Jump to content

ostatní delete


DaNn

Recommended Posts

před 3minutami, Lukasz said:

Tenhle post psal google překladač z roku 2010, nebo proč je vyjadřování a gramatika postu na tak nízké úrovni?

 

Nepisu hacky, carky. Nemyslim si ze by to nekomu mohlo vadit. 

Link to comment
Share on other sites

Takže, o čem to GM přesně je? Protože jako zatím jsem neviděl vesnici, která by měla úřad práce(pokud to teda je úřad na práce), pizzerku nebo benzínku. To je říznuté i se životem z měst a nebo to je "život na vesnici aka život vně a mimo"?

c58bc23d2a9953137b5787054518ef22.jpg

Link to comment
Share on other sites

A kde zmiňuju háčky a čárky? Vždyť ta prezentace je jak od nějakého negramota.

před 2hodinami, Reid said:

Jelikoz nemam taky dost casu, a furt pawnit a pawnit nejde tim padem pomalu vyvijim svuj herni mod.

 

před 2hodinami, Reid said:

Na server take byla pridana ambulance, vy kdyz tam vlezete muzete se tak vylecit behem par sekund pokud mate nedostatek HP(zdravi), poplatek je nyni $2.000 hernich penez.

 

před 2hodinami, Reid said:

Myslim si ze hraci ktere nebavi realne zeme, paradise worldy nebo ostatni komunitni servery tak urcite nas navstiv.

 

před 2hodinami, Reid said:

Myslim si ze tohle prozatim staci. Pokud administratori budou tak hodni a nechaji mi tema neuzamcene tak budu porad pridavat ruzne informace co bude atd na serveru budu vas informovat na to kdy bude otevreni serveru.

Můžu pokračovat, to bych ti ale quotnul celý post. Hlavně ta druhá "věta" v prvním odstavci je gold.

Edited by Lukasz
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ehm, nejak som nepochopil tie "featury"? Napr. benzínka je v každom kúsku mapy :) Skús to nejak viac objasniť :)

Pote se take na serveru nachazi ruzne featury jako napr: Urad, Pizzerie, Benzinka, Ammu-Nation atd..

 

Link to comment
Share on other sites

před 1minutou, Sbqq said:

Ok, tohle staci, uz nemusis nic psat. :smug:

Mel bys jit konovat na sfdfd, pro tech 5 hracu :D

Link to comment
Share on other sites

Ked som si to prečítal tak myslel som si že to bude mod tvare že na Dedine... Dobre by bolo keby sa dej hry odohrava okolo roku 1900... čo sa týka prác alebo ked si spomenul rze a PW aj tak mi to príde podobné k tomu :) ale budeš.. možná sa mýlim :) 

Link to comment
Share on other sites

před 2minutami, Reid said:

Mel bys jit konovat na sfdfd, pro tech 5 hracu :D

Jo, a proto delas uplne novy samp server, asi si myslis, ze ti tam bude hrat treba 50hracu, co? boze.. :onsWat:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sbqq said:

Jo, a proto delas uplne novy samp server, asi si myslis, ze ti tam bude hrat treba 50hracu, co? boze.. :onsWat:

 

Kdyby jsi mel trosku mozek potom to nechapu ale ocividne ho nemas jelikoz server bude mít omezeny pocet herních slotu zda-li víš co to znamená nadějný pawnere:D

Link to comment
Share on other sites

před 19minutami, Sbqq said:

Ok, tohle staci, uz nemusis nic psat. :smug:

pytam sa ta čo si o sebe myslíš zo sawnera pawner už prestan staraj sa o adminovanie na trash serveri a nestaraj sa do cudzich veci nebudem tu vulgarni lebo zase dostanem var za pravdu čo si myslíš že si viac jak ja si na velkom omyle tak laskavo prestan pisať blbosťi

  • Smutný 1
  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 21minutami, Reid said:

Kdyby jsi mel trosku mozek potom to nechapu ale ocividne ho nemas jelikoz server bude mít omezeny pocet herních slotu zda-li víš co to znamená nadějný pawnere:D

Zkus si to po sobě přečíst než to odešleš. Je to fakt hrozný

  • Zmatený 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Admini nemají potřebu zamykat jen tak témata. Takže se nemusíš bát, že by ti ho někdo zamknul. Updaty sem klidně psát můžeš. Každopádně, nemáš to vůbec rozepsané. Jako plus je to, že mě to neomrzelo číst hnedka v první větě, což se mi tady stává hodně často. Avšak vůbec nechápu o čem server je. Může tam být max 20 lidí, je tam úřad a v sanitce se můžeš vyléčit. O čem ten mód tedy je?

