Jump to content

gamemode [GM] Dark Island


Polisek

Recommended Posts

 

Zdravím

Nějaká další ukázka 4Fans.

 

 

Craft truhly + Uložiště

hhCWf9g.png


BwkvO4A.png


UiUUUH7.png


 

 

Deathmode

Při "deathmodě" pokud vás někdo zastřelí ležíte 1 minutu ve statusu zraněn do 1 minuty,

kvám může přiběhnout váš kamarád a pomoct vám pomocí dialogu který vyskočí,také je zde možnost použít adrenaline Pill z inventáře.

Ovšem pozor může kvám přiběhnout i nepřítel a dorazit vás !

U screenu se bugla animka tudiž nevidíte že ležím na zemi.

Tudiž nezapomeńte na server po spuštění pozvat i své kamarády ! Můžete si navzájem pomáhat a né jen zde !

AkWpsHf.jpg


 

Chcete další ukázky ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Domorodci nebudou hráči podle mě. Přečti si začátek prezentace icon_e_smile.gif

 

ja som ho čítal...

 

konkrétne "obklopen domorodci a ostatními přeživšími"... Lenže nikde v popise funkcií nevidím nič ako NPC systém pre domorodcov... jediné čo sa na to zhruba podobá je "boj mezi vámi a domorodci"...

 

A presne preto sa pýtam

Link to comment
Share on other sites

ja som ho čítal...

 

konkrétne "obklopen domorodci a ostatními přeživšími"... Lenže nikde v popise funkcií nevidím nič ako NPC systém pre domorodcov... jediné čo sa na to zhruba podobá je "boj mezi vámi a domorodci"...

 

A presne preto sa pýtam

aha...Že by ostatní přeživší + domorodci...nevím no, ale že by byli přeživší, což budou nejspíše určitě hráči a ještě k tomu domorodci, nevím no .. 

Link to comment
Share on other sites

ja som ho čítal...

 

konkrétne "obklopen domorodci a ostatními přeživšími"... Lenže nikde v popise funkcií nevidím nič ako NPC systém pre domorodcov... jediné čo sa na to zhruba podobá je "boj mezi vámi a domorodci"...

 

A presne preto sa pýtam

 

aha...Že by ostatní přeživší + domorodci...nevím no, ale že by byli přeživší, což budou nejspíše určitě hráči a ještě k tomu domorodci, nevím no .. 

 

Vyjádření:

Domorodci budou NPC které vás budou moct napadnout ze základu budou fungovat na principu zombie neboli ve verzy alpha,

v beta verzy by již měla být vytvořena skupina domorodců ze střelnými zbraňemi.Pro informaci celkově se bude pohybovat po serveru 50 domordců což by mělo stačit pro menší zábavu / Respawn zabitého NPC bude proveden po 5 minutách od zabití.

Domorodci hráči nebudou moct být a to hlavně z důvodu že je na vás jak vaši postavu povedete a jak budete přežívat na serveru.

Společně s vašemi přáteli/spoluhráči můžete vytvořit vlastní skupinu kterou povedete tak jak se vám zalíbí můžete napadat společně hráče a nebo útočit na NPC a ochraňovat hráče. A nebo jít společně proti všem ! Je na vás jak si váš příběh na tomto serveru vytvoříte :)

Případně dalších otázek jsem připraven odpovědet kdykoliv :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Domorodci nebudou hráči podle mě. Přečti si začátek prezentace icon_e_smile.gif

 

aha...Že by ostatní přeživší + domorodci...nevím no, ale že by byli přeživší, což budou nejspíše určitě hráči a ještě k tomu domorodci, nevím no .. 

Nechte to na autorovi

Nechte prosím těch domněnek a příště vydržte, až se autoři ozvou. Je sice pěkné, že o tom diskutujete, ale pak se v tom ztrácí ostatní, podstatné příspěvky. Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Dark Island


Alpha 0.1


 


 


1.5.2017


 


 


Zdravím,Tímto bych vás chtěl pozvat na Ne-Officialní otevření serveru dne 1.5.2017 bude otevřen aktualně pouze pro CZ/SK scénu,


a to převážně z důvodu že počítám stím že se najdou nějaké bugy které by mohli ovlivnit chod serveru proto bych prvně chtěl použít verzy Alpha jako testovací verzy pro hráče kdy si budete moc napsat co vám vadí,co se vám líbí a co by jste přidali.


