Jump to content

GTA V STUNT MOVIE - We Can Make The World Stop


Ingnition

Recommended Posts

  • Globální moderátor
před 1 hodinou, Fakerko_ said:

Moc pěkně zpracováno a klobouk dolu za ty stunty. Mé myšlení při sledování videa si představovalo, kolikrát se to muselo zkoušet, než to vyšlo :D

naprosto stejně to mám, jen jsem si myslel, že to zase byl nějakej číňan než jsem si přečetl, že to je tvoje video :D 

Link to comment
Share on other sites

Děkuji moc za pozitivní reakce :) 

 

On 22. 1. 2021 at 8:06, Fakerko_ said:

Moc pěkně zpracováno a klobouk dolu za ty stunty. Mé myšlení při sledování videa si představovalo, kolikrát se to muselo zkoušet, než to vyšlo :D

Děkuji, no jako natočit ty záběry trvalo opravdu několik hodin :D Zhruba jsme to natáčeli asi 3 měsíce, ne vždy byla nálada nebo čas :) 
 

On 22. 1. 2021 at 9:35, Hip said:

naprosto stejně to mám, jen jsem si myslel, že to zase byl nějakej číňan než jsem si přečetl, že to je tvoje video :D 

Proč proboha číňan? :D 

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Ingnition said:

Proč proboha číňan? :D 

Protože asiati poslední dobou boří rekordy, až na to začaly vznikat memy a často jsou to právě oni, kdo mají trpělivost s takovými věcmi.

 

unnamed.jpg.6f256bdac5abdfd96a7bd25481bab680.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 2hodinami, Ingnition said:

Proč proboha číňan? :D 

vždycky takové vida jsou od Asiatů. Nevím proč, ale je to takovej zvyk, že to dělají oni :D 

Link to comment
Share on other sites

před 21hodinami, Labi said:

Protože asiati poslední dobou boří rekordy, až na to začaly vznikat memy a často jsou to právě oni, kdo mají trpělivost s takovými věcmi.

 

před 20hodinami, Hip said:

vždycky takové vida jsou od Asiatů. Nevím proč, ale je to takovej zvyk, že to dělají oni :D 

 

Jo už chápu, je mi to úplně jasné :D 

Mám na vás dotaz. Nevíte o nějaké komunitě nebo místě, kde bych mohl tohle video sdílet? Mám problém s jeho prezentací, aby to video vůbec někdo viděl.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 39minutami, Ingnition said:

Mám na vás dotaz. Nevíte o nějaké komunitě nebo místě, kde bych mohl tohle video sdílet? Mám problém s jeho prezentací, aby to video vůbec někdo viděl.

Asijskej trh :D Herní skupiny gta v na fb apod. Ideálně zahraniční, nejen český 

Link to comment
Share on other sites

před 3minutami, Hip said:

Asijskej trh :D Herní skupiny gta v na fb apod. Ideálně zahraniční, nejen český 

Hmm, v Asijském trhu se ale opravdu nevyznám :D Problém GTA skupin jak na FB, Discordu tak na Redditu je ten, že z 99% těchto skupin mají zakázáno sdílení a zveřejňování jakýchkoliv mediálních věcí. Takže mi to neschválí či okamžitě smažou. Tudíž jsem v začarovaném kruhu. Tak si právě říkám, jestli neznáte nějaké ověřené skupiny, kde to možné je? :lek:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...