Jump to content

ostatní Podvody, Aneb Janík opět v akci


_viTo_

Recommended Posts

Zdravím Pawno.cz

Byl jsem okraden uživatelem Janík opět se předvedl jako hloupé děcko. Snažil se mi prodat House System který údajně pawnil on sám [ BTW peníze mi vrátil ne úplně ještě dlužný 24 Kč ale ať se s nimi pomazlí a koupí si za to mlíčka ve školí kantýně ] Zpět k věci. Chtěl bych ukázat House System který udělal on sám používá se mysql. Já osobně si myslím že to stáhnul a opět podvodné akce jak známe.

 

Link ke stažení : Nope PS: Mivčo tady máš tu sračku :D

Chci slyšet vaše názory na toto. BTW na to mi psal Janík že nechce na pawno.cz Být za blbce.

 

Měli bychom varovat před Janíkem aby nevznikali další podvody u jiných uživatelů. Prý nejsem jediný.

  • Paráda! (+1) 1
  • Nope 2
Link to comment
Share on other sites

Každý ho tady zná a myslím že ty osobně si na něj kolikrát reagoval .. divím se že sis od něj něco kupoval když on jediný co umí je přepsat credit...  Když jsem tady kolikrát psal proč ho někdo neblokne dostal jsem jen výsměch ale holt vedení pawna už je úplně o něčem jiném. Každopádně housesystemu máš po netu ranec fakt asi nebyl důvod do něčeho takového jít. 

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Reagoval jsem na něj jenže jsem uvěřil tomu že se změnil. Prý umí pawnit a chystá WTLS GM tak jsem zvědavý zda to tak bude na jeho serveru :D Jinak ouhlasím stebou že Janík by se měl bloknout.

PS: Pak mě napadal že pokud uvidí ten House System u mě tak to bude řešit s pravníkem :D

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

dáš pozor na podvodníka a že souhlasíš s mým příspěvke

před 27minutami, NuMeRe said:

Zdravím Pawno.cz

Byl jsem okraden uživatelem Janík opět se předvedl jako hloupé děcko. Snažil se mi prodat House System který údajně pawnil on sám [ BTW peníze mi vrátil ne úplně ještě dlužný 24 Kč ale ať se s nimi pomazlí a koupí si za to mlíčka ve školí kantýně ] Zpět k věci. Chtěl bych ukázat House System který udělal on sám používá se mysql. Já osobně si myslím že to stáhnul a opět podvodné akce jak známe.

 

Link ke stažení HouseSystem.pwn | Ulož.to (ulozto.cz)

Chci slyšet vaše názory na toto. BTW na to mi psal Janík že nechce na pawno.cz Být za blbce.

 

Měli bychom varovat před Janíkem aby nevznikali další podvody u jiných uživatelů. Prý nejsem jediný.

Dobře dám si pozor a souhlasím stím takže si dávejte pozor 

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 6hodinami, NuMeRe said:

Zdravím Pawno.cz

Byl jsem okraden uživatelem Janík opět se předvedl jako hloupé děcko. Snažil se mi prodat House System který údajně pawnil on sám [ BTW peníze mi vrátil ne úplně ještě dlužný 24 Kč ale ať se s nimi pomazlí a koupí si za to mlíčka ve školí kantýně ] Zpět k věci. Chtěl bych ukázat House System který udělal on sám používá se mysql. Já osobně si myslím že to stáhnul a opět podvodné akce jak známe.

 

Link ke stažení HouseSystem.pwn | Ulož.to (ulozto.cz)  PS: Mivčo tady máš tu sračku :D

Chci slyšet vaše názory na toto. BTW na to mi psal Janík že nechce na pawno.cz Být za blbce.

 

Měli bychom varovat před Janíkem aby nevznikali další podvody u jiných uživatelů. Prý nejsem jediný.

Na úvod bych řekl, že si za to můžeš sám, to je stejný příklad, jako když se řekne dětem, aby neolizovali namrzlé zábradlí. Stejně jdou a začnou ho olizovat.

