Jump to content

návrh Negativni reputace


  

42 members have voted

  1. 1. Chcete tady mit tlacitko pro negativni reputaci?



Recommended Posts

Vy by jste zde chtěli rep- a přitom ani řádně neumite používat rep+

rep + nebo že člověk souhlasí je už fakt jen na chuti člověka, každý člověk prostě bude souhlasit něčím co se zrovna tobě nebude líbit tak to není chyba na straně toho kdo dával rep +, ale jen čistě tvoje zabedněnost že nedokážeš pochopit že každý člověk má svůj názor a proto si může dát rep + a - kde chce. A neboli řečeno, je DEMOKRACIE takže choj do pi** :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Negativní reputace očividně není něco co by komunitní přemýšlení ustálo. Během prní hodiny kdy jsem povolil negativní i pozitivní reputaci tu bylo kolem 20 nahlášení kvůli zneužívání

Link to comment
Share on other sites

Negativní reputace očividně není něco co by komunitní přemýšlení ustálo. Během prní hodiny kdy jsem povolil negativní i pozitivní reputaci tu bylo kolem 20 nahlášení kvůli zneužívání

proto by to chtělo ty dislike... :d myslím že by to nebylo tak hrozné jak u rep..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Jako štouchnutí hook existuje.. to není problem :d

Stěžoval si ten, co se dostal k číslu -6 v jednom tématu?

Edited by vEnd
Link to comment
Share on other sites

Stěžoval si ten, co se dostal k číslu -6 v jednom tématu?

-rep bych přirovnal k utopii. Nereálná představa správného používání. Musely by se stanovit jasné podmínky, kdy se může dát -rep nebo ne. A stejně by to děti nechápaly a stále oplácely...

Link to comment
Share on other sites

-rep bych přirovnal k utopii. Nereálná představa správného používání. Musely by se stanovit jasné podmínky, kdy se může dát -rep nebo ne. A stejně by to děti nechápaly a stále oplácely...

 

REP- davas tehdy, kdyz obsah prispevku ma nulovu vypovednu hodnotu, a ne kdyz se ti jeho nazor nelibi.

Link to comment
Share on other sites

REP- davas tehdy, kdyz obsah prispevku ma nulovu vypovednu hodnotu, a ne kdyz se ti jeho nazor nelibi.

Ale tohle je nereálný, někdy to je prostě diskutabilní. Když se člověk zeptá, jak hodit fs do gm, co je na tom tak špatnýho? :d

Link to comment
Share on other sites

rep + nebo že člověk souhlasí je už fakt jen na chuti člověka, každý člověk prostě bude souhlasit něčím co se zrovna tobě nebude líbit tak to není chyba na straně toho kdo dával rep +, ale jen čistě tvoje zabedněnost že nedokážeš pochopit že každý člověk má svůj názor a proto si může dát rep + a - kde chce. A neboli řečeno, je DEMOKRACIE takže choj do pi** :)

Čím více urážek, vulgárních slov, sarkasmů a podceňování jiné osoby, ironie či rovnou hejt příspěvek obsahuje, tím je pravděpodobné, že dostaneš rep(je tu fakt málo příspěvků, které si podle mě rozhodně zaslouží rep a nemají ho, tak jsem se na to vykašlal a přidal se k většině), jelikož dneska se u výborně napsaných pochval, ambiciózních charakterních inteligentních příspěvků, čí výborně promyšleného rozboru o délce textů asi jako důchodců před Kauflandem brzy ráno, nezasměješ... :d

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Ja jsem si taky stazoval, pac jsem mu dal REP- na ten jeho shit a on mi dal REP- na vsechny moje prispevky co nasel :d

Ať shoří v pekle. :d

 

REP- davas tehdy, kdyz obsah prispevku ma nulovu vypovednu hodnotu, a ne kdyz se ti jeho nazor nelibi.

Tak o tomhle by se vážně daly vést debaty. Když tu rep+ funguje tak, že se dává za ocenění něčí práce a také za souhlas s daným příspěvkem, proč by to tak nemělo být i u rep-? Samozřejmě, když ti vymínusoval všechny příspěvky z pomsty, tak to je keketina jak mraky.

 

EDIT: Až, resp. kdyby se změnil systém reputací a rozlišovalo se, kdy člověk oceňuje něčí práci/návod a kdy sympatizuje s daným příspěvkem, pak by mělo smysl zavést tu negativní reputaci. Do té doby ta reputace stejně nic hodnotného neukazuje. Jak tu říkal někdo výš, když budu v každém příspěvku kritické sarkastické hovado, budu do měsíce na stovce.

