Jump to content

ostatní Volby 2021


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Ahoj, pro ty z vás, co jsou občany ČR a mají nejpozději 9. října 18 a více let, tak připomínám, že jsou volby. Tím chci říct, běžte prosím vás volit a pokud možno, zkuste volit cokoliv kromě Agrofertu. 

Neříkám to jen tak, pokud u moci konečně nebude Agrofert, tak to ušetří především všem podnikatelům (já) starosti, mj. i všem občanům (taky já). Děkuji, konec hlášení!

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Nope 3
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ne ANO, ale i NE SPD, KSČM, VOLNÝ BLOK a jiní podobní :) Díky. I když se do poslanecké sněmovny Volný s téměř jistotou nedostane, tak stejně shrábne slušný balík za určitý počet hlasů.

Edited by Woody
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Vopred vravím, že sa nerozumiem sa českej politike a neviem kde je aký problém a koho máte/nemáte radi.

Tak, teraz keď sme si toto ujasnili bol by som rád, ak by sa volebnej politike na fóre zdržala primárne ak sa jedná o člena moderátorského tímu.

Nemám rád volebnú manipuláciu a tvrdenia kto by koho mal voliť, otvorenej diskusií však nebránim - pre budúcnosť poprosím zdržať sa u členov moderátorského tímu výrokov koho majú a nemajú voliť, rád by som ak by fórum zostalo politicky nestranné a toto tomu nepomáha.

Ďakujem.

Inak prajem veľa šťastia a úspechov vo voľbách, nezabudnite hlavne všetci voliť podľa SVOJHO svedomia a vedomia, po čo najviac objektívnom zhodnotení faktov a overení toho, či to čo politici rozprávajú je aj skutočne pravdou. 

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 5minutami, Lucifer Morningstar said:

Vopred vravím, že sa nerozumiem sa českej politike a neviem kde je aký problém a koho máte/nemáte radi.

Tak, teraz keď sme si toto ujasnili bol by som rád, ak by sa volebnej politike na fóre zdržala primárne ak sa jedná o člena moderátorského tímu.

Nemám rád volebnú manipuláciu a tvrdenia kto by koho mal voliť, otvorenej diskusií však nebránim - pre budúcnosť poprosím zdržať sa u členov moderátorského tímu výrokov koho majú a nemajú voliť, rád by som ak by fórum zostalo politicky nestranné a toto tomu nepomáha.

Ďakujem.

Inak prajem veľa šťastia a úspechov vo voľbách, nezabudnite hlavne všetci voliť podľa SVOJHO svedomia a vedomia, po čo najviac objektívnom zhodnotení faktov a overení toho, či to čo politici rozprávajú je aj skutočne pravdou. 

Řekl bych že to bude tvou neznalostí politiky v ČR. Máme tady jednoho migranta ze Slovenska - Babiš. Je trestně stíhanej pro střet zájmů, zneužívání dotací a hromada dalšího. Ačkoliv je pravomocně odsouzenej pro několik trestných činů a dokonce Evropská komise, co mu dělala audit, prohlásila, že to je pravda (střet zájmů a machinace s dotacema (300 000 000 Kč)) tak i nadále je premiérem, protože má imunitu. Dělá tady od roku 2017 už hodně velkej bordel a kupuje si důchodce za jednorázovej příspěvek na roušky 5000 kč nebo koblihu zdarma. 

Chtěl jsem jen povzbudit lidi, aby šli volit. Klidně volte komunisty, hlavně rozprostřete hlasy mimo jeho 30% voličů, aby se tam dala postavit koalice z pravice. Toť vše. Hlavně prosím běžte volit. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
před 2minutami, Hip said:

Řekl bych že to bude tvou neznalostí politiky v ČR. Máme tady jednoho migranta ze Slovenska - Babiš. Je trestně stíhanej pro střet zájmů, zneužívání dotací a hromada dalšího. Ačkoliv je pravomocně odsouzenej pro několik trestných činů a dokonce Evropská komise, co mu dělala audit, prohlásila, že to je pravda (střet zájmů a machinace s dotacema (300 000 000 Kč)) tak i nadále je premiérem, protože má imunitu. Dělá tady od roku 2017 už hodně velkej bordel a kupuje si důchodce za jednorázovej příspěvek na roušky 5000 kč nebo koblihu zdarma. 

Chtěl jsem jen povzbudit lidi, aby šli volit. Klidně volte komunisty, hlavně rozprostřete hlasy mimo jeho 30% voličů, aby se tam dala postavit koalice z pravice. Toť vše. Hlavně prosím běžte volit. 

Ja len by som bol nerád ak by sa fórum spájalo s nejakou politickou orientáciu či hnutím alebo stranou, keďže keď to napíše niekto z vedenia fóra, môže to tak vyzerať. That's all.

Link to comment
Share on other sites

Pokud se vedení fóra chce zasloužit o podporu voleb a napomoci větší účasti, tak s tím nemám problém. Ale s čím už mám problém, že se doporučuje koho volit, resp. koho nevolit.

Volba je každého věc, a je pouze na každém jedinci, jak se rozhodne a komu hodí svůj hlas. Takže doufám a pevně věřím, že bude každý volit dle svého úsudku a nenechá se ovlivnit zde na fóru či někde jinde.

Link to comment
Share on other sites

Doporučuje se taky jestli si koupit rohlík nebo chleba a co z toho je lepší. Tohle není o nic větší manipulativní topic než ten o pečivu. A nikdo nemá kaktus v prdeli kvůli tomu. To jen když se řeší téma, u kterého si každý myslí, že by radši řešeno být nemělo... jako správná neasertivní a "korektní" ovce.

A co že by se někdo nechal ovlivnit komu hodí hlas. Chyba je v lidech, že nemají dostatečnou sebereflexi se zamyslet nad svým přesvědčením.

  • Děkuji (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Částečně souhlasím s tím že člen mod. týmu by nejspíš mohl mít vliv , každopádně si myslím že to asi nehrozí ale do budoucna asi raději vynechat přímé jmenování.

Abych volby shrnul myslím že česko dokázalo konečně ukončit působení jedné konkrétní strany ve sněmovně. Bohužel té druhé se nepodařilo. Ale myslím si že v opozici bude té druhé straně dobře a snad v příštích volbách vykopeme i je :D

  • Kappa 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...