Jump to content

nabízím VPS


DragoCZ

Recommended Posts

Ahoj,

 jelikož už mám tři roky v pronájmu server (Jedná se o nezatížený server s 64GB RAM, SSD), na kterém mi už dávno nic neběží, chtěl bych Vám nabídnout 3x VPS za 500,-Kč měsíčně, vše běží pod licencovaným virtualizatorem.

Jedná se o 3x konfiguraci:

CPU: 4x Intel(R) Xeon(R) E-2278G CPU @ 3.40GHz (garantovaná fyzická jádra)

RAM: 16GB

Disk: 200GB

IP: 1x IPv4 + 1Gbit 

Kompletní automatizace ( reinstall, start, stop, instalace aplikací, apod)

Pokud máte zájem napište mi prosím na email: [email protected]

EDIT: Je možná i jiná konfigurace.

Díky!

 

 

Edited by DragoCZ
Link to comment
Share on other sites

On 1. 9. 2021 at 20:30, DragoCZ said:

Nikdo nic? :d Dále můžu nabídnout neomezený free web hosting , to je to tu opravdu tak mrtvé? 

Naozaj chalani čo vám je, Nájsť v dnešnej dobe free hosting je nemožne tak berte kým to je aktuálne a ja môžem vrelo odporučiť keďže naozaj poskytne vám to čo píše, takže ak chcete robiť servery a podobné veci odporúčam

  • Si děláš prdel? :D 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Já nevím. Podle mě je dnes VPS free k ničemu. Každý má své starosti. Někoho ty hry už nebaví. Na Pawno.cz vleze jednou za uherák protože má své starosti. Hlavně pokud bude člověk chtít, udělá si svůj server či Hosting a má jistotu že mu nikdo nebude krást scripty, napadat účet, ddos útoky apod....

Link to comment
Share on other sites

před 9hodinami, _DIAMOND_ said:

Já nevím. Podle mě je dnes VPS free k ničemu. Každý má své starosti. Někoho ty hry už nebaví. Na Pawno.cz vleze jednou za uherák protože má své starosti. Hlavně pokud bude člověk chtít, udělá si svůj server či Hosting a má jistotu že mu nikdo nebude krást scripty, napadat účet, ddos útoky apod....

nemám zapotřebí někomu něco krást, používám KVM, takže bezpečnost je.

Poskytuji i placené VPS, jen nemám zatím dodělaný web, pomalu rozšiřuji zázemí, ale když je člověk na to sám, jde to pomalu..

 

Každopadně máš recht, je to tu nějaké mrtvé, už to není co to bývalo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...