Jump to content

hledám Kvalitní Roleplay(americký) Gamemode na SA:MP - možná i finanční odměna - spěchá


Guest Thomas.

Recommended Posts

před 3minutami, Fakerko_ said:

A víš o tom, že to hraje stále plno lidí, akorát ne na tvém serveru? Nebo to myslíš tak, že samp upadá, protože lidi nahrají u tebe? :D

presne tak :D napríklad WTLS 1 teraz 64 ľudí :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fakerko_ said:

A víš o tom, že to hraje stále plno lidí, akorát ne na tvém serveru? Nebo to myslíš tak, že samp upadá, protože lidi nahrají u tebe? :D

Myslím celkově ,a to jsem bavil o tom s pár lidma co hrali kdysi, i s hráčemi co u mě těd sem tam hraji  cca 4-5,že to upadava ,což i zde někdo psal několikrat na pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

před 7minutami, Marc said:

presne tak :D napríklad WTLS 1 teraz 64 ľudí :D

tak to je free roam a to nemluvě že wtls měl kdysi velkou komunitu ,sice to tam nejde vidět zatím,spiše se tam prostřidali hráči z jinych free roam serveru si myslim nejen já.

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

Takže bych to shrnul,pokud nikdo nemá zájem o tu štědrou nabídku co jsem psal ,tak myslim,že by tu neměl psát,at se to nespamuje zbytečně

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 1minutou, Thomas. said:

Takže bych to shrnul,pokud nikdo nemá zájem na tu štědrou nabídku co jsem psal ,tak myslim,že by tu neměl psát,at se to nespamuje zbytečně

S tak velkou a štědrou nabídkou by sis měl napsat Ježíškovi, třeba ti pod stromeček přinese hotový server, s módem a s pár botama na hraní.

Link to comment
Share on other sites

Hledám člověka co mi pomůže rozjet moji pekárnu nejlépe může být i s pecí. Nabízím jakoukoliv pozici v pekárně a provizi 5 haléřů za každý prodaný rohlík (ale jen kdyby se to rozjelo). Dám max 500kč za zprovoznění vzhledem ke stavu a k úpadku pekárenské komunity a taky že oba moji sousedi mají pekárnu taky.

Chci to zkusit rozjet ale sám pozoruju že pekárny upadají a nemá do toho smysl investovat. Nejlépe bych do toho nic nevrážel. Ale fakt to chci rozjet. Je to vaše chyba když na to nekývnete!

Zní to lákavě?

  • OMEGALUL 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

před 5minutami, mxco said:

Hledám člověka co mi pomůže rozjet moji pekárnu nejlépe může být i s pecí. Nabízím jakoukoliv pozici v pekárně a provizi 5 haléřů za každý prodaný rohlík (ale jen kdyby se to rozjelo). Dám max 500kč za zprovoznění vzhledem ke stavu a k úpadku pekárenské komunity a taky že oba moji sousedi mají pekárnu taky.

Chci to zkusit rozjet ale sám pozoruju že pekárny upadají a nemá do toho smysl investovat. Nejlépe bych do toho nic nevrážel. Ale fakt to chci rozjet. Je to vaše chyba když na to nekývnete!

Zní to lákavě?

Minimálně se to dá lépe přečíst :D

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 52minutami, Thomas. said:

Takže bych to shrnul,pokud nikdo nemá zájem na tu štědrou nabídku co jsem psal ,tak myslim,že by tu neměl psát,at se to nespamuje zbytečně

za 500 muzes tak maximalne jit hledat levne zeny na dalnici

Link to comment
Share on other sites

Ze jsem tu psal vubec,kazdopadne ta nabidka stale trvá ,kdo má vážny zájem ať napiše,jinak ať nepíše vubec,myslim ,že vše potřebne jsem zde napsal.PS: jsem ochoten přistoupit na max 700,-/28 eur  ,více už fakt ne,kdyby někdo.měl nejaky mod kvalitni rp z drivejska a dal by mi ktomu aspon navod nebo zprovoznil .

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 4minutami, Thomas. said:

Ze jsem tu psal vubec,kazdopadne ta nabidka stale trvá ,kdo má vážny zájem ať napiše,jinak ať nepíše vubec,myslim ,že vše potřebne jsem zde napsal.PS: jsem ochoten přistoupit na max 700,- ,více už fakt ne,kdyby někdo.měl nejaky mod kvalitni rp z drivejska a dal by mi ktomu aspon navod nebo zprovoznil .

A zaplatíš jednorázově nebo 500 kč tento měsíc a 200 kč v dalším měsíci po kapesném?

Link to comment
Share on other sites

před 9minutami, Fakerko_ said:

A zaplatíš jednorázově nebo 500 kč tento měsíc a 200 kč v dalším měsíci po kapesném?

Jednorázově a přeji si aby zde psali už jen vážni zajemci.Děkuji za pochopení

Jinak žádne kapesne nedostavam,jsem normalně pracujici,takže takove provokace si vyprošuju.

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 25minutami, Thomas. said:

Jednorázově a přeji si aby zde psali už jen vážni zajemci.Děkuji za pochopení

Jinak žádne kapesne nedostavam,jsem normalně pracujici,takže takove provokace si vyprošuju.

Poradím ti, když to téma zamkneš, budou ti moci psát jen vážní zájemci.

