Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
D3AMO

OpenGamePanel a WHMCS, vytvorenie a upravenie skriptu

Recommended Posts

Zdravím, takže na adminky som sa nevykašlal, samozrejme to neznamená že SAMP som sa nevenoval. Samozrejme venoval ale našiel som lepší spôsob.

Vytvoril som a upravil doplnok do whmcs pre opengamepanel.

Zatiaľ funguje všetko, FTP, Automatické vytvorenie serverov, automaticke priradenie portov.

Inštalácia je veľmi ľahká stačí opg priečinok skopírovať do modules/server, konfigurácia, návod na konfiguraciu tam je v pdf.

Ak by ste našli nejakú chybu, bug, security hole, napíšte mi tu súkromnú správu, nebudem sa hnevať za kritiku, keďže len vďaka kritike sa môžem zlepšovať.

Tu máte odkaz na stiahnutie, môžete si to vyskušať.

Najlepšie funguje zo SAMP Serveramy.

https://uloz.to/file/0k9OAoJEJR5y/whmcs-opg-zip#!ZGtlAwR2ZwZ2LGH5ZGH1LGH2MQZ2Max1HxcHq0AArT5gZTV2Lt==

Edited by D3AMO

Sdílet tento příspěvek

Author of the topic Odesláno:
před 6hodinami, XpresS said:

Pred nedávnom si tvrdil, že sa na to určite nevykašleš a teraz?
Určite by som OpenGamePanel nevyužíval, je oveľa iných a lepších adminiek na toto napr. Pterodactyl

Nevykašlal len aby ste dlho nečakali kým vytvorím adminku tak z tých adminiek čo som sa snažil robiť som sa naučil niečo, tak som vytvoril toto :D

Sdílet tento příspěvek

před 22hodinami, D3AMO said:

Nevykašlal len aby ste dlho nečakali kým vytvorím adminku tak z tých adminiek čo som sa snažil robiť som sa naučil niečo, tak som vytvoril toto :D

vsetci uz len na to cakaju

Sdílet tento příspěvek

před 1hodinou, Bloodman said:

vsetci uz len na to cakaju

Ale no tak nebuď hnusný,
Jasné, že to nebude adminka storočia, ani ju pravdepodobne nikto nebude využívať alebo ano? Uvidíme...
Ale ide o to, že sa niečo naučí, bude mať poznatky a bude vedieť pracovať s jazykom... 

Sdílet tento příspěvek

před 15hodinami, XpresS said:

Ale no tak nebuď hnusný,
Jasné, že to nebude adminka storočia, ani ju pravdepodobne nikto nebude využívať alebo ano? Uvidíme...
Ale ide o to, že sa niečo naučí, bude mať poznatky a bude vedieť pracovať s jazykom... 

vsak ja nehovorim, ze nech ju nerobi. Iba nech nema velke ocakavania

Sdílet tento příspěvek