Jump to content

Arcturus SAMP


Recommended Posts

Ahoj. Pokial táto téma tu nemá čo hladať tak sa ospravedlňujem a poprosím o zmazanie. (Opakovane to pridávať na tomto fóre nebudem)

Volám sa Juraj a odkedy SAMP vyšlo venujem sa scriptovaniu serverov. Programujem už asi od 10tich rokov. Medzi moje povahové črty patrí motto: ,,Keď môžem, pomôžem." Písalo mi už viacero Pawnerov/"Pawnerov" (lepších, horších, známych, menej známych a Janík) a možno si ma poniektorí pamätáte pod prezývkou Runner (Ru-In SAMP Server)

A možno nie.

Založil som si na FB a DC skupinu kde chcem jednak združovať pawnerov ktorý sú ochotný pomôcť a poradiť (POZOR nie náborové stredisko!!) a taktiež "pawnerov" ktorý túto pomoc potrebujú alebo hladajú. Nakolko som už za snahu propagovať takýto priestor dostal BAN zopárkrát tak nebudem uvádzať linky... A ešte raz apelujem na adminov aby mi moj prípadný prešlap (raz a naposledy) so zažmúreným okom prehliadli, mažúc túto tému. :D :D Avšak. Pokial by ste (admini, moderatori, pawneri,"pawneri" a Janko) mali záujem... Na žiadosť ich sem dopíšem v komentári. Prajem pekný deň.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Toto sdružování pawnrů probíhá tady. Pokud někdo chce na discord, tak pawno.cz má vlastní discord. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...