Edited by vEnd
Link to comment
Share on other sites

 

jo, jo, nazor cloveka s 50-ti prispevky na chod fora se vzdy ceni...

 

To, že zde mám jen pár příspěvků, neznamená že nic nevím. Nemusím zde mít milión příspěvků, abych něco věděl. Kdo chce, naučí se i sám, bez toho aby zde vypisoval.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

To sem rovnou můžete dát like/dislike :-D


Ty fakt chceš, aby mě tu lidé vymínuskovali, co? :d
PS: jinak si myslím, že to je dobrý nápad, i to omezení časové + rankingové. Jen je otázka, jestli to má skutečně budoucnost z hlediska "správného" užívání.

 

Podle mě to nemá budoucnost s toho důvodu že člověk může mít nižší reputaci a hned neznamená že ti kteří mají vyšší nejsou dětinští nebo zakomplexovaní a opačně.

 

Další věc je že každý má na všechno jiný pohled a i jiné faktory se najdou.

 

Ale tak celkově je mi to jedno mě osobně o žádné reputace nejde tak jako o případnou pomoc nebo komunikaci s lidmi.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

To, že zde mám jen pár příspěvků, neznamená že nic nevím. Nemusím zde mít milión příspěvků, abych něco věděl. Kdo chce, naučí se i sám, bez toho aby zde vypisoval.

 

 

Jasne, taky prindes do nove prace a hned jim budes diktovat co maj jak delat, ne? :d

Link to comment
Share on other sites

Jasne, taky prindes do nove prace a hned jim budes diktovat co maj jak delat, ne? :d

 

Představ si, že jo. Pokud tě někdo zaměstná na poštu, kde máš pod sebou lidí, kterým musíš rozdělovat práci, tak ano.

Dál už to s tebou rozebírat nemíním, protože s tupcem, co nepochopí jednoduchou věc se nemá cenu hádat.

Link to comment
Share on other sites

Představ si, že jo. Pokud tě někdo zaměstná na poštu, kde máš pod sebou lidí, kterým musíš rozdělovat práci, tak ano.

Dál už to s tebou rozebírat nemíním, protože s tupcem, co nepochopí jednoduchou věc se nemá cenu hádat.

 

:d :D :d reklo 16-ti lete dite. Bez cucat tatovy dick a strc si sve nazory do prdele.

EDIT: Na poste budes diktovat svim podrizenim, co maj delat a ne vedeni posty. V tom je rozdil. Ale to ty asi nechapes.

EDIT2: NE, ale musis zde mit "milion" prispevku aby te nekdo bral vazne. Lidi tady te neznaj a jses jim u prdele.

Link to comment
Share on other sites

:d :D :d reklo 16-ti lete dite. Bez cucat tatovy dick a strc si sve nazory do prdele.EDIT: Na poste budes diktovat svim podrizenim, co maj delat a ne vedeni posty. V tom je rozdil. Ale to ty asi nechapes.

EDIT2: NE, ale musis zde mit "milion" prispevku aby te nekdo bral vazne. Lidi tady te neznaj a jses jim u prdele.

 

1. Píši přes tel.. kde to rádo přehazuje slova.

2. Když jsem ti u prdele, tak proč stále reagujes.

3. Tím 16 letym dodatkem myslíš spíš sebe.

4. Toto je moje poslední odpověď na tvoje dementni posty. Jelikož jak jsem již dříve zmínil. S tupcem se nemá cenu hádat.

Link to comment
Share on other sites

:d :d :d reklo 16-ti lete dite. Bez cucat tatovy dick a strc si sve nazory do prdele.

EDIT: Na poste budes diktovat svim podrizenim, co maj delat a ne vedeni posty. V tom je rozdil. Ale to ty asi nechapes.

EDIT2: NE, ale musis zde mit "milion" prispevku aby te nekdo bral vazne. Lidi tady te neznaj a jses jim u prdele.

Ty mi jseš taky u prdele, i když máš nějakých 3k příspěvků. Ale pokračuj v chování namyšleného a arogantního hovada, které vše zná nejlépe.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Určovat charakter a osobnost podle počtů příspěvků mi přijde jako naprostá slabost a jen jako důkaz, že ta daná osoba už neví, jak reagovat... jelikož, každý přispívá jinak. Jeden tu napíše například 1x za týden, další píše klidně i srač*y do čeho může, jen aby měl ten jeden blbý příspěvek navíc.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...