Jump to content

info [Pawno] Transparentní účet


ffredyk

Recommended Posts

  • ffredyk pinned and featured this topic

Vypni tu ty zas*aný reklamy a klidně nastavím trvalý příkaz, nebo aspoň je dej jen na nějaké role a pro lidi co podporují finančně je vypni... Protože to mě tady vytáčí, když jsem na cestách jen s malým notebookem tak vidím víc reklam jak obsahu fóra... 

Jakože sorry, ale hned po načtení stránky vidět 3 reklamy a žádný obsah (když nepočítám 1.5 roku starý topic ve slideru) 
screenshot (samozřejmě na vedlejším monitoru který používám jen na phpmyadmin a návštěvy pár webů) 

Edited by Kudris
doplnění screenu
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 50minutami, Kudris said:

Vypni tu ty zas*aný reklamy a klidně nastavím trvalý příkaz, nebo aspoň je dej jen na nějaké role a pro lidi co podporují finančně je vypni... Protože to mě tady vytáčí, když jsem na cestách jen s malým notebookem tak vidím víc reklam jak obsahu fóra... 

Jakože sorry, ale hned po načtení stránky vidět 3 reklamy a žádný obsah (když nepočítám 1.5 roku starý topic ve slideru) 
screenshot (samozřejmě na vedlejším monitoru který používám jen na phpmyadmin a návštěvy pár webů) 

Jasně, se speciální rolí a ikonou se počítá :) Doplním to později ještě do původního příspěvku, vytrousil jsem myšlenku někde po cestě :) . Reklamy jsou v řešení a ještě je otevřená možnost, že je vypnu globálně - výnos je absurdně minimální 

Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, Kudris said:

Vypni tu ty zas*aný reklamy a klidně nastavím trvalý příkaz, nebo aspoň je dej jen na nějaké role a pro lidi co podporují finančně je vypni... Protože to mě tady vytáčí, když jsem na cestách jen s malým notebookem tak vidím víc reklam jak obsahu fóra... 

Jakože sorry, ale hned po načtení stránky vidět 3 reklamy a žádný obsah (když nepočítám 1.5 roku starý topic ve slideru) 
screenshot (samozřejmě na vedlejším monitoru který používám jen na phpmyadmin a návštěvy pár webů) 

Na to existuje adblock při jednorázové platbě pro všechny stránky :D

 

Dej jsem prosím QR kód bez vyplněné částky. Díky.

Link to comment
Share on other sites

před 4hodinami, Om3n said:

ok DuFFe, připadam ti teď jako chudák :D

Neber to nijak zle :D Ja som mal iba zlý pocit z toho, že by som bez tohto fóra urobil pár životných rozhodnutí inak, nie nutne lepšie, a že som mu to ešte dostatočne nesplatil pridaným obsahom

Edited by DuFF
  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 7minutami, DuFF said:

Neber to nijak zle :D Ja som mal iba zlý pocit z toho, že by som bez tohto fóra urobil pár životných rozhodnutí inak, nie nutne lepšie, a že som mu to ešte dostatočne nesplatil pridaným obsahom

zle to fakt neberu :D jen jsem se chtěl podívat, jestli ještě někdo přispěl a trochu mě to překvapilo :D hlavou mi proběhlo "no ty kráso, donate 2x větší než kolik dal tehdy za fórum Lukáš chytrákovi" :D

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Donate je větší a já za nás všechny dekuji :D čím větší částka se nasbírá, tím rychleji půjdou dělat změny a platit větší reklama. Mně osobně to sežralo také desítky tisíc za tu chvilku ale posunuli jsme to aspoň zase do moderního oblečku a provedli aktualizaci. Pokud budu realista, bylo by potřeba o hodně větších financí ke spuštění rychlého růstu fóra, ale dá se kouzlit i s malými částkami :)

Link to comment
Share on other sites

Posilal  bych ti donate, kdyby jsi banoval sechny ty lidi ktere tohle forum potapeji. Tedy ti co posilaji lidi na google. A ti kteri machruji na lidi, kteri se opovazili na neco zeptat.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 1 hodinou, ATomas said:

Posilal  bych ti donate, kdyby jsi banoval sechny ty lidi ktere tohle forum potapeji. Tedy ti co posilaji lidi na google. A ti kteri machruji na lidi, kteri se opovazili na neco zeptat.

No, přesně tento problém už jsem zmiňoval snad ve čtyřech vláknech :) Místo banování však apeluji na to, aby to dotyční nedělali. Pokud někdo má potřebu někoho posílat na google, nemusí se vyjadřovat vůbec a za tento spam už se rozdávalo varování. Takže ano, opravdu se s tím snažíme (zatím ne radikálně) bojovat.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 1hodinou, ATomas said:

Posilal  bych ti donate, kdyby jsi banoval sechny ty lidi ktere tohle forum potapeji. Tedy ti co posilaji lidi na google. A ti kteri machruji na lidi, kteri se opovazili na neco zeptat.

 

Dej mi vědět kde se toto v dnešních dobách děje. Tohle sleduji celkem dost a nějak neeviduji, že se to v dnešní době děje. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jen takový nápad ... Co to připnout nějak na navigaci stránky například hned vedle záložky Obchod? Byl bych nerad, kdyby tento topic časem zapadl a na první pohled by nebylo jasné, že tu taková možnost je.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Globální moderátor

Ahoj všem! Z mého rozhodnutí zde dělám UP. 

Díky @DuFF je zde updatovaná licence a update core ipboardu a může se sem dát (nebo už je?) commerce plugin. Plánují se nějaké další změny co jsem zaslechl a chtěl bych připomenout, že toto fórum  prodělává. Cílem je ho udržet minumálně na nule - nějakým způsobem. Řešení není přispívat aby se drželo na nule - protože pak proděláváme všichni. Cílem je zde rozběhnout obchodní model, který udrží fórum nad vodou. Vzhledem k tomu, že se fórum "potápí", tak bych chtěl upřesnit, že každý kdo přispěje, tak ho drží nad vodou a fórum se snaží naučit plavat. Jen mu to chvíli trvá. Toto byl první krok a budou následovat další malé krůčky. 

Pokud se rozhodnete přispět i jen malou částkou, pomůžete fórum zachránit. Duff i já (a možná i ostatní přispěvatelé) jsme přispěli, protože nás defacto toto fórum naučilo práci, která nás nyní živí a snažíme se to fóru oplatit. Pokud to někdo vidí na sobě stejně a máte tu možnost, zvažte malej příspěvek. Do budoucna to může pomoct vám a i jiným!

Já i všichni ostatní kdo na fóru pracují a starají se o něj, to dělají z lásky a nejsou za to placení. 

Děkuji za pozornost a vzhůru k lepším zítřkům fóra. První krok SPLNĚN! Díky!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...