Jump to content

návod Ako Otestovať Svoj Script


Guest Norhy

Recommended Posts

Ako otestovať svoj Script

 

Ahoj. Určite si kladiete otázku, čo je toto za blbý tutorial? Veď každý vie ako ho otestovať.

Vysvetlím.

Nedávno som mal Script ktorý som nutne potreboval otestovať, avšak potreboval som spoluhráča. Kedže nemám server, len localhost, nemal som ako. Takže tento Tutorial je o testovaní Scriptu s viacerými hráčmi.

 

Na niektoré script potrebujete viacero hráčov, napr. Killing Spree. Avšak niekedy nemáte nikoho s kým by ste to mohli vyskúšať.

 

Táto téma je taký menší Tutorial, pretože sa nebudem moc rozpisovať. Poprve ak máte na Počítači jeden účet (uživateľský), vytvorte si další. Ak nie tak nemusíte. Na prvom (hlavnom) si nastavte server, hoďte tam script ktorý potrebujete otestovať, zapnite server a pripojte sa.

Podruhé Prepnite uživateľa, pozor: z hlavného účtu sa neodhlasujte. Na druhom účte spustíte SA-MP a zadajte IP vášho Localhostu (v tomto prípade len port napr.: Ja mám port 7777 tak zadám :7777). Zvoľte si meno a pripojte sa. Potom môžte svoj Script odskúšať.

 

Touto metódou ho rýchlo vyskúšate, nie ako ja som pobehoval po stránkach a hľadal niekoho

:d Nepotrebuje žiadný hosting, len Localhost.

 

Túto možnosť som objavil len nedávne a už odvtedy mi je veľmi užitočná. Pri tejto metóde vám počítač neseká, takže sa vám bude testovať dobre.

Niekto má viacero PC/Notásov, ale kto nemá tak pre toho bude tento návod užitočný.

 

Tento spôsob funguje na viacero hrách. Otestoval som ale len na SA-MP a L4D2.

 

Dúfam že vám tento Návod pomohol.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...