Jump to content

info Změny ve vedení


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím, rád bych Vám oznámil menší změnu ve vedení.

Z důvodu etnické různorodosti bylo nutné povýšit Hipa na hodnot Administrátor.  Nyní tedy splňujeme směrnice Evropské unie , která říká , že ve vedení každého projektu je třeba mít zástupce nějaké menšiny.

 

Děkuji za pozornost

 

 

 

 

Né a teď vážně HIp byl povýšen pro urychlení spravování fóra. Ne vždy je čas a chuť a Hip by nyní měl převzít část mých povinností . Respektive si je rozdělíme a o změnách a chodu fóra budeme rozhodovat oba. Dále ze současné verze fóra 3.4.7 budeme upgradovat na verzi 3.4.9 a po připravení nového vzhledu pro verzi 4.x proběhne i upgrade na tuto verzi. Upgrade na 3.4.9 proběhne jako čistá instalace z důvodu že je potřeba opravit bugy, které jsou způsobeny nejspíše přechodem z phpbb nebo bůh ví čím. Tudíž nejprve proběhne instalace nového fóra, poté aktualizace databáze a následně extrakce. V případě že nenarazime na další problémy bude vše opravené a zprovozněné v příští víkend. Vy jako uživatelé nejspíše kromě malé maximálně 20 minutové odstávky z důvodu přesunu instalací nic nepoznáte.

 

A jak jsem již řekl děkuji za pozornost

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

já jsem nadšen z množství bugů co tu je. Divím se že to vůbec může fungovat to fórum. U mého profilu třeba nejdou vůbec měnit oprávnění ani natvrdo v databázi. :d

A jestli si někdo všiml, tak jsem nebyl ani v tabulce TOP přispěvatelů ani db uživatelů. Já jsem prostě takový duch se svými pravidli  :d

 

PS: Slyšel jsem že tu bylo nebo možná stále je tlačítko "Poděkovat", já ho nikdy neviděl, jen jsem o něm slyšel, nemohl jsem nikdy poděkovat :(

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

já jsem nadšen z množství bugů co tu je. Divím se že to vůbec může fungovat to fórum. U mého profilu třeba nejdou vůbec měnit oprávnění ani natvrdo v databázi. :d

A jestli si někdo všiml, tak jsem nebyl ani v tabulce TOP přispěvatelů ani db uživatelů. Já jsem prostě takový duch se svými pravidli  :d

 

PS: Slyšel jsem že tu bylo nebo možná stále je tlačítko "Poděkovat", já ho nikdy neviděl, jen jsem o něm slyšel, nemohl jsem nikdy poděkovat :(

 

Od doby co jsou peníze, se neděkuje :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Plugin na děkování tu byl jenže už tu byl předtím a byl vypnutý, já jsem ho zapnul ale zjistil jsem že je také nějaký bugem prolezly tudíž jsem ho vypnul. Ale zapoměl jsem vypnout i hook který ta tlačítka zobrazuje v příspěvcích. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...