Jump to content

hledám Nápad mobilní aplikace ?


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdarec, hledám nápad na vytvoření mobilní aplikacea zajímalo by mě co by Vás napadlo. Potřebuju to z jedinýho důvodu a tím je challenge pro zlepšování se a nabrání nový zkušeností. Pokud by se tu nějaký nápad ujal hodil bych ho public do repa pod pawno.cz github případně k tomu psal nějaký návody.

 

Link to comment
Share on other sites

No a je tvá challenge striktně fixovaná na mobilní aplikace? Mám jednu challenge, ke které se vracím zhruba každého půl roku a pokaždé to znovu odložím pro nedostatek dobrých nápadů, jak to vyřešit :D

 

Případně pokud by ti šlo o mobilní appku a pouze o tvé zlepšování, tak potřebuju pro hryprodva.cz udělat Androidího klienta pro KrisCross, ale vůbec se mi do toho nechce, ale tam by to zase nebylo na publikování kódu, protože 90% logiky jede na serveru a mobil bude v podstatě jen GUI zobrazovač :D

Edited by jenkings
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
před 4hodinami, jenkings said:

No a je tvá challenge striktně fixovaná na mobilní aplikace? Mám jednu challenge, ke které se vracím zhruba každého půl roku a pokaždé to znovu odložím pro nedostatek dobrých nápadů, jak to vyřešit :D

A o co jde ?

Link to comment
Share on other sites

No, hrál jsem si s myšlenkou udělat v nodejs nějaký univerzální generátor klasických (švédských) křížovek. Ale maximum, čeho jsem vždy dosáhl bylo něco co se úrovní dost podobalo těm dětským křížovkám, které se doplňují jen vodorovně a pak si v jednom ze svislých průniků přečteš tajenku :D

Link to comment
Share on other sites

A nebo ještě jeden tip. Měl jsem rozdělaný projekt, který měl být něco jako Lost Vikings. Co vím, tak nic takového už nevzniklo (když nepočítám "Lost Snowmen", což byla dost odfláknutá konina). Tak nějak to fungovalo, ale kód bude dost peklo, a nebyly tam v podstatě vůbec dodělané ty mechaniky jako klíče, dveře, pohyblivé překážky apod. Je to celé psané v Javě, ale pro PC, takže by se to muselo přeportovat, nebo případně jen použít jako inspirace.

Git:

https://github.com/jenkings/AncientTravellers

Edited by jenkings
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...