Jump to content

GTA: San Andreas - Definitive edition - co víme


Hip

Recommended Posts

před 18hodinami, ffredyk said:

Stáhli to z prodeje zase.. :D

Protože to jsou totální deme... Za mě největší fail co kdy Rockstar Games udělal. Hrál jsem to v ten den vydání asi hodinu a půl, ten San Andreas. To co mě hned nejvíc iritovalo byla nemožnost myší se pořádně dívat nahoru a dolů. Prostě jako by to bylo přilepené a člověk musel myší urazit kilometr, aby se podíval nahoru kamerou. To jsem nedával a dost to kazilo pocit ze hry. A to že to moje sestava i9-9900K, 32GB RAM a RTX 2080s nedokázala hru udržet při maximálním nastavení a QHD rozlišení na stabilních FPS a to i se zapnutým DLSS je fakt jako směšný. Ale fajn, hrát se to i přesto dalo a bugů jsem si tolik za tu chvilku nevšiml. No druhý den si řeknu, že jdu zase hrát. A ejhle, ten jejich nesmyslenej launcher se prostě nedokázal připojit online a GTA Trilogy nejde spustit, protože ten nesmysl se nedokázal připojit k Rockstar serverům? To jako WTF? Singleplayer hra a nemůže jí člověk hrát, protože ty jejich servery nefungují? Nikde žádný info od Rockstaru na oficiálních stránkách, prostě mlčení. A já hodinu se snažíš najít problém u sebe a přeinstalovávám ten launcher jako divej. A pak se to dočtu na Facebooku, že to prostě Rockstar vypnul a hru pro PC odstranil úplně, protože jsou do dementi? Ta hra nebyla venku ani den. Dáš za to nesmyslných 1600 Kč a jim ani nestojí za to poslat lidem email, co se vlastně děje. Musíš si to dohledat sám jako blbec. Na oficiálních stránkách o tom raději nic psát nebudou, tam kam se 90% lidí půjde automaticky podívat. Oni to napíšou na Twitter nebo do nějakého jejich blogu. Za mě totální fail. To tu hru nikdo v Rockstaru nekontroloval, že to pustí ven a pak zjistí, že ta hra obsahuje nelicencovanou hudbu, spousta bugů a déšť, přes který vidíš totální hovn* a naprosto scestné komentáře vývojářů v kodu hry? Nechápu, tohle bych čekal od nějakého béčkového studia ale od Rockstaru? Ach bože.

Dobrej článek zde:

https://hrej.cz/article/gta-trilogy-se-potyka-s-plejadou-bugu-a-chyb-ty-nejvtipnejsi-se-objevuji-v-sestrizich

Link to comment
Share on other sites

před 6hodinami, Ingnition said:

Protože to jsou totální deme... Za mě největší fail co kdy Rockstar Games udělal. Hrál jsem to v ten den vydání asi hodinu a půl, ten San Andreas. To co mě hned nejvíc iritovalo byla nemožnost myší se pořádně dívat nahoru a dolů. Prostě jako by to bylo přilepené a člověk musel myší urazit kilometr, aby se podíval nahoru kamerou. To jsem nedával a dost to kazilo pocit ze hry. A to že to moje sestava i9-9900K, 32GB RAM a RTX 2080s nedokázala hru udržet při maximálním nastavení a QHD rozlišení na stabilních FPS a to i se zapnutým DLSS je fakt jako směšný. Ale fajn, hrát se to i přesto dalo a bugů jsem si tolik za tu chvilku nevšiml. No druhý den si řeknu, že jdu zase hrát. A ejhle, ten jejich nesmyslenej launcher se prostě nedokázal připojit online a GTA Trilogy nejde spustit, protože ten nesmysl se nedokázal připojit k Rockstar serverům? To jako WTF? Singleplayer hra a nemůže jí člověk hrát, protože ty jejich servery nefungují? Nikde žádný info od Rockstaru na oficiálních stránkách, prostě mlčení. A já hodinu se snažíš najít problém u sebe a přeinstalovávám ten launcher jako divej. A pak se to dočtu na Facebooku, že to prostě Rockstar vypnul a hru pro PC odstranil úplně, protože jsou do dementi? Ta hra nebyla venku ani den. Dáš za to nesmyslných 1600 Kč a jim ani nestojí za to poslat lidem email, co se vlastně děje. Musíš si to dohledat sám jako blbec. Na oficiálních stránkách o tom raději nic psát nebudou, tam kam se 90% lidí půjde automaticky podívat. Oni to napíšou na Twitter nebo do nějakého jejich blogu. Za mě totální fail. To tu hru nikdo v Rockstaru nekontroloval, že to pustí ven a pak zjistí, že ta hra obsahuje nelicencovanou hudbu, spousta bugů a déšť, přes který vidíš totální hovn* a naprosto scestné komentáře vývojářů v kodu hry? Nechápu, tohle bych čekal od nějakého béčkového studia ale od Rockstaru? Ach bože.

