Jump to content
  • 0

pomoc Rady ohľadom Gamemodov a filterscriptov


BRUT.me

Dotaz

Ahojte, rad by som vymenil ten missions gamemod na mojom serveri za nieco dorobene, komplexne a zabanvne, kde bude co najviac obsahu, misií a celkovo moznosti, vratane co najviac blizkych singlacu (nie je nutnost ale potesi). pozrel som co mam na disku, co je na ulozto a rad by som sa opytal na radu niekoho skuseneho ohladom toho, ktory gamemod je najlepsi.

rze - REALNI ZEME - ten je vraj kradnuty a je nejaky velky server kde tento mod stale hraju, takze toto asi pre mna nie

Paradise world -  najvacsi, ma skoro 3 mega, co som googlil, tak by to mal byt nejaky dost komplexny gamemod

ceska zeme - co je to za gamemod? ma to ale len 400 kb

zavody+doprava3.6 - z ulozto, viete co by to mohlo byt? ma to 500kb

LEAN.SVT_.pwn - netusim co to je, je to z ulozto a ma to ale 2,5 mb

dalsie su Crazy San Fiero, The Godfather, Countryside roleplay 2, stuntpark 1.2, Pure rp, RPG Life 2, SF-RP a nejake penls a penlv

...pripadne aj poradit nejaky iny free plugin

 

Este taka otazka,  co su to vlastne tie Warpy?

 

 

Za odpovede vsetkym pekne dakujem a pevne verim ze scena sa-mp este uplne nezomrela xD

 

 

PS: Rad by som sa vyhol commentom, ze si mam nakodovat sam alebo zaplatit kodera, ja mam tolko toho spustene na serveroch, ze bohuzial nemam casu na to si nakodovat cely gamemod sam a ja vsetko ponukam zadarmo a dokonca aj bez reklam aj napriek pausalnym vydavkom takze si neplanujem platit pawnera, ani nikoho, za pochopenie vopred dakujem :)

Edited by BRUT.me
Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • -3

Napr odstran 

new bool:FALSE=false;

a potom 

stock chrfind(n ,h[] ,s = 0)
{
    new l = strlen(h);
    while(s < l)
    {
        if(h == n)
        {
            return s;
        }
        s++;
    }
    return -1;
}

ak by si potreboval include napíš mi na DC

Link to comment
Share on other sites

  • -4
před 6hodinami, BRUT.me said:

áno. Ďakujem pekne všetkým, už mi to ide, nevytvárali sa mi tie adresáre, dakujem aj nerovi, poslal mi aj svoj upraveny pw tak ja zo toho niečo zbucham, zatial ide ten predvoleny paradise world.

 

len takych par otazok, pozeram že tam je všetko v jednomrad by som odstranil tu anti vpn čast a aj only cz/sk, nech pusti vsetkych, neviem rpeco to je v jednom gamomode a nie je ot separovane, ale to je asi moj zvyk z ceeska, viete mi poradit miesto toho nejaky overeny filterscript pre rangebans?

Napíš mi na dc všetko čo chceš tam upraviť a odstrániť pomôžem ty 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...