Další věc je ta, že pokud sis od něj něco koupil a pak si chtěl vrátit peníze, tak je jedno od koho to je nebo jaká je to sračka, ale kde bereš to právo to šířit dál?

Na závěr, mlíčko si ve školní kantýně nekoupí. Nevím kolik ti je, ale školy jsou zavřené.

  • Haha! 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Další věc je ta, že pokud sis od něj něco koupil a pak si chtěl vrátit peníze, tak je jedno od koho to je nebo jaká je to sračka, ale kde bereš to právo to šířit dál?

Na stránce kde ten House System je publikovaný v pwn i amx tak mám právo ho šířit dál s tím že ponechám autora Scriptu. BTW House System je dostupný i na uložro v .rar od autora.

Citace

Na úvod bych řekl, že si za to můžeš sám, to je stejný příklad, jako když se řekne dětem, aby neolizovali namrzlé zábradlí. Stejně jdou a začnou ho olizovat.

Je tu problém že sme měli dohodu s tím že pokud House System nebude podle mých představ tak mi vrátí peníze. 2. Pokud House System nebude jeho vrátí mi peníze :)
Takže jelikož sme měli takovou dohodu tak jsem byl v právu na vrácení peněz. Takže jak si za to můžu sám ? Ty když si půjdeš koupit do krámu nějakou hru pro dívky :D doma zjistíš že je od výroby nefunkční tak půjdeš na reklamaci a hru reklamuješ. Ale rozhodně si nemůžeš za to sám že sis koupil rozbitou hru :D Logiku trošku zapoj.

Edited by NuMeRe
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tak to že je za blbce to ví on sám i každý tady. Proč s tím vedení nic nedělá? Nikdo nám nikdy nic nenahlásil, že někoho okradl. Nikdo nikdy neposkytl důkazy, nic. Až se tak stane, tak podle důkazů s tím naložíme. 

Link to comment
Share on other sites

před 18minutami, Bloodman said:

Tak hlavne sa tu nikto s janikom nebavi a vseci si z neho robia iba srandu.

Pravda. Aspoň vím jaký je v reálu a už se ani nedivím proč tu je za debila.

Link to comment
Share on other sites

Ani nemůžu říct, že mě to překvapuje...

před 9hodinami, NuMeRe said:

Janík opět se předvedl jako hloupé děcko

Když píšeš "opět", tak buď s ním už máš nějakou zkušenost, nebo minimálně jsi věděl, že je to podvodník. Tak, proč jsi s ním teda uzavíral obchod? Je to prostě pochybné a když to je pochybné tak to neriskuju. Stejně jako se stránkama a stahováním. Když se mi ta stránka nebo odkaz nelíbí tak stejně na něj prostě neklikám.

Prostě Janik ztratil veškerou důvěru v lidi stejně asi jako naše vláda a i kdyby se snesl anděl Boží z nebe tak stejně by svojí "reputaci" nezíská zpět.
 

Link to comment
Share on other sites

Ten mód ujebal, opravil text a predal 😂😂 aspoň keby to upravil poriadne že ale aj príkaz CreateHouse 😂☝️ hehe a aj to funguje??? 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ohledně zabanování janíka nebo jak se jmenuje. Aktuálně je to tvoje slovo proti jeho. Pokud poskytneš nezpochybnitelné důkazy o tom že byla nějaká dohoda, kterou nedodržel resp do které šel s umyslem podvést tak není problém ho zabanovat. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Podle mě by sis zasloužil trest hlavně ty.

Zveřejňuješ tady cizí dílo, které sis zakoupil a reklamoval, bez dovolení autora. To, že to Janik někde "ukradl" a upravil, je irelevantní. Licence mnohdy povolují úpravu a následný přeprodej. Do jaké míry je to upravené a jak je to morální a etické je něco jiného, co ty ale vůbec neřešíš, ani tady nezveřejníš původní script, nevíš pod jakou je licencí, nevíš nic.

Neposkytls ani znění smlouvy (je vůbec legitimní??), nevíme o tom vůbec nic, jen je to tvoje tvrzení

Příště si vymyslím, že mi Scydo prodal nějaký film a zveřejním ho tady a bude tu z toho warezforům, cool.

