Jump to content

hledám Hľadám: Pawner Counter-Strike 1.6


sakulmore

Recommended Posts

Zdravím, hľadám šikovného pawnera, ktorý vie pawniť pluginy a herné módy.

Informácie:
Chcel by som napawniť herný mód Jailbreak. JailBreak by bol fakt že basic. Shop, skiny ani nič podobné tam nechcem, dôležité pre mňa bude hlavne Simon a obsah Simon Menu vrátane módov (prestrelka, schovka atď... na tom sa dohodneme) Takže Jailbreak bude v podstate "suchý", bude tam len Simon a Simon Menu. V základe by mali povolené mikrofóny len CT, a T by mohli rozprávať len vtedy, ak im to simon povolí.

Tak, a teraz podrobnejšie:

Obsaj JailBreak módu

- Default by T mali vypnutý mikrofón, mohli by rozprávať len CT. T by mohli rozprávať len v prípade, že im to Simon dovolí.
- V strede obrazovky (hore) by bol nápis "xxx je Simon! Väzni so musia poslúchať!"

Príkazy:
Väzni:
	*Nič zaťiaľ netreba*
Dozorci:
	- /simon (po opetovnom napísaní sa otvorí simon menu, simon menu sa otvorí tiež po prvom napísaní príkazu a teda, po zobratí simon-a)
	- /sm (otvorí simon menu !!!Môže použiť iba simon!!!)

Obsah Simon Menu:
	- Otvoriť cely
	- Vybrať VD
	- Herné módy
		(Módy nechám na pawnerovi *dohoda*)
	- Označiť hráča (farbov)
	- Futbal
		(Vytvoriť loptu, ding(zvuk), Zmazať loptu)
	- Povoliť mikrofón
	- Ostatné
		(Nechám na pawnerovi, nechám sa prekvapiť čo všetko pridá sem :-))

V prípade, ak mód bude kvalitný a dobre prepracovaný, a aby čo najmenej zaťažoval server, som ochotný zaplatiť od 110,-€ a viac (podľa dohody)!

Prosím, neposielajte mi sem podobné módy ako sú moje požiadavky. Chcem si nechať mód vytvoriť presne podľa vyššie uvedeného popisu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...