Jump to content

GTA: San Andreas (UNITED mod)


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Ahoj,

náhodou jsem našel na youtube docela hodně zajímavý mód, který přidává do původního San Andreas další dvě kompletní celé mapy Vice City a Liberty City. Mapy jsou propojené mostem a při přesunu mezi městy se změní všechny modely aut co ve městech jezdí, ikony zbraní, počasí apod. Je to jako hrát 3 hry najednou. Jsou zde i funkční původní interiory. Ještě jsem to nezkoušel, ale řekl bych že by se vám to mohlo líbit. Dejte vědět kdo zkusí jaký z toho máte pocity!

 

 

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Pamatuju se, že jsem tuhle modifikaci hrál někdy v 2k13 a že jsem tím docela solidně dal zabrat svému, už tehdy dost archaickému, počítači :D Vykreslování mi plynulostí připomínalo spíš prezentaci v powerpointu, než plynulou animaci, ale i tak jsem z toho tenkrát byl nadšený :D

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Jako dle všeho se mi všude jeví jako aktuální nebo alespoň aktualizovaný. Všude je rok 2021. Třeba to je předělaná prezentace do tamagotchi verze a už se to moc neseká :HAhaa:

Link to comment
Share on other sites

jo to je ten mód který jsem se tejden snažil předělat do pwn a pak mi došlo že to asi nepůjde zvlášť na r4 :D (a to vykreslování to byla hrůza ale jinak vcelku good mode):seemsgood:

 

Link to comment
Share on other sites

před 11hodinami, Hip said:

Jako dle všeho se mi všude jeví jako aktuální nebo alespoň aktualizovaný. Všude je rok 2021. Třeba to je předělaná prezentace do tamagotchi verze a už se to moc neseká :HAhaa:

No, začínalo to podle jejich webu už někdy kolem toho roku 2011, ale hodně dlouho to udržovali. Já to každopádně hrál naposledy kolem toho roku 2013-14 . A jak říkám, sekalo se to hlavně kvůli tomu, že tenkrát jsem měl počítač co jsem poskládal ze zbytků a  vyřazených součástek všeho co jsem kde posháněl :D nikdo mi nic jiného pořídit nechtěl :D

Jinak jestli si dobře pamatuju, tak ten mod loni skončil, protože je rockstar / take two zažalovali, aby mohli prodávat Definitive Edition starých GTAček 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 19hodinami, jenkings said:

Jinak jestli si dobře pamatuju, tak ten mod loni skončil, protože je rockstar / take two zažalovali, aby mohli prodávat Definitive Edition starých GTAček 

A výsledek je ten, že mód tady stále je a je to hratelnější než definitive edition, která ani nevím zda se dá koupit. 

Link to comment
Share on other sites

Jé, moje video :D Tak díky za sdílení :D

S těmito módy je to složité. Původní vývoj modifikace GTA United byl zrušen na verzi 1.2, zabugovaný a vývoj dál nepokračoval.

Následně se někdo rozhodl, že to povýší na nový level a spojil LC, VC, SA, hru Bully a ještě něco, a vznikla modifikace pod názvem GTA Underground. Ta byla cca před rokem zrušena (zakázána) Take2 (firma, která stojí za publishingem her od Rockstárů).
Take2 se nasralo, že někdo udělal tak skvělou modifikaci v momentě, když Rockstáři pracovali na GTA Trilogy The Defective Edition, a tak asi z tohoto důvodu zakázali mod GTA Underground.

Mezitím ale jiní týpci, moddeři, spojili síly a připravili GTA Mixed Mod, který by měl vycházet z původního GTA United, akorát s mosty a další propracovaností.

Edited by TheJizzy
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Na united fungoval i multiplayer  :) tehdy to hrálo strašně moc lidí.. stejně jako GTA  Anderius který se odehraval ve vesmíru a též na to byl multiplayer který hrálo kolem 70 lidí 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...