Jump to content

mapa San Fierro House


Recommended Posts

moja rok stara mapa, ktoru som este nikdy neprezentoval ako celok tak som sa ju sem rozhodol dat ale nic extra podla mna :d

 

garaz je uzka lebo som to chcel spravit podla originalneho domu, schody su tiez nahovno ale chcel som co najmensie.

 


DOWNLOAD: http://pawno.cz/files/file/395-san-fierro-house-by-awtom/

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

paradne to je kamoš ale malo izieb malo priestoru :d

 

si si vedomy toho, ze som sa snazil spravit kopiu povodneho domu, ktory tam bol a tym padom som mal odmedzeny priestor ze?

 

 

je to peknééé :) co zkusit nějakej panelák kde budou i byty ? určitě bych to využil nejen jáá :d

 

davnejsie som mal napad prerobit niekolko mrakodrapov v los santos, tak aby bolo vidiet dnu a z vnutra von, samozrejme by tam boli byty + vytah. Takto som chcel prerobit aj najvyssi mrakodrap v celej hre(v los santos) ale potom som sa nato vysral lebo som nemal kdispozicii editor, ktory som chcel. Ale ani ma velmi neláka urobit to.

 

edit: ani by sa to neoplatilo robit, pokial by sa to nerobilo velmi precizne, tak aby vsetky objekty boli cez noc spravne osvetlene a aby textury, rovnake ako na povodnom mrakodrape, boli "kompatibilne" (aby pasovali) s objektami ktore by som pouzil.

 

není co dodat snad nebyla mapa která by se mi od tebe nelíbila :d

 

dakujem

Edited by AW.Tom
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...