Jump to content

ostatní Menší soutěž


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdarec, mám pro Vás takovou menší soutěž.

 

Odměnou je origin klíč na Need For Speed 2015

 

Pravidla ?

Nejsou

 

Jak soutěžit ?

Je to jednoduchý... Do náhodně zvolených témat na tomto fóru budu průběžně přidávat jednotlivé segmenty klíče.

Celkem se tedy jedná o 5 segmentů. Každý je složený ze čtyř alfanumerických znaků. Dnes jsem skryl první segment ( prvním nemyslím že je i v pořadí první ). Segmenty nejsou skryty v odpovědích ale vždy založeném tématu. 2262 Tudíž kdo první sežene všech pět segmentů a poskládá je ve správném pořadí je hra jeho. 

 

Hodně štěstí

 

 

Pravidla kterými se budu řídit při skrývání segmentů.

1. Vždy to bude hlavní téma. Nikdy odpověd

2. Segmenty budou jasně viditelné( černou barvou )

3. Formát segmentu AAAA

4. Segmenty se ve výsledném klíči neopakují, ale je možné že jeden segment skryji na více místech

 

Poslední segment skryji ve středu.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Možná by to chtělo vyhlásit tu předchozí soutěž... :) "Power Banka, USB Flash disk atd" Jen tak mimo téma.. :d

O tom nic nevím to nebylo v mé režii to musíš asi nejspíš směřovat na toho kdo ji vyhlásil

 

BTW trošku jsem máknul a už je po fóru rozházený kompletní klíč

Link to comment
Share on other sites

Myslím že když Polis dělal soutěž, tak jsi admin tu byl. Mluvilo se už i v chatu a v tematu jednom, ale Polis se nevyjádřil nikdy.  Tak jsem si myslel Ewwe ten DMG vs silver Polis by mohl něco zjistit :d

 

http://pawno.cz/topic/53167-informace-sout%C4%9B%C5%BE-pawn-obecn%C3%A9-informace/

Edited by Steam wallet
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myslím že když Polis dělal soutěž, tak jsi admin tu byl. Mluvilo se už i v chatu a v tematu jednom, ale Polis se nevyjádřil nikdy.  Tak jsem si myslel Ewwe ten DMG vs silver Polis by mohl něco zjistit :d

 

http://pawno.cz/topic/53167-informace-sout%C4%9B%C5%BE-pawn-obecn%C3%A9-informace/

Né že bych ti do toho chtěl kecat ale k soutěži jsem se vyjádřil,+ tobě na skype + nabídl jsem odškodění zůčastněnému.

Ale čekal jsem že to někdo vytáhne jak už jsem viděl název tohodle Topicu .

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Né že bych ti do toho chtěl kecat ale k soutěži jsem se vyjádřil,+ tobě na skype + nabídl jsem odškodění zůčastněnému.

Ale čekal jsem že to někdo vytáhne jak už jsem viděl název tohodle Topicu .

Steam to napsal 3 dny předtím, než jsi napsal vyjádření. Dám vám radu, už to dál neřešte, raději hledejte kód.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...