Link to comment
Share on other sites

nikdo nic ? myslim že nikdo už tak štedrou nabídku cca 700kč/27,24eur max přivydělat ješte ze samp scény už nemusí vůbec ,ale vůbec dostat(kor když samp upadava) + možná jakakoliv pozice na samp serveru + možné vysoké provize z přispěvku od hráču až 70% - jedinečná přilezitost pro někoho kdo má co nabidnout

 

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, Thomas. said:

nikdo nic ? myslim že nikdo už tak štedrou nabídku cca 700kč/27,24eur max přivydělat ješte ze samp scény už nemusí vůbec ,ale vůbec dostat(kor když samp upadava) + možná jakakoliv pozice na samp serveru + možné vysoké provize z přispěvku od hráču až 70% - jedinečná přilezitost pro někoho kdo má co nabidnout

 

co uz. Tak sa teda budem musiet uspokojit so svojimi 120 000 kc/mesicne a dufam, ze bez tych tvojich 700kc prezijem do dalsieho mesiaca.

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, Bloodman said:

co uz. Tak sa teda budem musiet uspokojit so svojimi 120 000 kc/mesicne a dufam, ze bez tych tvojich 700kc prezijem do dalsieho mesiaca.

Myslím si, že vzhledem k inflaci ti těch 700 kč bude chybět :D

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Fakerko_ said:

Myslím si, že vzhledem k inflaci ti těch 700 kč bude chybět :D

to má byt provokace zas? mě 700kc fakt chybet nebude,jen jsem nabidl nekomu vytezit ze samp upadavajici jeste a pak by jsi rekl co ja vim to je idiot ze dal do toho penize ci co ja vim

Link to comment
Share on other sites

abych to shrnul ješte naposled nabizim 700kč/27,4eur,když mi někdo pošle funkční myslim starší roleplay mod + provize vysoké z přispěvku pokud se to rozjede a pak jakakoliv pozice na mém serveru,nebo pak 1200kč/50eur že budu mit zaruku vracení peněz,když se mi to nerozjede z hlediska hráču

a nebo pak 700kč/27,4eur hned a 700kč/27,4eur po mém přislibu že pokud se mi to rozjede z hlediska hráču tak už do 21dnů dostanete ktomu 700kč

Vzhledem k upadavajicimu samp,jsou tyto možnosti nabidky velmi štedré a ziskat od idiota co chce vrážet do samp penize ,nějake ty penize ješte za rp mod co již nepouživa

Pokud nikdo nemá zájem ať sem nepiše už vůbec,na kecy nejsem fakt zvedav .

Link to comment
Share on other sites

Asi už jsem na to přišel. Celé je to taktika.
Možná že je to tak, že se nás snaží tak psychicky nahlodat tím, že je to pro nás vlastně perfektně výhodné, a že bychom si to měli uvědomit, že z toho nakonec někomu ve finále opravdu přeskočí a kývne mu na to, už jen z toho důvodu, aby od něj byl klid.

Konec konců, myslíte si, že to, že SAMP upadá je jen tak z ničeho nic ? Vždyť se přeci hrálo. A teď už se nehraje. Nejspíš za to může nějaká tajná sekta, nebo tajná skupina. Co kdybychom té skupině říkali třeba ilumináti ? Vlastně to zní docela uvěřitelně. Tahle skupina by třeba mohla chtít, aby se to dřív hrálo a teď už ne, a proto SAMP upadá. Tihle lidi, tahle skupina, ti by jistě měli velký vliv a mohli by to zařídit. A teď jsem si to googlil a o takové tajné skupině už je na internetu spousta článků. A víte, že jim tam taky říkají ilumináti ? Náhoda ? Nemyslím si.

P.S. ta nabídka je fakt super, asi bych nějaký ten mód za 700kč mohl napsat, když už jsou ty vánoce a SAMP tak upadá

Edited by jenkings
Link to comment
Share on other sites

před 4minutami, jenkings said:

Asi už jsem na to přišel. Celé je to taktika.
Možná že je to tak, že se nás snaží tak psychicky nahlodat tím, že je to pro nás vlastně perfektně výhodné, a že bychom si to měli uvědomit, že z toho nakonec někomu ve finále opravdu přeskočí a kývne mu na to, už jen z toho důvodu, aby od něj byl klid.

Konec konců, myslíte si, že to, že SAMP upadá je jen tak z ničeho nic ? Vždyť se přeci hrálo. A teď už se nehraje. Nejspíš za to může nějaká tajná sekta, nebo tajná skupina. Co kdybychom té skupině říkali třeba ilumináti ? Vlastně to zní docela uvěřitelně. Tahle skupina by třeba mohla chtít, aby se to dřív hrálo a teď už ne, a proto SAMP upadá. Tihle lidi, tahle skupina, ti by jistě měli velký vliv a mohli by to zařídit. A teď jsem si to googlil a o takové tajné skupině už je na internetu spousta článků. A víte, že jim tam taky říkají ilumináti ? Náhoda ? Nemyslím si.

P.S. ta nabídka je fakt super, asi bych nějaký ten mód za 700kč mohl napsat, když už jsou ty vánoce a SAMP tak upadá

Ale já nechci ,aby mi někdo napsal nový,ale již starší rp mod klidně 2-3roky pokud stoji za to a nemá dotyčny pro to využiti již

Link to comment
Share on other sites

před 3minutami, Marc said:

a čo je TOP že ak mu nechcete predať mód tak vás kickne z jeho DC 😂 a ak si robíte s inými užívateľmi srandu tak vás zabanuje čiže majiteľ projektu na 1* 😂

to nebylo z tohoto důvodu dnes,ale protože u nás ani nehraješ zjevně dle mého zjištění.

Link to comment
Share on other sites

5x som ti písal že som tam hral xD to že to nevieš pochopiť sú tvoje s*ačky xD keby si mal prepojený server s forkom z nutnosťou registrácie na forku ako to má PLARP tak by si o tom vedel xD a za yo že ty kickuješ/banuješ ľudí tak skôr prídeš o hráčov ako keby ti tam mali chodiť

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hip locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...