Jump to content

hledám Programátora SAMP


Paty

Recommended Posts

Zdravím lidi, rozhodl jsem se utratit peníze a napadlo mě, že bychom se dal na další cestu se samp a založit projekt na kterým budeme pracovat jako tým.  O jaký mod se jedná, nebudu zatím zveřejnovat.

 

- Název projektu: Zatím žádný
- Zařazení: Programátor samp, vývojář projektu
- Vhodné pro: lidi kteří si chtějí aspon trochu přivydělat a jdou za společným cílem
- Minimální věk: 17
- Zkušenosti: Umět pawn jazyk na vynikajicí úrovni


Co nabízím:

- peníze domluvou  
- Spolupráci v menším týmu vývojářů

 

Poznámka: Opravdu hledám někoho kdo by bral svoji práci profesionálně. Jsem připraven investovat nemálo peněz, tak bych si přál aby byla práce provedena na jedničku. 
Pokud máte někdo zájem a hlavně i čas na vytváření projektu, tak bych byl velice rád za vaši ochotu. Taky vás varuji, že pokud vám jde jen o peníze tak mi vůbec nepište.

Pokud máte zájem tak se mi můžete ozvat na můj osobní facebook Patrik Tondl a nebo na skype: patrik.tondlas

 

Snad nebudu čekat věčně a s někým rozumným se domluvím. 
Přejí krásný zbytek dne.

 

Edited by Paty
Link to comment
Share on other sites

před 26minutami, Lukasz said:

Dá se považovat za "investici" něco, co je by default ztrátové?

Podle https://cs.wikipedia.org/wiki/Investice to tak moc nevypadá

 

Ne tak ne 😀 je to proste myšleno tak ze mužů utrácet peníze. Tak to se omlouvám, blbě napsáno

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nabízíš peníze, ale nehledáš nikoho komu jde o peníze, tak koho tedy hledáš a co nabízíš?

Link to comment
Share on other sites

před 3minutami, Hip said:

Nabízíš peníze, ale nehledáš nikoho komu jde o peníze, tak koho tedy hledáš a co nabízíš?

Chces byt důležitý ?  Hledám toho kdo bude hlavně spolupracovat a ještě si vezme peníze 🙂

  • Si děláš prdel? :D 1
  • OMEGALUL 1
  • Zmatený 1
Link to comment
Share on other sites

Z obchodního hlediska "tajit" svůj projekt není vůbec špatný nápad. Kdoví, třeba tenhle nápad bude originální a úspěšný. Nicméně, problém je, že nikdo netuší o jaký GM jde. Takže, kdoví na co by se "zapsal". Například na tvorbu druhé rze, a to určitě tady nebude chtít moc profesionálů(možná leda tak "pochybná" cháska, co takové GM si někde stáhne a pak je předkládá jako svoje výtvory a vezme prachy). Zkrákta bez nějakých detailů o jaký typ GM půjde je to dost nepravděpodobné, že se někdo nalezne.

před 2hodinami, Paty said:

Taky vás varuji, že pokud vám jde jen o peníze tak mi vůbec nepište.

před 56minutami, Paty said:

Chces byt důležitý ?  Hledám toho kdo bude hlavně spolupracovat a ještě si vezme peníze 🙂

Jak říkával můj zaměstnavatel: ,,Peníze jsou jediný důvod proč chodíme pracovat. Kvůli čemu jinému? Kvůli dobrému kolektivu? Z toho se nikdo nenažere. Všichni chceme peníze. A už jen z jednoduchého cyklu. Pracuji pro peníze -> vydělám peníze -> namotivuju se-> dostanu víc/další peněz/níze." Takže jinak řečeno, dost pochybuji, že někoho namotivuje nějaká spolupráce nebo dobrý kolektiv, ale pouze vidina peněz. Jediný takový typ, co existuje, tak by ty peníze spíše odmítl, než by dobrovolně přiznal, že mu nejde o peníze. 99 % lidí co by to přijali by to chtělo hlavně kvůli penězům.

Nicméně můžeš to brát tak, že podílet se na takovém projektu přináší zkušenosti a má i nějaký finanční odměnu. Ale problém je, že PAWN je jazyk pouze pro tvorbu sampu a je dost nepravděpobně by se s tím někdo dokázal živit do konce života. A i jak to přidat do životopisu, :d protože to není běžný jazyk, co se používají narozdíl od Pythonu, C++, Java nebo tvorbu webů.

Edited by Scydo
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 11hodinami, Paty said:

O jaký mod se jedná, nebudu zatím zveřejnovat.

- Název projektu: Zatím žádný
- Zařazení: Programátor samp, vývojář projektu

Jasne! Hned mam zaujem! Toto je presne ta ponuka, na ktoru som ako profesionalny programator, ktory dostane tak 40 sprav mesacne na Linkedine cakal.

Ak sa bojis, ze ti tvoj napad moze kto kolvek skopirovat, tak tvoj napad nestoji za nic.

A topic typu hladam niekoho, ale nepoviem vam koho, nestoji za nic.

 

před 11hodinami, Paty said:

Taky vás varuji, že pokud vám jde jen o peníze tak mi vůbec nepište.

A o co by ti malo ist v dnesnom kapitalistickom svete? O dobry pocit? O to, robit niekomu kurvu za par drobnych a ticho suchat nohami?

Milujem, ked mi majitel firmy na pohovore povie, ze nehlada niekoho, kto to robi pre peniaze, ale preto ze ho to bavi. To je ako by povedal, ze nehlada financne gramotnych ludi, ale hlupych otrokov.
Bavi ma programovat a presne preto viem, kolko si mozem za svoju pracu pytat. A tak isto, ako ty chces byt ziskovy pri predaji, tak isto checm byt ziskovy aj ja. Vsetko je to len biznis, nic viac.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, Bloodman said:

Jasne! Hned mam zaujem! Toto je presne ta ponuka, na ktoru som ako profesionalny programator, ktory dostane tak 40 sprav mesacne na Linkedine cakal.

