Jump to content

ostatní Touch Typing


Deleted User

Recommended Posts

Alebo inak - pisanie vsetkymi desiatimi.

Asi tyzden dozadu som sa zacal ucit (asi po 15tich rokoch) touch typing.

Daval som zo zaciatku okolo 40 WPS, po tyzdni mam rekord 71 WPM.

Hodlam v tom pokracovat a hitnut 150 WPS.

 

Ak sa chcete pridat v "zavodeni" alebo aspon si precvicit pisanie vsetkymi desiatimi, tak:

https://monkeytype.com/

A nezabudnite sa pochvalit a postnite sem svoje najlepsie vysledky :D

Edited by Bloodman
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 3minutami, Lukasz said:

wtf, to pises jednou rukou? :D

 

Ja tam mel nejakych 92 wpm

dokážu psát rychleji, když vím co chci psát, ale když to musím číst, tak ne 

Link to comment
Share on other sites

Jako myslim ze toto mereni je docela naprd. Daleko rychleji pisu kdyz text vymyslim, nez kdyz ho opisuju a jeste k tomu v anglictine, kde musim davat vetsi pozor, jaka pismenka tam jsou. Za me to neni moc dobry merici test...

  • Děkuji (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Na první pokus 76 wps při 89 % acc a druhý 90 wps při 96 % acc. Ale jak píše @ATomas, je to nic moc. Tohle není ani tak měření psaní rychlosti jako spíše jak dobře umíš psát aj. slova, jelikož během psaní jsem se několikrát sekl, například místo "t" jsem v rychlosti psal "d" nebo některá i vynechával, protože jsem psal, jak to čtu, např. "first", čteme "frst" takže tam člověk "vynechá" to i a zároveň ho i nenapíše.

 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 11minutami, Scydo said:

Na první pokus 76 wps při 89 % acc a druhý 90 wps při 96 % acc. Ale jak píše @ATomas, je to nic moc. Tohle není ani tak měření psaní rychlosti jako spíše jak dobře umíš psát aj. slova, jelikož během psaní jsem se několikrát sekl, například místo "t" jsem v rychlosti psal "d" nebo některá i vynechával, protože jsem psal, jak to čtu, např. "first", čteme "frst" takže tam člověk "vynechá" to i a zároveň ho i nenapíše.

 

tak jasne, ber to skorej ako hru nez ako nieco, na com by extra zalezalo :D Ale tak, ak si tym zrychlim pisanie celkovo a naucim sa pisat vsetkymi desiatimi, tak preco neobetovat 10-20 min denne pocas jedneho mesiaca a nesledovat, ci mi to pomaha alebo nie :D

Ja mam najvacsi problem so slovami through a which :D

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

image.png.df2b9131bb638378c8770e28cdd6c8f9.png

 

Na základce jsme měli vyučování všema deseti a tohle je rozhodně příjemnější než ten atf na čem jsme psali. Ale důležitý faktor je i jak člověk umí rychle číst no.

Za mě super stránka, pokusím se hitnout stovečku :D

 

Edited by Paulee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...