Jump to content

návrh Narozeninové přání


Recommended Posts

Bylo by dobré uživatelům posílat přání k narozeninám, třeba by to přimělo některé starší uživatele se vrátit, bylo by to takové pošťouchnutí.

Šlo by to spojit i s nějakou akcí ohledně figurky, která teď probíhá. Třeba, že když přidá nějaký příspěvek na fórum, tak dostane i narozeninovou figurku pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 4minutami, Labi said:

Bylo by dobré uživatelům posílat přání k narozeninám, třeba by to přimělo některé starší uživatele se vrátit, bylo by to takové pošťouchnutí.

Šlo by to spojit i s nějakou akcí ohledně figurky, která teď probíhá. Třeba, že když přidá nějaký příspěvek na fórum, tak dostane i narozeninovou figurku pawno.cz

Na emailech zkusím zapracovat. Ale figurku za to posílat nebudu :D fórum má stovky členů, už jen na poštovném by mě to stalo tisíce korun :D

Link to comment
Share on other sites

před 27minutami, ffredyk said:

Na emailech zkusím zapracovat. Ale figurku za to posílat nebudu :D fórum má stovky členů, už jen na poštovném by mě to stalo tisíce korun :D

Gift card je řešení. Ušetříš za poštovné.

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Fakerko_ said:

Co třeba, až bude ten shop, jak se plánuje, tak že by se posílal voucher se slevou, třeba 10-20%?

Jo, to zní dobře a ffredyk by na tom nemusel zkrachovat

Link to comment
Share on other sites

před 28minutami, Jiu said:

no vzhladom na to, ze bude predavat realne veci za fiktivne peniaze, co nemaju ziadnu hodnotu, tak neviem neviem :kappa:

Tak může přidat aspoň placené poštovné, to by bylo aji fér.

Link to comment
Share on other sites

před 5hodinami, ffredyk said:

Na emailech zkusím zapracovat. Ale figurku za to posílat nebudu :D fórum má stovky členů, už jen na poštovném by mě to stalo tisíce korun :D

A nechceš soustružníka ? :D ovládám soustruh kov a dřevo :D

  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...