 

  • Haha! 3
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Lukasz said:

Podle mě by sis zasloužil trest hlavně ty.

Zveřejňuješ tady cizí dílo, které sis zakoupil a reklamoval, bez dovolení autora. To, že to Janik někde "ukradl" a upravil, je irelevantní. Licence mnohdy povolují úpravu a následný přeprodej. Do jaké míry je to upravené a jak je to morální a etické je něco jiného, co ty ale vůbec neřešíš, ani tady nezveřejníš původní script, nevíš pod jakou je licencí, nevíš nic.

Neposkytls ani znění smlouvy (je vůbec legitimní??), nevíme o tom vůbec nic, jen je to tvoje tvrzení

Příště si vymyslím, že mi Scydo prodal nějaký film a zveřejním ho tady a bude tu z toho warezforům, cool.

 

Problem je, ze autor pravdepodobne neni janik a povodny autor kod pravdepodobne zverejnil (inak by k nemu janik nemal pristup). Vacsina licencii dovoluje aj naslednu upravu a prodej, ale pokial sa k tym zdrojakom dostanes, tak s nimi mozes nakladat podla danej licenie (tj. aj ich sirit dalej; ak sa jedna o MIT, Boost, Apache, GPL a pod.).

Tiez plani presumcia neviny. Takze je nevinny, pokial mu nedokazes vinu. Jak Janik, tak numere.

  • Kappa 1
Link to comment
Share on other sites

před 4hodinami, NuMeRe said:

Další věc je ta, že pokud sis od něj něco koupil a pak si chtěl vrátit peníze, tak je jedno od koho to je nebo jaká je to sračka, ale kde bereš to právo to šířit dál?

Na stránce kde ten House System je publikovaný v pwn i amx tak mám právo ho šířit dál s tím že ponechám autora Scriptu. BTW House System je dostupný i na uložro v .rar od autora.

Je tu problém že sme měli dohodu s tím že pokud House System nebude podle mých představ tak mi vrátí peníze. 2. Pokud House System nebude jeho vrátí mi peníze :)
Takže jelikož sme měli takovou dohodu tak jsem byl v právu na vrácení peněz. Takže jak si za to můžu sám ? Ty když si půjdeš koupit do krámu nějakou hru pro dívky :D doma zjistíš že je od výroby nefunkční tak půjdeš na reklamaci a hru reklamuješ. Ale rozhodně si nemůžeš za to sám že sis koupil rozbitou hru :D Logiku trošku zapoj.

Když bych si koupil v krámu hru pro dívky a zjistil bych, že je nefunkční, tak s tím jdu na reklamační oddělení daného obchodu. Rozhodně bych jim hned nešel napsat recenzi, že to stojí za ho*no, protože se může stát, že je z výroby špatný kus. Udělal jsi to samé? Já si nejsem vědom toho, že by pawno.cz bylo reklamační oddělení Janika. 

Link to comment
Share on other sites

před 34minutami, Fakerko_ said:

Když bych si koupil v krámu hru pro dívky a zjistil bych, že je nefunkční, tak s tím jdu na reklamační oddělení daného obchodu. Rozhodně bych jim hned nešel napsat recenzi, že to stojí za ho*no, protože se může stát, že je z výroby špatný kus. Udělal jsi to samé? Já si nejsem vědom toho, že by pawno.cz bylo reklamační oddělení Janika. 

Co viem, tak do chatu pisal, ze mu janik vratil nejake prachy ale nie celu sumu.

Link to comment
Share on other sites

před 2hodinami, Ewwe said:

Ohledně zabanování janíka nebo jak se jmenuje. Aktuálně je to tvoje slovo proti jeho. Pokud poskytneš nezpochybnitelné důkazy o tom že byla nějaká dohoda, kterou nedodržel resp do které šel s umyslem podvést tak není problém ho zabanovat. 

Ano důkazy o vrácení peněz stále mám mohu doložit

Link to comment
Share on other sites

před 3hodinami, Scydo said:

Ani nemůžu říct, že mě to překvapuje...

