Jump to content

návrh SA:MP & MTA Hosting


Recommended Posts

SA:MP upadá. Mám 1 nápad ako by sa dalo prilákať nových hráčov (do SA:MP, programovania, Pawna). Spraviť malý SA:MP/MTA hosting, prepojiť ho s Pawnom.

Namiesto peňazí by sa pre hosting vytvorila špeciálna mena, napr v podobe pawn figúriek, ktoré by sa dali získať aktivitou na fóre, písaním, pomáhaním, online časom, atď.. (dole je len malý návrh ako to myslím). Nakoľko hostovanie sa:mp/mta serverov s pár hráčmi nie je náročné, vidím to ako celkom vpohode spôsob ako aspoň trochu oživiť fórum & pomôcť nováčikom vytvoriť si vlastný server a skúšať nové veci.

Ak by to prešlo, tak by som nemal problém s hostovaním a tvorbou hosting sekcie.. ^_^

 

1293846162_obrzok.png.ad455e4f8ade825aa2e86c30da9dde0d.png

Edited by Robin
  • Nope 2
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Nechápu pointu. SA-MP upadá, tak dáme možnost lidem si snadno vytvořit svůj server na kterém nikdo hrát nebude, protože přece SA-MP upadá a více serverů s nic neříkající mody rozhodně hráče nepřitáhne ani je nevytvoří. Jenom bude dalších nespočet nic neříkajících serverů o ničem. V tomhle já teda smysl jak oživit CZ/SK SA-MP nevidím.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Myslím si, že už pomaly nadišiel čas, kedy SA-MP pomaly ale isto zmizne.
Predsa len tá hra tú nemôže byť navždy, FiveM pomaly preberá inciatívu.
Uvidíme ako dopadne projekt na vytvorenie multiplayeru pre GTA: Trilogy.

Ale nevidím v tom - vytvoreniu toho hostingu, dôvod, keďže noví ľudia sa už v SA-MP komunite aj tak nenájdu.

Edited by Ninjonik
Link to comment
Share on other sites

On 7. 6. 2022 at 21:01, Ninjonik said:

Myslím si, že už pomaly nadišiel čas, kedy SA-MP pomaly ale isto zmizne.
Predsa len tá hra tú nemôže byť navždy, FiveM pomaly preberá inciatívu.
Uvidíme ako dopadne projekt na vytvorenie multiplayeru pre GTA: Trilogy.

Ale nevidím v tom - vytvoreniu toho hostingu, dôvod, keďže noví ľudia sa už v SA-MP komunite aj tak nenájdu.

To, že na Pawno nikto nový nepríde neznamená, že SA:MP nikto nehrá/nezačne hrať.. Pointa hostingu nebola v hostovaní stoviek serverov, ale v snahe motivovať hráčov hrať SA:MP, učiť sa scriptovať / dať im možnosť prezentovať svoje výtvory,  atď :)

Edited by Robin
Link to comment
Share on other sites

On 10. 6. 2022 at 11:04, Robin said:

To, že na Pawno nikto nový nepríde neznamená, že SA:MP nikto nehrá/nezačne hrať.. Pointa hostingu nebola v hostovaní stoviek serverov, ale v snahe motivovať hráčov hrať SA:MP, učiť sa scriptovať / dať im možnosť prezentovať svoje výtvory,  atď :)

len aký je dôvod niekoho motivovať v učení sa niečoho, čo tu už dlho nebude?

Link to comment
Share on other sites

On 11. 6. 2022 at 22:35, Ninjonik said:

len aký je dôvod niekoho motivovať v učení sa niečoho, čo tu už dlho nebude?

Neviem, načo je dobré toto fórum keď tu "SA:MP už dlho nebude"?, neviem, načo si tu ešte stále ty?.. no comment

Edited by Robin
Link to comment
Share on other sites

před 2hodinami, Robin said:

Neviem, načo je dobré toto fórum keď tu "SA:MP už dlho nebude"?, neviem, načo si tu ešte stále ty?.. no comment

Jediny dovod preco sem chodim ja je nostalgia a ludia, ktorych tu poznam. Inu hodnotu toto forum bohuzial nema. 
 

tutoriali boli nahradene youtube videami

chat s kamosmi discord servermi

a help sekcia zase s redditom a stackoverflow

  • Smutný 1
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...