Jump to content
  • 0

Při přidaní aplikace do Google console play nelze najít


jAk3r

Dotaz

 

Nahrál jsem naši aplikaci na Google Console play a nastavil Interní testování pro 100 lidí. Nastavil jsem uživatele jenže v zařízeních v obchodě google play nelze aplikaci nalézt I když jsem si aktivoval režim Interního testování.

Zkusil jsem: Hledat řešení všude možně na internetu ale nikde nemají podrobnější návod jak na to.

Chci docílit: Snažím se aby lidé co jsou přidaní v testování mohli aplikaci nalézt a používat a popřípadě aktualizovat tak jak tomu dochází v normálním publikování. Jenže soukromě.

 

Nějaké rady?

Diky

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejakou dobu to trva/trvalo, nez se tvoje appka zobrazi v google play. Takze bych byt tebou jen cekal.

 

//Edit: Zas tak dlouho by to trvat ale nemelo 🤔

Edited by Lukasz
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 8hodinami, Lukasz said:

Nejakou dobu to trva/trvalo, nez se tvoje appka zobrazi v google play. Takze bych byt tebou jen cekal.

 

//Edit: Zas tak dlouho by to trvat ale nemelo 🤔

No jako ale kde tu apku najdu? Jelikož když mám Interní testování tak mi to píše že aplikace Dostupné interním testerům ale nemohu ji nikde v zařízení najít?

 

testování.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jakým způsobem hledáš na google play tu aplikaci? Jestli to hledáš podle jména, tak můžeš mít problém s vyhledáním, u mě to trvalo asi měsíc, než jsem svou hru začal nacházet ve výsledcích vyhledávání. Zkus vyhledávat podle názvu balíčku např.: pname:com.domena.jemnoaplikace

 

Důležité je před název balíčku dát to pname: aby obchod věděl, že hledáš podle názvu balíčku.

Edited by Labi
Link to comment
Share on other sites

  • -2

Tak jo, asi 30 vteřin na googlu a našel jsem video o interním testování v nové konzoli 

 

Pak už jen stačilo mrknout na komentáře kde se můžeš dočíst že to nejde více lidem, tudíž to bude nějaký globální problém a nejlepší bude app testovat jiným než interním způsobem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...