Jump to content

ostatní SuperPařba na FiveM


ATomas

Recommended Posts

Upřímně cením, že si se rozhodl dělat i do FiveM, jenže mi příjde, že z toho traileru není moc poznat, co tam bude, byl to účel či? připadá mi to spíš jako nějaké cinematic video z klasického gtačka - pokud samozřejmě zapomeneme na tuning menu a taky doufám, že to bude fakt server, který se nebude zkládat z 90% stáhnutých pluginu někde na foru, jinak jsem celkem zvědav.

Link to comment
Share on other sites

Když to bude fungovat jinak než jako všechny RP servery na FiveM tak to velice rád otestuji. Ale jestli to bude takový to RP u kterého musíš mít Discord a prakticky žít druhý striktní virtuální život tak to mě neba.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 21hodinami, Ingnition said:

Když to bude fungovat jinak než jako všechny RP servery na FiveM tak to velice rád otestuji. Ale jestli to bude takový to RP u kterého musíš mít Discord a prakticky žít druhý striktní virtuální život tak to mě neba.

GTA V - Realna Zeme :D 

Link to comment
Share on other sites

Ako to už niekto spomínal škoda toho traileru, človek tam vidí iba GTA V scény, a nič z kvázi gamemodu, čož je škoda by som dal nejaký náhľad na menu napr kúpa domu, parkovanie aut do garážii a podobne... 

Edited by XpresS
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 19. 6. 2021 at 19:15, Sbqq said:

Upřímně cením, že si se rozhodl dělat i do FiveM, jenže mi příjde, že z toho traileru není moc poznat, co tam bude, byl to účel či? připadá mi to spíš jako nějaké cinematic video z klasického gtačka - pokud samozřejmě zapomeneme na tuning menu a taky doufám, že to bude fakt server, který se nebude zkládat z 90% stáhnutých pluginu někde na foru, jinak jsem celkem zvědav.

Ano to je samozřejmě účel, ten trailer. Jinak stáhnuté pluginy nepouživám, celé si to kódím od začátku. PS: nepoužívám ani ESX.

PS. RP herni styl usplne nesnáším :)

Edited by ATomas
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 20. 6. 2021 at 23:53, ATomas said:

Ano to je samozřejmě účel, ten trailer. Jinak stáhnuté pluginy nepouživám, celé si to kódím od začátku. PS: nepoužívám ani ESX.

PS. RP herni styl usplne nesnáším :)

V tom případě super, rád po letech vyzkouším až to bude ready :) Ten trailer spíš beru jako teaser.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sorry že obnovuji starý topic, ale rád bych připomněl tohle téma a oznámil že SP už je možné si vyzkoušet na FiveM a za sebe mohu říct že je to pecka. 
Když člověk přejde nějaké ty bugy které kluci postupně řeší, tak super zábava a hromada dobrých lidí. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jako co si budem, sa-mp uz neni to co byvalo a bylo třeba se posunout o krok dále. Dokonce i sám niCe to uznal, který nevydal na wtls update 3 měsíce a věnuje se na 100% FiveM. Hodně štěstí s vývojem, jde vidět že i po těch x letech tě to programování stále baví a jde vidět, ten kus cesty, kterou si za sebou zanechal.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...