Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, rozbieham projekt kde by som potreboval dobrých ľudí čo rozumejú rozbiehanu GAMING projektu. Jedná sa o veľký projekt kde každý člen teamu bude mať mesačnú finančnú odmenu. Výška finančnej odmeny závisí od skuseností a zároveň od zmluvy medzi projektom a dannou osobou. V prípade že má niekto záujem neváhajte ma kontaktovať na email: [email protected].  

 

VOĽNÉ FUNKCIE:

TS3 Správca

MODERÁTOR MC

MODERÁTOR CS1.6

MODERÁTOR CS:GO

PROGRAMÁTOR CS1.6

PROGRAMÁTOR MC

PROGRAMÁTOR CS:GO

MARKETING (Facebook, Instragram, TIKTOK.

 

!! POZOR !!!  LIMITOVANÝ POČET ČLENOV A-TEAMU

Email by mal obsahovať.

1. NICK

2. Skúsenosť

3. Na ktorom projekte si pôsobil a zároveň aká si bol funkcia

4. Prečo by som mal práve teba vybrať do teamu.

5. Na koľko hodnotíš finančne tvoju prácu a skúsenosť.

6. O aký post máš záujem.

 

KAŽDÝ UCHÁDZAČ BUDE MAŤ POHOVOR ONLINE A BUDE MAŤ VSTUPNÉ SKÚŠKY NA POST.

Do prílohy poprosím osobný životopis.

 

INFORMÁCIE O ZMLUVE.

ZMLUVA BUDE URČENÁ PRÁVOPLATNE PODPISOM OBOCH STRÁN A ZÁROVEŇ BUDE OFFICIALNE PODANÁ AKO BRIGÁDNICKÁ ZMLUVA. 

 

Teším sa na spoluprácu.

Link to comment
Share on other sites

Som nevedel, že teamspeak ešte vôbec existuje, som čakal, že to je mŕtva komunikačná platforma. 

Super, že to chceš mať officialne ale nenapísal si čiastku ktorú vôbec ponúkaš za danú funkciu. 

A zo zaujímavosti 5rokov praxe s tvorbou pluginov do minecraftu. (S vlastným projektom ktorý som následne predal a je celkom zabehnutý, by si ponúkol koľko. )

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, veľmi si vážim že si reagoval na príspevok a veľmi som rád za otázku. Práve preto som ponúkol možnosť online konzultácie kde sa dajú dohodnúť podmienky tak ako moje tak aj žiadateľa. Je to čisto teoretická odpoveď. Vždy “nováčik” začína nižšie a ako ukáže svoju schopnosť automaticky je aj finančné hodnotenie je zohľadnené. Ale keďže sa pýtaš tak rataj ako nováčik od 40 - 120€ mesačnej prace 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...