Jump to content
  • 0

pomoc Helma na hlavu Animace


_viTo_

Dotaz

Zdravím,
Nevíte někdo na jednoduchý system, pokud hráč nasedne na motorku, kolo, motokáru čtyřkolku... tak pokud hráč bude 2 sekundy stát na motorce či kole... zobrazí se animace jak si postava nasazuje na hlavu helmu a poté co animace skončí tak objekt helmy se vytvoří na postavě.

A pokud hráč sleze z motorky tak opět animace jak si postava sundavá helmu pokud 2 sekundy bude stát na místě.
Děkuji moc za pomoc 

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ve správné sekci to je. Jelikož potřebuji pomoc tak jsem využil sekci " Pomoc " ;)

Určitě tato animace funguje, jelikož jsem ji viděl na pár serverů.
BTW: původní otázka byla, zda je někdo kdo by uměl takový System a pomohl mi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Opravdu to nebyla správná sekce, nehádej se semnou.

Máš problém s programováním, konkrétně SA-MP, s kódem. Na to tady je sekce Programování, v ní se nachází sekce Poradna a následně Herní (SA:MP, CS apod.). Sekce Poradna má dokonce popis "Podkategorie, jež sdružuje žádosti o pomoc."

Ty jsi to dal do Všechno možné > Pomoc. Tam je dokonce taky popis kategorie: "Sem pište pouze v případě, že potřebujete pomoc s něčím, co nelze zařadit do jiného fóra pro pomoc."
Řekni mi, co na tom nechápeš. 

K tématu, jak jsem psal. Existují jen tyto vanilla animace. K ostatním je třeba nějaký mód. Co vím, tak od novějších verzí samp podporuje módování, nevím jak, ale umí to. Pokud animace není v listu co jsem psal, tak jedině mód, pokud si ovšem nechceš trackovat vlastní animaci. Asi by to taky nějak šlo, ale práce na celý den a ani nevím, zda by to se samp možnostma šlo. 

Link to comment
Share on other sites

  • -1
  • Globální moderátor

Prosím, dávej to do správné sekce.

 

Předpokládám, že se jedná o SAMP, správně? Co já vím, tak v gta sa taková animace nebyla. Pokud byla, nadeš si ji zde https://sampwiki.blast.hk/wiki/Animations Tohle je seznam všech animací, co můžeš použít. Jiná varianta neexistuje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...