Jump to content

ostatní Pomoc ohledně obnovení


Ceeker.

Recommended Posts

Zdravím , ačkoliv už si nevím moc rady tak se zkusím zeptat zde.

Zhruba před 2 roky jsem měl na svém hdd veškeré módy a pod , chtěl bych se poptat zda nevíte jak bych mohl obnovit pwn soubory dejme tomu z hdd který už mezitím byl 2x preinstalovan , zkoušel jsem Recuva a všelijaké možné programy (včetně hloubkoveho hledání ) ale nemohu jej dohledat nikde soubory pwn či amx , veskere zálohy mám na flash disku a ten se proste pokazil a nezobrazí se , nejde ani ovladač , dekuji moc ;)

Edited by Ceeker.
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ahoj, jestli už jdi dvakrát hdd přeinstalovat a nic nenašel, tak to asi uplně nemá cenu. To podle mě muselo být už přepsaný. I třeba jen částečně. Zkusil bych spíš obnovit flashku, kde to bude jednodušší a jistější, že to tam je. Já na obnovu používal https://www.easeus.com/ za mě relativně dobrý. 

Link to comment
Share on other sites

Rad bych obnovil tu flesku , ale když ji zapojim do jakého koliv PC tak se proste nenačte ani ve správci zařízení , nikde se nic neukáže jako by tam zapojena nebyla , tudíž ani by ten program nerozpoznal připojeny oddíl :(

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Správa disků, tam koukej, to je priorita, kde to musíš vidět. A program kolikrát vidí víc než windows. 

Link to comment
Share on other sites

Tak zatím se mi podařilo ze vyjede hláška s chybou Neznáme zařízení (požadavek popisovače zařízení selhal) , tudíž se to usb ani neukáže :( zkusil jsem i update driver apod..

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Heleď, vím že czc dělalo snad za 500 Kč analýzu a za 2000 obnovu. Můžeš zkusit nějakou specializovanou firmu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...