Jump to content

Nostalgický server (pokus 2)


DonMafia

Recommended Posts

Hojte. Mám záujem vytvoriť nostalgický server. Tentokrát sa to pokúsim spraviť ináč. Skúste písať čo by ste tam chceli spustiť,a k čomu sa viem reálne dostať. Reči typu pfr,alebo vg zrealizujem asi len ťažko. Čiže reálne návrhy,poprípade najlepšie ak ten mód budete vedieť poslať aj s potrebnými súbormi. Po pár dňoch otvorím anketu z najviac žiadaných a potom sa vyberie víťaz a spustí sa to 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

chci tam všechny 3 mapy - San Andreas, Liberty City, Vice City. Tak jak jsem postoval před pár dny jedno video.

A viděl bych to na free roam. Hráč si můžeš dělat cokoliv, cheaty co nebudou rušit ostatní hráče povoleny, hráči si budou moct stavět rampy, spawnovat všechno možný atd. Jeden takovej mod je na MTA a hodně se mi to líbilo.  

Link to comment
Share on other sites

Pokiaľ viem, tak jeden taký server je teda VojnaGangov - Discord https://discord.gg/VrP9W6X5t3 ak by niekto chcel môžete ich tam podporiť. 

 


A ak to beriete ako niečo proti pravidlám tak sa ospravedlňujem za "reklamu".

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Robin mě přivedl na myšlenku. Jestli chceš nostalgický server, tak bych mod protáčel časem a dával tam fakt nějaký vykopávky. Třeba nějakou první verzi rze klidně :D Když by se to měnilo třeba jednou za den, tak by to nemuselo být špatný podle mě. Nostalgie by byla super. A co lépe, hodil bych to na server 0.2x :D 

Link to comment
Share on other sites

Myslím si, že nejzajímavější by bylo, dát tam téměř prázdný mód. ten zahostovat na gitu a nechat to jako otevřený repozitář, a nechat komunitu do módu přispívat a tvořit to k obrazu svému

Link to comment
Share on other sites

před 13hodinami, Hip said:

Robin mě přivedl na myšlenku. Jestli chceš nostalgický server, tak bych mod protáčel časem a dával tam fakt nějaký vykopávky. Třeba nějakou první verzi rze klidně :D Když by se to měnilo třeba jednou za den, tak by to nemuselo být špatný podle mě. Nostalgie by byla super. A co lépe, hodil bych to na server 0.2x :D 

Hm tak to nie je zlý nápad. Máš niekde staré funkčné módy? Lebo na ulozto ich bude veľa ale predpokladám že nefunkčných a bez script files

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Mám Lyricsovo Near The End, ale nepovedlo se mi to spustit. Teoreticky by s tím mohl Lyrics pomoct, ale ten už to snad taky nemá :D 

@ATomas by snad dal licenci na nějakou RZE 7.4 nebo nižší ne? :D 

 

před 2hodinami, jenkings said:

Myslím si, že nejzajímavější by bylo, dát tam téměř prázdný mód. ten zahostovat na gitu a nechat to jako otevřený repozitář, a nechat komunitu do módu přispívat a tvořit to k obrazu svému

Tohle byl Nostalgiciký server v1, to nebude fungovat, každej (i já) se na to vykašle.

Link to comment
Share on other sites

před 6hodinami, jenkings said:

Myslím si, že nejzajímavější by bylo, dát tam téměř prázdný mód. ten zahostovat na gitu a nechat to jako otevřený repozitář, a nechat komunitu do módu přispívat a tvořit to k obrazu svému

Aka by to bola nostalgia keby sme museli cely ten mod robit odznova?  :conf:

Link to comment
Share on other sites

před 15hodinami, Robin said:

Aka by to bola nostalgia keby sme museli cely ten mod robit odznova?  :conf:

No právě že ještě větší, když by sis mohl nostalgicky naprogramovat gamemod , nebo "filéskript" :D

  • Kappa 1
  • Řekni nám o tom ještě něco 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tvl to abych už konečně udělal návod na git, protože to je sprosté slovo tady :D jako asi by to nebylo špatný aby každej přispíval (pořád jsem radši aby tam byl existující mód/módy),jestli vůbec bude někdo přispívat. Ale prostě je to jeden přiblblej soubor a když do toho bude psát každej, tak se to bude muset hrozně moc kontrolovat aby v tom nebyl bordel. Pokud by to mělo být takhle community based, chtělo by to aspoň trochu OOP, jinak to bude bordel. Není na to nějakej framework? 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

No takže deti moje. Nahodil som tam opäť na pár dní MT2. Po pár dňoch ak mi pošle niekto iný mód tam môžeme nahodiť aj iný.