Ak sa bojis, ze ti tvoj napad moze kto kolvek skopirovat, tak tvoj napad nestoji za nic.

A topic typu hladam niekoho, ale nepoviem vam koho, nestoji za nic.

 

A o co by ti malo ist v dnesnom kapitalistickom svete? O dobry pocit? O to, robit niekomu kurvu za par drobnych a ticho suchat nohami?

Milujem, ked mi majitel firmy na pohovore povie, ze nehlada niekoho, kto to robi pre peniaze, ale preto ze ho to bavi. To je ako by povedal, ze nehlada financne gramotnych ludi, ale hlupych otrokov.
Bavi ma programovat a presne preto viem, kolko si mozem za svoju pracu pytat. A tak isto, ako ty chces byt ziskovy pri predaji, tak isto checm byt ziskovy aj ja. Vsetko je to len biznis, nic viac.

Nevim, ale já jsem spokojený, zájemci jsou ;) možná kdyby si se ozval a zeptal se normálně tak ti i jako profesionálnímu programátorovi zaplatím. 

Nechci tady zatím zveřejňovat na čem se má makat, pokud to umíš tak by to neměl byt problem ne ? Navíc sem psal ze se jedna o samp a ne o Cs 😀 Kdybych to chtěl napsat tak to napisu, myslím ze jako zkušenýmu “programátorovi” by to nemělo dělat problem.

ještě jednou, já spokojený sem za zájem některých, ty si tu můžeš komentovat jak chces 😀

Link to comment
Share on other sites

před 18minutami, Paty said:

možná kdyby si se ozval a zeptal se normálně tak ti i jako profesionálnímu programátorovi zaplatím. 

Ty asi nechapes, ze nam chodia ponuky typu viz. nizsie. Myslis si, ze tvoja ponuka je aspon trochu porovnatelna s ponukou napr. Senior SW Architekta pre Svajciarsku firmu na full time remote?

Nemas za sebou nic co by hovorilo o tvojej kredibilite.
Pravdepodobne nevies, co stoji hodina normalneho programatora a kolko casu realne vyvoj obnasa.
A hlavne, neodpisujem na 99% ponuk, co mi chodia na linkedine napisane profesionalnymi headhuntermi, preco by som mal pisat tebe a pytat sa ta, o com je vobec mod a kolko by si mi zaplatil :facepalm:

169848873_ScreenshotatJan2810-26-48.thumb.png.3b234fc75f11bd58dfbb8dc9c80a81dc.png

 

před 34minutami, Paty said:

Nevim, ale já jsem spokojený, zájemci jsou ;)

Povacsinou borci ako NuMeRe :D

 

před 35minutami, Paty said:

ty si tu můžeš komentovat jak chces 😀

Snazime sa ti poradit, ale evidentne si idiot. 

Link to comment
Share on other sites

před 16minutami, Bloodman said:

Ty asi nechapes, ze nam chodia ponuky typu viz. nizsie. Myslis si, ze tvoja ponuka je aspon trochu porovnatelna s ponukou napr. Senior SW Architekta pre Svajciarsku firmu na full time remote?

Nemas za sebou nic co by hovorilo o tvojej kredibilite.
Pravdepodobne nevies, co stoji hodina normalneho programatora a kolko casu realne vyvoj obnasa.
A hlavne, neodpisujem na 99% ponuk, co mi chodia na linkedine napisane profesionalnymi headhuntermi, preco by som mal pisat tebe a pytat sa ta, o com je vobec mod a kolko by si mi zaplatil :facepalm:

169848873_ScreenshotatJan2810-26-48.thumb.png.3b234fc75f11bd58dfbb8dc9c80a81dc.png

 

Povacsinou borci ako NuMeRe :D

 

Snazime sa ti poradit, ale evidentne si idiot. 

 

Ps-  bylo to myšleno tak, ze se domluvim na penězích někde jinde než tady :) je mi i jasný to ze to nebude za par korun :) jinak bych se do ničeho takového nedal 

Link to comment
Share on other sites

před 2hodinami, Paty said:

 

Ps-  bylo to myšleno tak, ze se domluvim na penězích někde jinde než tady :) je mi i jasný to ze to nebude za par korun :) jinak bych se do ničeho takového nedal 

Základ dobrého inzerátu je, že uvedeš orientační hodinovou sazbu, kterou si ochoten zaplatit a o té se dá pak diskutovat.

Link to comment
Share on other sites

před 9hodinami, Fakerko_ said:

Základ dobrého inzerátu je, že uvedeš orientační hodinovou sazbu, kterou si ochoten zaplatit a o té se dá pak diskutovat.

Zajímavý je ze jsem se už domluvil se scripterem na spolupráci :). Ale jo, priste si budu dávat víc záležet.

Link to comment
Share on other sites

On 29. 1. 2021 at 12:52, Lukasz said:

Jenze ty ses domluvil na spolupraci s nejakym zdejsim scammerem jako je Janik. Je lehky najit jemu podobne lidi na takovy inzerat.

Jen ho  nech ať si nabije hubu  upřímně bych čekal že se ozval Janik  :D 

když je autor příspěvku tak nafoukanej tak ho v tom nechte víš co 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ak chceš niekoho dobrého tak ti odporučím seba :D :D :D nerobím to pre peniaze ale odmene sa nebránim ;) ako vstupnu investiciu ponukam vlastný include na Ini už vo verzii 3 (prva bola niekde na urovni Dof2 ;) ) a kopec dalsich scriptov (typu vecer si povies rano je nakodene)...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...