Když píšeš "opět", tak buď s ním už máš nějakou zkušenost, nebo minimálně jsi věděl, že je to podvodník. Tak, proč jsi s ním teda uzavíral obchod? Je to prostě pochybné a když to je pochybné tak to neriskuju. Stejně jako se stránkama a stahováním. Když se mi ta stránka nebo odkaz nelíbí tak stejně na něj prostě neklikám.

Prostě Janik ztratil veškerou důvěru v lidi stejně asi jako naše vláda a i kdyby se snesl anděl Boží z nebe tak stejně by svojí "reputaci" nezíská zpět.
 

Uvěřil jsem mu s tím že se změnil. Tak jsem byl ale i tak na pochybách.

Link to comment
Share on other sites

před 2minutami, Fakerko_ said:

To zní jako začátek nějaké telenovely, bude i pokračování?

Ne Janík se nezmění nikdy snažil se mi prodat i jeho GM tedy poupravenou RZE od octa

Link to comment
Share on other sites

On 23. 3. 2021 at 13:08, Fakerko_ said:

Když bych si koupil v krámu hru pro dívky a zjistil bych, že je nefunkční, tak s tím jdu na reklamační oddělení daného obchodu. Rozhodně bych jim hned nešel napsat recenzi, že to stojí za ho*no, protože se může stát, že je z výroby špatný kus. Udělal jsi to samé? Já si nejsem vědom toho, že by pawno.cz bylo reklamační oddělení Janika. 

Tenhle příspěvek je založen 3 dny po tom. :D Já na reklamaci šel k Janíkovi. Třeba víc číst a porozumět ;)

Link to comment
Share on other sites

Absolútne, naprosto zbytočná debata v podstate o hovne. To chceme viesť kampaň proti Janikovi o tom, že je podvodník? Janík si celkom dostatočne neuvedomuje čo robí a aké následky to môže mať, keďže jeho mentálne schopnosti zodpovedajú jeho veku. A toto nie je myslené a vyjadrené ako urážka Janika, je to fakt. Takže tu v podstate debaty o ničom. 

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, NuMeRe said:

Tenhle příspěvek je založen 3 dny po tom. :D Já na reklamaci šel k Janíkovi. Třeba víc číst a porozumět ;)

Tím pádem nám řekni, proč to píšeš sem a ještě zde dáváš ke stažení to, s čím ty nejsi spokojen? Chtěl ses snad pochlubit svoji debilitou, že ses nechal napálit? Jak už jsem řekl, můžeš si za to sám, věděl jsi, do čeho jdeš. Pokud Janik nemá rozum, tak by ho měli mít ti ostatní kolem něj, ale jak je vidno, tak ty ho nemáš také. Tím bych toto téma uzavřel.

  • Haha! 2
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

čo furt máš za problem bud rád že tu nepišem take debilne veci jak ty žobreš o pomoc potom nepiš že neviem pawnit a krádnem bud rád že som ti to vrátil a ty niesi spokojný furt máš problem decko si fakt nemál si nič kupovať vytvor si vlastný house system a neotravuj furt s pomocou ty pawnerko velký ktorý nevie oprávit erorry + zobráť z paradise worldu house system ty si hovoriš pawner ja som tiež nevedel pawnit priznávál som sa a  ty furt máš problem ako som videl cuzdi mod rp máš z netu poprekladani aj ako paradise world si napsal ako svoje dielo tak už prosím dajte všetci pokoj kludni som ale už mi to lezie na nervý potom žiadne decka nepište o pomoc ak si myslíte čo piše take to decko správil som toho vela a zachvilu všetko čo mám vidam na pawno.cz a uloz.to všetko tam bude lebo to nedáte pokoj 

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
Link to comment
Share on other sites

On 23. 3. 2021 at 11:23, Ewwe said:

Ohledně zabanování janíka nebo jak se jmenuje. Aktuálně je to tvoje slovo proti jeho. Pokud poskytneš nezpochybnitelné důkazy o tom že byla nějaká dohoda, kterou nedodržel resp do které šel s umyslem podvést tak není problém ho zabanovat. 

Ja nemám problem s banováným môžeš ak chceš ale nech tu decko nepiše lži

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...