IP ADRESA

cj.crew.sk:7781

Link to comment
Share on other sites

On 20. 4. 2022 at 11:57, Hip said:

tvl to abych už konečně udělal návod na git, protože to je sprosté slovo tady :D jako asi by to nebylo špatný aby každej přispíval (pořád jsem radši aby tam byl existující mód/módy),jestli vůbec bude někdo přispívat. Ale prostě je to jeden přiblblej soubor a když do toho bude psát každej, tak se to bude muset hrozně moc kontrolovat aby v tom nebyl bordel. Pokud by to mělo být takhle community based, chtělo by to aspoň trochu OOP, jinak to bude bordel. Není na to nějakej framework? 

Myslim, ze sa da pisat mod v C#. Ak by to podporoalo .NET 6, tak by som do toho aj siel :D

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 21minutami, Bloodman said:

Myslim, ze sa da pisat mod v C#. Ak by to podporoalo .NET 6, tak by som do toho aj siel :D

Jo to se dá, ale já nepodporuju .Net (respektive můj setup nepodporuje .net :D ) to za 1. a za 2. módy v .Netu jsou několikrát pomalejší. Kdysi jsem viděl nějaký srovnání a bylo to po performance stránce fakt na nic. Proto jsem s tím ani nezačínal. 

Link to comment
Share on other sites

před 1minutou, Hip said:

Jo to se dá, ale já nepodporuju .Net (respektive můj setup nepodporuje .net :D ) to za 1. a za 2. módy v .Netu jsou několikrát pomalejší. Kdysi jsem viděl nějaký srovnání a bylo to po performance stránce fakt na nic. Proto jsem s tím ani nezačínal. 

A to co mas za komp? Altair 8080? :D

Nemas link na ten benchmark? Nechce sa mi nejako verit, ze mod napisany v C# by bol vyrazne pomalsi od toho napisaneho v pawne :D

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 2minutami, Bloodman said:

A to co mas za komp? Altair 8080? :D

Nemas link na ten benchmark? Nechce sa mi nejako verit, ze mod napisany v C# by bol vyrazne pomalsi od toho napisaneho v pawne :D

Nevím nic o tom, že by na linuxu fungoval .net :D 

Jinak bylo to tady na fóru několik let zpět. Někdo to testoval a vycházelo to, že to bylo snad 1.3x nebo 3x pomalejší než samotný pawn. Ale klidně to může být fakt 10 let. Je to fakt dlouho co jsem to četl. 

Link to comment
Share on other sites

před 2minutami, Hip said:

Nevím nic o tom, že by na linuxu fungoval .net :D 

Jinak bylo to tady na fóru několik let zpět. Někdo to testoval a vycházelo to, že to bylo snad 1.3x nebo 3x pomalejší než samotný pawn. Ale klidně to může být fakt 10 let. Je to fakt dlouho co jsem to četl. 

.NET je multiplatform od 2016 :D

No nvm jak relevantne boli tie benchmarky, ale tak za tych 10 rokov technologia postupila trochu dopredu. A u serveru, kde bude do 20 ludi to bude asi aj tak jedno :D

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 3minutami, Bloodman said:

.NET je multiplatform od 2016 :D

No nvm jak relevantne boli tie benchmarky, ale tak za tych 10 rokov technologia postupila trochu dopredu. A u serveru, kde bude do 20 ludi to bude asi aj tak jedno :D

Nedá se to dělat v Javě? :D třeba https://shoebill.github.io/ jsem našel. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...