Jump to content
  • 0

pomoc Request connection cookies spam


BRUT.me

Dotaz

AHojte,

mám taký problem, ze na moj samp server zacal niekto utocit a spamuje to

connection *.*.*.*:* requests connection cookie

 

ako sa da proti tomu branit? ako tie IP zabanovat?

 

s pozdravom Brut

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

Zajímavé. Napadá mě, nemůže se připojovat přes IPv6 a proto se ip nezobrazuje? Nevím jak to má samp s podporou ip verzí. 

nemáš k dispozici ještě connection log nebo tak něco? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nie nie, IP som videl normalne, len tu som ju vyhviezdickoval, mam win server takze IP tables sa nedajú, len som skusal barsjak banovat, no uz to prestalo, mam ale dojem ze to vypol... su to nejake kanadske IP, predpokladam VPS, podobne mi pred nedavnom ddosovali aj web, takze asi niekomu znova lezim v zaludku xD

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

no, rozhodně doporučuji linux. I na notebook nebo desktop

Můžeš si tam hodit firewall, kterej bude povolovat ip jen z určitých zemí -> sice bude ddosovat server jako stroj, ale ne server jako samp program.
Případně to můžeš hodit za proxi. veřejná ip (firewall, server 1) -> privátní ip (samp, server 2)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

viem že linux má svoje výhody ale aj plno nevýhod a ja uz od cca roku 2000 cakam, ze jeho vyhody predcia nevyhody ale doteraz sa to v mojich ociach nestalo, preto som vsade windowsak, hry mi idu vsetky, kompatibilta super, programy mam otestovane na vsetko co potrebujem, dokonca aj na serveroch mi ide vsetko, pricom na linuxe by som mal problemy s niektorymi serverovymi aplikaciami co pouzivam, takze zatial to neplanujem menit, ale planujem upgradnut router za ktorym mam servery

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...