Dobrej článek zde:

https://hrej.cz/article/gta-trilogy-se-potyka-s-plejadou-bugu-a-chyb-ty-nejvtipnejsi-se-objevuji-v-sestrizich

No 

Tak teď jsem ještě víc rád že jsem si to nekoupil  :D teď člověk může maximálně stáhnout crack  (pokud už je ) 

Stejně ty hry jsou úžasný tak jak původně vyšli a reálně moc nechápu kdo toto vůbec koupil. Stejně to tou "lepší " grafikou zabilo tu krásnou klasiku 

Každopádně to je jen můj názor 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

před 17hodinami, D4n09 said:

No 

Tak teď jsem ještě víc rád že jsem si to nekoupil  :D teď člověk může maximálně stáhnout crack  (pokud už je ) 

Stejně ty hry jsou úžasný tak jak původně vyšli a reálně moc nechápu kdo toto vůbec koupil. Stejně to tou "lepší " grafikou zabilo tu krásnou klasiku 

Každopádně to je jen můj názor 

prečo by si to niekto kupoval?
no tak pretože rockstar stiahol pôvodné verzie gtaačiek a nahradil ich definitive edition.

Link to comment
Share on other sites

před 4hodinami, Ninjonik said:

prečo by si to niekto kupoval?
no tak pretože rockstar stiahol pôvodné verzie gtaačiek a nahradil ich definitive edition.

Tak beztak všichni víme že se jim nechce dělat s GTA 6 tak chtěli na nějaký čas zavřít pusinky hráčům tímto stylem 

Každopádně jak píšu 

Staré Gta 3,Vice, San jsou prostě bezva hry které jsou nostalgické... a pokud to stáhli z prodeje ty staré verze tak stale existuje ulozto a torrenty  :) ale jak píšu je to můj názor 

Link to comment
Share on other sites

před 8hodinami, Ewwe said:

Kdyz si vezmu jak vypadal remaster na mafii a jak vypada tohle tak je to dost zklamání

hlavne to ovládanie je katastrofické, to je ako keby niekto narval do jednoho systému staré ovládanie a ovládanie z gta 5.
no a čo sa týka kamery, tak hýbať sa s ňou hore je takmer nereálne a celkovo hýbať s kamerou mi príjde skôr, ako keby som hral na controlleru a nie na klávesnici a myši....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Keďže GTA SA:DE je už nejaký ten mesiac vonku, dám vám sem svoje skúsenosti, a čo viem.

 

Za mňa perfektná hra, a radšej si zahrám tento remaster než originál. Samozrejme má všaj nejaké nedostatky. Počaj gamingu som napr. narazil do neviditeľného plotu :D . Hra síce má pár chýb, ale to má predsa aj originál GTA SA, a hlavne si treba uvedomiť, že sa jedná o Remaster, a nie o Remake. Hra ma však asi dosť sklamala čo sa týka pohľadu kamery. Do strán OK, ale pohyb myšou hore a dole je pain. Áno, dá sa nastaviť citlivosť v nastaveniach, ale aj keď si to dáte na max. moc vám to nepomôže. Toto je asi jediné také mínus, ktoré mi fakt že vadí. Ak sa chcem napr. vo vozidle pozrieť za seba pomocou myšou, a nie cez kl. skratky E a Q, tak je to prakticky nemožné.

 

Bude Multiplayer?

Áno, bude. Vývoj je na zatiaľ 20%, a bude sa nazývať GTA SADE-MP (sade-mp.com). Trošku som hodil reč s Developerom, a zistil som nasledujúce informácie:

 

Multiplayer bude fungovať na podobnom princípe ako doterajší SAMP pre starú verziu hry. V pôvodnom pláne bolo, že si v SADE-MP launcheri budete môcť vytvoriť 10 slotový server zdarma, no po menšom rozhovore sa developer rozhodol, že to týmto spôsobom nepôjde, keďže launcher bude úplne zadarmo, nevyplatilo by sa im to. Preto to teda bude podobné ako so SAMP-om, čiže si servery budeme môcť vytvoriť my na našom VPS, prípadne cez game hosting (menší secret: Aktuálne hľadám pár ľudí do tímu, a mám v pláne vytvoriť úplne prvý Hosting na CZ / SK scéne, ktorý bude ponúkať vytvoriť server zdarma pre GTA SADE-MP. Samozrejme to urobíme na limit, čiže napr. 50 voľných Free serverov, a každý mesiac budeme mazať off servery dlhšie ako X hodín, ale toto je už asi dosť do budúcna, nevieme ešte čo bude zajtra... nie o X mesiacov :) ).

 

A čo "filterscripty"?

Nemali by to byť už FS, ale pluginy. Pluginy sa však nebudú tvoriť cez jazyk Pawn, ale pravdepodobne cez jazyk C++ (toto však ešte nie je potvrdené na 100%). Toto bude mať jednu výhodu a jednu nevýhodu.

Nevýhoda = Pluginy sa budú hold programovať ťažšie

Výhoda = Budú sa môcť robiť komplexnejšie pluginy, než to bolo u FS, čiže servery by mohli byť trošku na inom leveli, keďže budete môcť vytvoriť doslova čo vás len napadne.

 

Ak máte nejaký nápad na zlepšenie, môžete im napísať na ich DC server: https://discord.gg/sademp

 

Myslím, že také asi podstatné body som vystihol, keby boli nejaké aktualizácie, budem tento príspevok aktualizovať :) .

Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, sakulmore said:

Hra ma však asi dosť sklamala čo sa týka pohľadu kamery. Do strán OK, ale pohyb myšou hore a dole je pain. Áno, dá sa nastaviť citlivosť v nastaveniach, ale aj keď si to dáte na max. moc vám to nepomôže. Toto je asi jediné také mínus, ktoré mi fakt že vadí. Ak sa chcem napr. vo vozidle pozrieť za seba pomocou myšou, a nie cez kl. skratky E a Q, tak je to prakticky nemožné.

hold musíme len dúfať, že niekto vytvorí mód na controls ako v originále

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...