Jump to content

ukázka CS 1.6 - JailBreak by RayCodeCSC


sakulmore

Recommended Posts

Popis:

Je to nový JailBreak mód pre hru Counter-Strike 1.6. Tento mód je jednoduchý, neobsahuje žiadny shop ani nič podobné. Výhodou teda je, že si ku tomuto JB módu môžete dorobiť vlastné pluginy. Ďalšia dobrá funkcia tohto módu je, že má svoje vlastné API na tvorbu in-game herných dní (to sú herné dni, ktoré sú v Simon Menu)

 

Príkazy:

CT: /simon, /sm, /fd, /glow, /mic, /box, /steps

T: /lr

ADMIN: /stopday, /days

 

CVARy:

// Po koľkých kolách má byť automaticky hromadné VD (hodnota 0 je, že celú mapu nebude žiadne automatické hromadné VD)
crxjb_freeday_rounds "<hodnota_1>" "<hodnota_2>" atď...
// Príklad: crxjb_freeday_rounds "5" <- Každé 5 kolo bude hromad. VD.

// auto. hromad. VD vždy na začiatku novej mapy (1 = true; 0 = false)
crxjb_newmap_autofreeday "1/0"

// Zapnúť / Vypnúť aktiváciu tlačidiel na mapách pomocou zbraní (1 = true; 0 = false)
crxjb_bullets_buttons "1/0"

 

Obsah simon menu:

- Otvorenie ciel (tlačidlo treba nastaviť na každej mape (iba raz). Stačí prísť ku tlačidlu na danej mape, ktorým sa otvárajú cely, a stlačiť klávesy R + G, tým sa tlačidlo "spáruje" so simon menu)

- Herné módy

- Dať VD

- Zap/Vyp mikrofóny

- Nastaviť hráčovi farbu

- Futbal menu

- Blocks menu (stavanie blokov)

- Zap / Vyp box mód

- Simon Steps

 

Poznámky:

- Všetko potrebné je pribalené v .zip súbore.

- Tento JB mód má svoje vlastné API, takže si môžete tvoriť vlastné herné dni do simon menu.

 

Požiadavky:

- AmxModX 1.10

 

Ako použiť herné dni?

- Po nahratí súborov na server sa vám vygeneruje v zložke configs súbor "CustomDaysAPI.ini", v ktorom nájdete rôzne funkcie, z ktorých si môžete poskladať svoje herné dni.

 

Credits:

RayCodeCSC - HL.Vývojár

OciXCrom - HL.Pawner

JB_RayCodeCSC_v1.7.zip

Edited by RayCode
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ADDON:

Jedná sa o Addon pre môj JB mód, ktorý som však vytvoril úplne sám (môj prvý plugin). Je však potrebné ho vyskúšať, či funguje ak je na serveri viac hráčov :) . Žiaľ, ja nemám nikoho s kým by som to skúsil :D . V prípade akýchkoľvek problémov mi neváhajte napísať :) .

 

Pomocou príkazu /randkiller môžete zobraziť menu, v ktorom máte dve položky, a to "Team T" a "Team CT". Keď zvolíte napr. "Team T", plugin zabije náhodného hráča v tímu T. Pre položku "Team CT" platí to isté, avšak zabije sa hráč v tíme CT. Na to, aby ste mohli zabiť hráča v tíme CT, potrebujete ADMIN_LEVEL_H. Skúšenejší samozrejme nebudú mať problém si to zmeniť :) .

random_player_killer_event.amxx random_player_killer_event.sma

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Dobrý den, Jb mod mi nefunguje at zkouším co zkouším AMX mod X verzi mám 1.10 a stejně se připojím a nic zapsany amxx v plugins.ini to je a stále nic pomužete mi ? 

 

@sakulmore

Edited by Hip
Označuji autora - hodí mu to notifikaci. Hip
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...