Jump to content
  • 0

pomoc Raspberry Pi Desktop - Pravidelný restart


Kudris

Dotaz

Ahoj, v kanceláři mám Raspberry Pi 4 Model B na kterém mi věží OS Raspberry Pi Desktop a na něm si zobrazuji statistiky. Mám jednoduchou PHP stránku co mi tahá informace z mysql a automatickou aktualizaci pomocí jQuery každých 30 vteřin. Z nějakého důvodu se mi ale web po třeba 3 dnech zasekne a je potřeba ho ručně refreshnout, což je věc kterou bych chtěl zamezit, třeba automatickým restartem například přes cron, je to u raspbery vůbec možné? Případně jak by vypadal příkaz pro Cron aby se každý den v 6:00 resetlo. Díky ♥

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Take pouzivam Rapsberry k projekti HTML stranky co taha data z db. Ovsem pouzil jsem pro refresh tag META. Tj je to asi jiny zpusob refreshu nez jQuerry a problem a potrebu restartovat to nemame.

PS: Kdyz jsem se v tom rapsberry hrabal, nekde jsem nasel moznost automaticky restart po xxx minutach. Resp myslim ze je to nekde tam kde se da odlozit start rapsberry (ja promitam na TV takze musim cekat na boot televize)

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 12hodinami, ATomas said:

Take pouzivam Rapsberry k projekti HTML stranky co taha data z db. Ovsem pouzil jsem pro refresh tag META. Tj je to asi jiny zpusob refreshu nez jQuerry a problem a potrebu restartovat to nemame.

PS: Kdyz jsem se v tom rapsberry hrabal, nekde jsem nasel moznost automaticky restart po xxx minutach. Resp myslim ze je to nekde tam kde se da odlozit start rapsberry (ja promitam na TV takze musim cekat na boot televize)

Pomocí meta jsem to měl za začátku, ale tím se u plno lidí vyvolával efekt "vždyť se to neaktualizuje) Tak jsem udělal aktualizaci pomocí jQuery s tím že je v rohu stránky vidět odpočet do refreshnutí, díky tmu i teď poznám kdy to selže, protože buď odpočet zmizí nebo se sekne, každopádně ten automatický restart ani odložení startu jsem nikde nenašel O.o

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 18. 3. 2021 at 6:33, Kudris said:

Pomocí meta jsem to měl za začátku, ale tím se u plno lidí vyvolával efekt "vždyť se to neaktualizuje) Tak jsem udělal aktualizaci pomocí jQuery s tím že je v rohu stránky vidět odpočet do refreshnutí, díky tmu i teď poznám kdy to selže, protože buď odpočet zmizí nebo se sekne, každopádně ten automatický restart ani odložení startu jsem nikde nenašel O.o

Tak nastesti tento psychologicky problem jsem nemusel resit. Jinak ti bohuzel vic nepomohu. Stroj je ve vyrobe, a nemuzu se v tom hrabat :) Ale rozhodne ta moznost tam je.

Snad jedine pouzit tu metu, ale ten odpocet udelat jen pro ten psychologicky pocit ?

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...