Jump to content
Matthew_Bennet

diskuze Zahral som si FarCry 5 (hanblivý smajlík)

Recommended Posts

No one is coming to save you !

The Father !

Minulý týždeň som si povedal, že by som si zahral po dlhom čase nejakú fajnú akčnú fps gamesku a tak ma napadlo ponoriť sa do microsoft storu. Free to play sem, free to play tam, nič....chcelo to niečo poriadne, niečo čo ma nadchne, niečo čo ma udrží pri obrazovke viac ako len pár hodín ! A tak to prišlo. rozsvietilo sa mi to priamo pred očami, je to ako láska na prvý pohľad...FARCRY (5). Zaplatiť, stiahnuť, otvoriť a už len naskočiť do štvorkolky a pozabíjať nejakých členov bláznivej sekty. Alebo? Podľa recenzií na webe som sa dočítal, že hra má zabrať nejakých 20 hodín (+/- nejaké hodinky). Prvých pár hodín, od začiatku ma hra naozaj nadchla, super soundtrack, umelá inteligencia ma niekedy vedela poriadne vytočiť ale dá sa, obsadzovanie jednotlivých táborov sekty mi prišlo trošku stereotypné nakoľko v každom tábore ste mali viac menej tých istých protivníkov, náhodné udalosti popri cestách, v lesoch alebo opustených stanovištiach tomu dávali ten správny pocit, že nikde nie ste v bezpečí. Váš spoločník vám vie celkom pomôcť, ale väčšinou času sa mi len motal pod nohami, jediného, ktorého som ako tak využíval stále bol pes Boomer a to len preto lebo vedel odkryť nepriateľov bez povšimnutia. Keď si odmyslíme rôzne bugy počas misií ako lietajúci kamión, ktorý máte zničiť, zle umiestnené objekty (maličkosti), tak to vyzerá celkom dobre. Aj tá hrateľnosť je ako tak dobrá, akurát celú hru v pohode prejdete jednou zbraňou (na normálnej obtiažnosti, na hard už potrebujete niekedy aj granáty). Hlavné záporacké postavy mi prídu viac sympatické, ako postavy, ktoré proti ním bojujú a za celé hranie tejto krásnej hry som ani raz nevyužil "craft system" čo je škoda, lebo celá hra ako taká mi pripadala skvelá, no po dohraní príbehu a zistení, že pri vedľajších misiách už nemáte proti komu bojovať, som bol trocha sklamaný, možno by som prijal nejaké väčšie obmedzenia čo sa týka priebehu celého príbehu.No aj tak hranie a dohranie 5ky ma donútilo kúpiť FarCry New Dawn.

54906.jpg.0b540386fbc4f507819f38908e1199c2.jpg

Sdílet tento příspěvek