Jump to content

ostatní ixEl.cz Hosting - FREE!


DragoCZ

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jestli něco chceš rozjet, tak počítej s jedním příslovím.. : "Jednou je člověk nahoře, jednou dole." Jde vidět jak se snažíš.

Link to comment
Share on other sites

Už nechápu proc to vůbec rozjíždíš když každou chvíli to zase rušíš... tak buď vybuduj něco a zůstaň u toho a furt neobnovuj a ruš je to blbost... a dělá ti to špatný jméno ;)

Tak ty máš co říkat :rofl ("Staronový Inspire gaming")

Link to comment
Share on other sites

Tak ty máš co říkat :rofl ("Staronový Inspire gaming")

Jooo ale no ten hosting je nestabilný bol som tam 10 minut a padlo cele vpsko a asi 4x po sebe pridal som na server jeden fs a neuverite bolo to vip by delete server padol všetko som mal jediny fs čo mi ide jee new.amx -_-

Divny hosting s takym som sa ešte nestretol maš u mna čierny bod...

A u fakahedy mi to ide normalne asi 21fs a na ixceli ledva 2 fs a uŽ server padá

 

Nestabilne to je

Link to comment
Share on other sites

Kamilko: Bavime se o FREE Hostingu, je to ZADARMO a zadny VIP tam neexistuje! Kup si VPS když cheš výkon.

Nie, bavíme sa o FREE Hostingu kde sú 2 servery :) Tvoj a ešte jeden a nikto iný ho mať nemôže :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

člověk něco udělá free a stejně jsou lidi, kteří musejí rejpat. Pokud chcete něco lepšího, tak jednoduše přejděte na placenej hosting ne? Přijde mi směšný porovnávat fakahedu, jakožto placený hosting, s ixelem...

 

 

je to free, nic vás to nestojí, tak místo stížnosti byste třeba naopak mohli pomoct autorovi to vylepšit

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

mám radšej platené servery aspoň nekradnú fska -_-

tak si choď na platené servery a nemusíš tu písať :) a ohľadom kradnutia sa moc nebudeme baviť, ehm ehm "knigh parba" ehm ehm "rze"

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...