Link to comment
Share on other sites

Keby tak Terror Reid skladal svoje texty ako ty si poskladal vety v tej “prezentácii”, tak by sa na hudbu mohol vykašľať. 

Prezentácia (akákoľvek) by ma v tomto prípade ako hráča mala zaujať. Je to pomyselný prvý kontakt potencionálneho návštevníka tvojho serveru so samotným dianím na ňom. Mal by si nám v nej vlastne vysvetliť, prečo by sme mali daný server navštíviť. A to je práve tá veta “...co na komunitních servrech neuvidíme, pouze u mě”. Ale čo uvidíme len u teba? Všetky tie “body”, ktoré si doteraz uviedol uvidíme na každom inom serveri. 
 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já jsem z toho popisu pochopil jen to, že to není jako RZE nebo Paradise, což je zmíněno snad v každém odstavci.

Což teda podle popisu sedí, že se to těmto módům nemůže rovnat.

  • OMEGALUL 1
Link to comment
Share on other sites

před 19hodinami, Reid said:

 

Vyvoj modu:

/*
              Village Life 0.1
        ________________________

        Focus: 2021
        Datum: 10.01.2021
        Vývojář: Reid
        Výpomoc: Janik22
*/

 

 

 

 

 

 

Nedělal náhodou Village Life @rEf  ?

  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 4. 2. 2021 at 18:15, Janik22 said:

pytam sa ta čo si o sebe myslíš zo sawnera pawner už prestan staraj sa o adminovanie na trash serveri a nestaraj sa do cudzich veci nebudem tu vulgarni lebo zase dostanem var za pravdu čo si myslíš že si viac jak ja si na velkom omyle tak laskavo prestan pisať blbosťi

Ahoj Janiku, nezapomeň si zase za měsíc podat žádost o unban a psát na Instagram. Taky tě máme rádi <3

On 4. 2. 2021 at 17:56, Reid said:

Mel bys jit konovat na sfdfd, pro tech 5 hracu :D

Je hezké že chceš aby na tvém originálním serveru hráli hráči, ale myslím že budeš rád když se tam někdo udrží aspoň týden. Zakládat v dnešní době SAMP server s vidinou že tam někdo bude hrát aktivně je na Nobelovu cenu optimismu.

  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 1minutou, Andrey said:

Ahoj Janiku, nezapomeň si zase za měsíc podat žádost o unban a psát na Instagram. Taky tě máme rádi <3

Je hezké že chceš aby na tvém originálním serveru hráli hráči, ale myslím že budeš rád když se tam někdo udrží aspoň týden. Zakládat v dnešní době SAMP server s vidinou že tam někdo bude hrát aktivně je na Nobelovu cenu optimismu.

Ano, dalsi chytrolin ze sfdfd.

  • Smutný 1
Link to comment
Share on other sites

On 4. 2. 2021 at 16:37, Scydo said:

Takže, o čem to GM přesně je? Protože jako zatím jsem neviděl vesnici, která by měla úřad práce(pokud to teda je úřad na práce), pizzerku nebo benzínku.

Brno :kappa: 

  • Kappa 2
Link to comment
Share on other sites

No bol som sa tam pozrieť a nič moc veru :) rozdiel tam nejaký nevidím, máš tam občanku, vodičák, zbroják ako 90% týchto serverov a povolania ti asi ani nefunguju, resp. nenašiel som

V nápovede máš trochu divnú vec: Bez občianskeho preukazu nemôžete robiť žiadne povolania. Prikazom /jobs si zobrazite povolania ktore môžete robiť bez občianskeho preukazu.... parafrazujem ale význam ostáva

Rovnako v napovede je že /gps -> urad, skusil som /gps a nic, prikaz neexistuje

Takze rad by som vedel tie rozdieli, co je na tvojom servery unikatne

  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 37minutami, Quiter said:

No bol som sa tam pozrieť a nič moc veru :) rozdiel tam nejaký nevidím, máš tam občanku, vodičák, zbroják ako 90% týchto serverov a povolania ti asi ani nefunguju, resp. nenašiel som

V nápovede máš trochu divnú vec: Bez občianskeho preukazu nemôžete robiť žiadne povolania. Prikazom /jobs si zobrazite povolania ktore môžete robiť bez občianskeho preukazu.... parafrazujem ale význam ostáva

Rovnako v napovede je že /gps -> urad, skusil som /gps a nic, prikaz neexistuje

Takze rad by som vedel tie rozdieli, co je na tvojom servery unikatne

Unikátnost bude dle tvého popisu v tom, že na ostatních serverech ty příkazy fungují a tady ne.

  • Kappa 1
  • OMEGALUL 2
  • Haha! 3
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...