetky deti co tam hraju mi zacnu nadavat do lam :d

• 0

D4n09

D4n09

Pokročilý uživatel

• Uživatel

samp má jeden bug u nějakých serverů když se připojíš tak máš 65523 ping a pak ti to klesne třeba na 20 ale prostě je to connection bug a je to na hodně serverech proto ti tu někdo psal aby si ten KICK nastavil na pár sekund co se hráč připojí chápeš ?

• 0

signature.png

xMontyx

xMontyx

Nováček

• Uživatel

Ok, tak to som ja mal zrejme zázračný mobilný internet a aj zázračnú verejnú wifi, keď sa mi takéto niečo nestalo. V poriadku, netvrdím, že to niekde na lazoch a samotách nie je možné.

Asi si mal zázračný net kedže Tango má pravdu. To isté sa stáva aj mne. Priemer síce okolo 100 ale často ping vyskakuje na viac ako 300.

• 0

Čoskoro tu niečo bude . . . možno...

NuSo

NuSo

Jethro

• Uživatel

Bývam na kraji Banskej Bystrice.
Si robíš srandu, že porovnávaš verejné WIFI s USB modemom?

Kde ich porovnávam ? Za to, že som ich dal do jedného príspevku, ich ešte neporovnávam.

samp má jeden bug u nějakých serverů když se připojíš tak máš 65523 ping a pak ti to klesne třeba na 20 ale prostě je to connection bug a je to na hodně serverech proto ti tu někdo psal aby si ten KICK nastavil na pár sekund co se hráč připojí chápeš ?

Sťažovali sa mi na to zo stoviek hráčov 2. Jeden tu a druhý z USA. Asi toľko k tomu. Pokiaľ ich bude 10 a viac, budem sa tým zaoberať. Na ďalšie príspevky ohľadom pingu už nebude reagovať.

• 0
Vložený obrázek

Net0peer Elite Group

Adi007

Adi007

Jonny Sindacco

• Uživatel

Where i can find this script? https://www.youtube....h?v=yQDFfBRdYxE

with objects attachments.

• 0

RIP

RIP

Support Team

• Uživatel

Donny stále natáča ? 

• 0

Allison%20Road.JPG

VolfikCZ

VolfikCZ

Founder LV:RP

• Uživatel

Si slepý nebo potřebuješ nutnou assistenci aby ti to někdo potvrdil písmem ?

• 0

EEEE

EEEE

Da Boss

• Uživatel

Pre pokus o znovu-oživenie spúšťame server PFR na novej IP: 82.208.17.10:27110 , pre verejnosť by mal byť dostupný v priebehu dnešného dňa. Databáza je pravdepodobne nenávratne stratená, čo je v konečnom dôsledku podľa nás aj dobré - aspoň budete mať prečo hrať. To znamená že je zmazaný aj banlist a zmazal som aj zoznam permanentne zabanovaných - parazitov. V sekcii PFR som aktualizoval niektoré témy.

• 0

Pre pokus o znovu-oživenie spúšťame server PFR na novej IP: 82.208.17.10:27110 

XpresS

XpresS

AnyError 404: Please report it to Potato !

• Uživatel

Steam Profile

Pre pokus o znovu-oživenie spúšťame server PFR na novej IP: 82.208.17.10:27110 , pre verejnosť by mal byť dostupný v priebehu dnešného dňa. Databáza je pravdepodobne nenávratne stratená, čo je v konečnom dôsledku podľa nás aj dobré - aspoň budete mať prečo hrať. To znamená že je zmazaný aj banlist a zmazal som aj zoznam permanentne zabanovaných - parazitov. V sekcii PFR som aktualizoval niektoré témy.

Pochybujem, že ti to PFR sa ešte rozchodí :d, zamna už to nema cenu :)  :) ale to je jedno 

Veľa štastia :d

Upraveno uživatelem eXpresS: 04 září 2016 - 16:14:44

• 0

Start where you are. Use what you have. Do what you can. -  Arthur Ashe

If you can dream it, you can do it..- Walt Disney

If you don't ask, you don't get. -  Stevie Wondeä

Nobody knows that Garbage collector exists, but all believe to exist - Nobody know

HXQxdKx.gif

Amenadiel

Amenadiel

Ken Rosenberg

• Uživatel
  •   

Steam Profile

Pochybujem, že ti to PFR sa ešte rozchodí :d, zamna už to nema cenu :)  :) ale to je jedno 

Veľa štastia :d

Cos to psal?

fc3b5051e348419c874f82ad6f4ba74f.png

Vždy to má cenu, i kdyby to byla jen blbá zkouška... 

• 0

Paulee

Paulee

Learning pawn ...

• Uživatel

Steam Profile

Tak lidí je tam celkem dost. Uvidíme jak dlouho. GL

• 0

D4n09

D4n09

Pokročilý uživatel

• Uživatel
Že to lidi pořád baví
Ale co hodně štěstí
  • 0

signature.png

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Gamemode

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?