Jump to content

hledám Hledám Pawnera SA-MP


Anonimus24

Recommended Posts

Ahoj hledám zkušeného pawnera který by mi pomohl uričitě se nebojím zaplatit za práci :) 

Mám rozpracovaný sa-mp mód ale mám tam nějaký problém tím že když se připojí na server další hráč tak to začne hlásit vysoký ping a pak ho to vyhodí to samé mě.

zároveň bych v módu potřeboval pár uprav tak že kdo by si chtěl přivydělat není problém :)

Edited by Anonimus24
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Mivčo said:

tak daj sem ten ping čo máš v mode celý kod 

Kdyby jsem chtěl dát ten mód tak ho sem dám proto píšu přivídělek... nepotřebuji aby někdo něco z toho modu měl.

Link to comment
Share on other sites

před 1minutou, Mivčo said:

musíš tam mať ochranu pred vysokým pingom ked  " to začne hlásit vysoký ping a pak ho to vyhodí to samé mě."

jenže to se mi zobrazuje v konzoli... 

Link to comment
Share on other sites

tak to je upla hovadina toto... chceš pomoct ale kod nevieš dodať aby ti ludia pomohli musiš dať kod kde ti robí chybu... inak sa ti nepomôže

Link to comment
Share on other sites

před 9hodinami, Mivčo said:

tak to je upla hovadina toto... chceš pomoct ale kod nevieš dodať aby ti ludia pomohli musiš dať kod kde ti robí chybu... inak sa ti nepomôže

pokuď vidíte nechci to házet veřejně pouze pokuď někdo má zájem pošlu celý mód... a nevím kde je chyby pokuď dám F5 dá se mi to do AMX ale pokud se připojím na server tak to padne ostatním hráčum mě ne

Link to comment
Share on other sites

No takto, nech máme nejaké informácie:

1) Robil si celý ten mód alebo upravuješ nejakú verejnú verziu?

2) Vravíš že ti to píše do konzoly, tak potom kde je problém? Stlačím CTRL + F a nájdem požadovanú hlášku... Kontrola bude niekde v danom mieste +-.

3) Kde ti beží server? Na localhoste a ostatní sa pripájajú cez hamachi? Alebo máš niekde hostovaný server? Lebo ak hamachi, tak problém môže byť aj v tom... Popíš bližšie informácie :) 

Pawnera tu pravdepodobne nenájdeš, nakoľko MY čo sme na tom vyrastali tak už pracujeme na svojich projektoch (mimo pawn) a sem chodíme skôr aby sme pomohli.

Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, Quiter said:

No takto, nech máme nejaké informácie:

1) Robil si celý ten mód alebo upravuješ nejakú verejnú verziu?

2) Vravíš že ti to píše do konzoly, tak potom kde je problém? Stlačím CTRL + F a nájdem požadovanú hlášku... Kontrola bude niekde v danom mieste +-.

3) Kde ti beží server? Na localhoste a ostatní sa pripájajú cez hamachi? Alebo máš niekde hostovaný server? Lebo ak hamachi, tak problém môže byť aj v tom... Popíš bližšie informácie :) 

Pawnera tu pravdepodobne nenájdeš, nakoľko MY čo sme na tom vyrastali tak už pracujeme na svojich projektoch (mimo pawn) a sem chodíme skôr aby sme pomohli.

1. dělal jsem celý mód dělám ho už 4 roky....

2. zkusím ale dám vědět 
3. Hostuji na FH 

  • OMEGALUL 1
Link to comment
Share on other sites

před 2hodinami, Anonimus24 said:

To tam mám dočasně než se zprovozní ten můj mód...

Aspoň neojebav*aj... Keby len dostastne tak tam hodia rze alebo máš proste vypnutý server :) a nientybtam dáš tento kód čo musíš nahrať pomalí nem koľko súborov :)

To by bolo napr. Mám ATomasovu rze 10.pwn ale poviem si že mám to tam dočasne lebo tam budem dávať svoj mód... 🤦🤦🤦🤦😂😂😂😂

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 13hodinami, Mivčo said:

Aspoň neojebav*aj... Keby len dostastne tak tam hodia rze alebo máš proste vypnutý server :) a nientybtam dáš tento kód čo musíš nahrať pomalí nem koľko súborov :)

To by bolo napr. Mám ATomasovu rze 10.pwn ale poviem si že mám to tam dočasne lebo tam budem dávať svoj mód... 🤦🤦🤦🤦😂😂😂😂

neojebávam a i kdybych tam měl jaký koliv mód je to jedno řeším tady svůj mód ne co je nahozený na serveru

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ahoj

Tak 

Hosting FH 

Problém z ping 

Hledáš někoho na dlouhodobě spolupráci  1. Ne píšeš mzdu za práci 

Tým pádem máš špatně na psaní inzerát 

2. To že máš problém z ping tak jak už psaly ctrl f 

Jeslí chceš najít kvalitní 

Personál tak budeš muset sáhnout do kapsy proto jak už psal tipek

Každý který umí programovat 

Tak je už na jiné pozicí a o dost více vydělává 

Ale poradím jednu věc jak začínal každý skripter YouTube ty může pomoc   je tam asi milión tutoriálu 

Podle kterých můžeš dělat vše sám 

Podlé sebe 

Jeslí už máš nějaký GM tak jen za tu opravdu chip co máš skriptech dáš víc 

Než celý nový GM módu 😄

 

 

 

 

 

 

 

 

  • OMEGALUL 3
Link to comment
Share on other sites

před 6hodinami, Scerry said:

Ahoj

Tak 

Hosting FH 

Problém z ping 

Hledáš někoho na dlouhodobě spolupráci  1. Ne píšeš mzdu za práci 

Tým pádem máš špatně na psaní inzerát 

2. To že máš problém z ping tak jak už psaly ctrl f 

Jeslí chceš najít kvalitní 

Personál tak budeš muset sáhnout do kapsy proto jak už psal tipek

Každý který umí programovat 

Tak je už na jiné pozicí a o dost více vydělává 

Ale poradím jednu věc jak začínal každý skripter YouTube ty může pomoc   je tam asi milión tutoriálu 

Podle kterých můžeš dělat vše sám 

Podlé sebe 

Jeslí už máš nějaký GM tak jen za tu opravdu chip co máš skriptech dáš víc 

Než celý nový GM módu 😄

 

 

 

 

 

 

 

 

Nemáš nič lepšie na práci, len odpovedať na staré témy?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...