Pokusím se do konce měsíce do toho modu narvat co nejvíce stihnu ale tím že třeba na něco půjdu rychle tak je větší šance že se tam oběví nějaký ten bug případně chyba.Tudiž k věci není to úplně Officialní otevření serveru ale spíš taková zkušební verze zvlášt pro vás kteří zde na mod čekáte již dlouho.A chci prostě aby jste mě zkritizovali vtom jak jsem to udělal a já to mohl zlepšit.


Teď mě čeká spoustu práce tudiž doufám že se s pár sváma setkám toho dne na serveru a společně to zvládneme !


Děkuji za pozornost !


 


 


PS: Samozřejmě co si nahrajete v Alfa verzy vám zůstane i nadále.


  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ofLzW1I.png

 
Co můžete čekat v Alpha 1.0 která bude vypuštěna dne 1.5.2017 do světa  ?

 

 
 

Sběr itemu přes 50 kousků.

Kácení stromu sběr dřeva.

Težba železa a kamene (Kámen podle toho jestli najdu nějakej sexy object kterej bude malej a když ho máte nespadne hra)

Kupování domů ve vesnicích

Založení skupiny přeživším a následná možnost obsazení základny + skladu.

Války mezi skupinami.

PVP Systém 1 vs 1

Obchodování s NPC

Sběr Air Dropu

Boj s domordci

Možnost craftingu neboli vytváření různých věcí

Nastavení hráče

Obchod mezi hráči

Online nákup IN-Game měny (Diamanty)

XP and Level systém

Možnosti vydělávání

Systém potřeb

Pěstování zeleniny pro jídlo

Damage systém upraven (Zvyšená damage a následně upravené možnosti např Brokonice do 10 metru velké poškození pak menší)

Rybaření

Ostrov o rozloze 700 x 700 + Ostatní maping

Většina ovládání funguje přes klávesové zkratky

Pokud budete postřeleni máte 60 vteřin šanci že vás někdo zvedne např kamarád (Pokud nemáte kamarády tak jste RIP)


 
 
A pár dalších věcí ještě icon_e_smile.gif
A další věci podle toho co budu ještě stíhat časově icon_e_wink.gif
 
A specialitka pro vás pokud při připojení na server zadává v PlayerMenu do sekce PROMO CODE: "Pawno.cz" - Dostanete 50 diamantu neboli herní měny zdarma !!!! icon_e_smile.gif
 
Díky za podporu icon_e_smile.gif
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Bude to otestované, teda bez závažných bugov, alebo bude 1.5 úlohou návštevníkou hľadať bugy? Čo ak sa nájde závažný bug, ktorý bude znemožňovať hru? Sú tam také?

Snažím se vyhledat veškeré bugy které jsou ale pro jistotu pustím 25.4.2017 pár lidí asi 5 který budou běhat po serveru a hledat případné bugy následně bych měl dobu na opravení tebou zmíněné závažné chyby v případě že i přes to by se našla nějaká chyba bude opravena maximalně do 24 hodin. 

 

PS: Plánuju ještě na rychlo udělat že každý bug který bude nahlášen ve hře mi bude přeposílan na EMAIL abych mohl co nejdříve opravit :)

Link to comment
Share on other sites

No, osobne ti neodporúčam aby si si takto veci cez script posielal na email, krásne sa to dá obísť, a budeš mať plnú schránku. icon_e_biggrin.gif icon_e_biggrin.gif

Skôr si to ukladaj do databázy a ťahaj to ptm von, alebo do txt súboru. Vela šťastia. hallo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

S toho asi nič nebude icon_e_biggrin.gif

Berte prosím v úvahu, že né každý tady chodí od 8:00 do 13:30 do školy, ale jsou i tací co pracují a tyhle věci dělají pro zábavu či relax.

 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...