Jump to content

hledám server 0.3.7


FOXX1999

Recommended Posts

ahoj mam svuj vlastni server na 0.3.7 tak potte hrat taky hledam pomocniky co by mi pomohly odmena ADMIN Lvl od 1-4 podle toho jak mi pomuzete

 

HostName: CZ/EN Realna Zeme 8 + FREE VIP
Address:  185.91.116.162:2004
Players:  0 / 15
Ping:     22
Mode:     Realna Zeme 8.
Language: SK/CZ

 

 

 

 

dekuji

Link to comment
Share on other sites

nn je volne stahnuta s hostingem

to že je volně, neznamená že nemusí být ukradená... To stejné máš s cracknutou hrou.. :) taky je Volně ke stažení... i když jí někdo musel cracknout že ? Tak tu rze7.4 někdo musel ukrást...  

Link to comment
Share on other sites

Vážení užívatelia. 
Prosím o skludnenie situácie. Obaja máte istý podiel viny. Tím pádom pokiaľ nemáte v pláne povedať sudcovi aj iné aktivita ako sťahovanie a crackovanie hier prípadne zhadzovanie iných serverov prosím o pokoj. 
Matthew. Pre budúcnosť to nechaj na pokoji. Jednak by skončil časom sám a to je najlepšia životná lekcia a na strane druhej máš čisté svedomie. 
Foxx1999. Jediný ktorý majú legálnu RZE je synbian.eu. 
Za pochopenie obom zúčastnením stranám v tomto pojednávaní ďakujem a poprosím odminov o ukončenie tejto frašky páč sa jedná o kradnutý mód a tím pádom porušuje daný autor hlavné ustanovenie tohto fóra a to je krádež. 
 

Link to comment
Share on other sites

ale ja ne mam to vse koupene

 

RZE ti ale nemůže prodat nějaký hosting, ale jen a pouze její tvůrce (pokud nemá toto právo ještě někdo jiný) a to jest ATomas. Pokud vím, tak legálně provozované rze 8 jsou pouze dvě. A pokud ji prodává hosting, který nemá s ATomasem žádnou smlouvu, měl by být stíhán právě tento hosting.

 

Jinak co se shození serveru týče, určitě sis měl server lépe zabezpečit. Protože někteří lidé, když můžou ničit, tak ničí (a někteří i nevědomky :d ). Samozřejmě to Deniska nijak neomlouvá  a přijde mi to od něj dost dětinské. ;)

Edited by GaRGoyLeS
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Zamčeno

To by stačilo. Rozjel se tu pořádný off topic, takže se téma zamyká. Konflikty mezi sebou (jak ty slovní, tak ty právní) si vyřešte jinou cestou.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...