Jump to content

ostatní 💪🥳 Co se vám povedlo tento týden? 💪🥳❓❓


Lukasz

Recommended Posts

Ahoj,

je konec týdne a mě by zajímalo, co se vám za tento týden podařilo.

Ať už to je úspěšně složená zkouška, dokončený projekt, nalezení nové práce, dočtení knihy nebo dokončení levelu v nějaké hře. Nebo je to něco úplně jiného? Nevadí! Podělte se o to s námi!

 

Edited by Lukasz
přidány ❓
Link to comment
Share on other sites

Nastahoval a rozjel Skyrim se 156 módama a hrál déle než 5 vteřin :d. Akorát problém nastal v momentě kdy jsem měl neustálé pády a do debugu se nenapsalo nic z jakého to je důvodu. Takže když to i po reinstalaci stále padalo, tak jsem to musel odinstalovat a vykašlal jsem se na to už.
Když k tomu počítám i celou přeinstalaci, celé mi to trvalo skoro týden(+ spánek a jídlo). Takže jsem se nenudil :d.
Celá složka s módama+retextur byla 89 GB velká a stahovalo se to cca 3 dny celkově dohromady.

Edited by Scydo
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Scydo said:

Nastahoval a rozjel Skyrim se 156 módama a hrál déle než 5 vteřin :d. Akorát problém nastal v momentě kdy jsem měl neustálé pády a do debugu se nenapsalo nic z jakého to je důvodu. Takže když to i po reinstalaci stále padalo, tak jsem to musel odinstalovat a vykašlal jsem se na to už.
Když k tomu počítám i celou přeinstalaci, celé mi to trvalo skoro týden(+ spánek a jídlo). Takže jsem se nenudil :d.
Celá složka s módama+retextur byla 89 GB velká a stahovalo se to cca 3 dny celkově dohromady.

Co to mas za internet, ze se to stavalo tak dlouho? 

 

před 25 minutami, HighPrint said:

Napawnit admin system. Konecne uz funguje prikaz /ecar [ID]

Super! Kdybys potreboval s necim pomoct, tak nevahej a obrat se na nejakeho ze zdejsich pawneru (Mivca). Radi vsem pomuzeme :)

  • Si děláš prdel? :D 1
  • Haha! 3
Link to comment
Share on other sites

před 18 minutami, Lukasz said:

Co to mas za internet, ze se to stavalo tak dlouho?

Modrý Kyslík. A s rychlostí 2 MB/s při stahování z nexus stránek. Ono, některé mají i 1 GB, a při více stahovaných souborech se to totálně zpomalí, takže jsem musel postupně :d

Link to comment
Share on other sites

před 11 minutami, NuMeRe said:

Dodělal jsem svůj RolePlay server na který jsem hrdý a jsem rád že po 4 letech práce mám za sebou. Ještě to chce dodělávky ale tak to potrvá měsíc.

Takže to vlastně ještě hotové nemáš :D 

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

před 6 minutami, Fakerko_ said:

Takže to vlastně ještě hotové nemáš :D 

Mám ale chce to pár věcí dodělat. Teď ten server testuju všechno použil jsem i nějaké věci z ostatních modů atd... Ale pofrčí teď jen dodělávám textdrawy dialogy barvy a kravinky no.

 

Edited by NuMeRe
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Naučil jsem se na zkoušku. Což nutně neznamená, že ji úspěšně zvládnu. :D 

Link to comment
Share on other sites

před 3 hodinami, NuMeRe said:

Dodělal jsem svůj RolePlay server na který jsem hrdý a jsem rád že po 4 letech práce mám za sebou. Ještě to chce dodělávky ale tak to potrvá měsíc.

To zní jako hodně zajímavý projekt a tolik let co jsi tomu věnoval, wow! Dobrá práce.

před 3 minutami, vEnd said:

Naučil jsem se na zkoušku. Což nutně neznamená, že ji úspěšně zvládnu. :D 

Super! Hodně štěstí při zkoušce!!!! :kitty:

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Dávám dohromady eshop. Zatím k dispozici fb stránka. https://www.facebook.com/dobrykryt.cz za like budu rád. Pak postnu eshop až bude hotový. Čeká se na developera. 

 

PS: Instagram taky můžete sledovat <3 https://www.instagram.com/dobrykryt.cz/

Link to comment
Share on other sites

před 9 hodinami, Hip said:

Dávám dohromady eshop. Zatím k dispozici fb stránka. https://www.facebook.com/dobrykryt.cz za like budu rád. Pak postnu eshop až bude hotový. Čeká se na developera. 

 

PS: Instagram taky můžete sledovat <3 https://www.instagram.com/dobrykryt.cz/

Super! Hned to jdu follownout!

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 17 hodinami, Lukasz said:

To zní jako hodně zajímavý projekt a tolik let co jsi tomu věnoval, wow! Dobrá práce.

Super! Hodně štěstí při zkoušce!!!! :kitty:

Děkuji moc, ale jak říkám GM není kompletně můj je tam něco přidaného z ostatních GM protože se mi to líbilo tak jsem si to tam vložil atd...

Link to comment
Share on other sites

před 4 hodinami, NuMeRe said:

Děkuji moc, ale jak říkám GM není kompletně můj je tam něco přidaného z ostatních GM protože se mi to líbilo tak jsem si to tam vložil atd...

I to se ale cení!

před 2 hodinami, Janik22 said:

Prerobít mod sa mi podaril a ešte vytvorit event system. tak nejak no

Super! To zní hodně pracně!

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Podarilo sa mi spraviť ďalšie dve skúšky (možno) :trumplul:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Globální moderátor

:think: vlastně tenhle topic není tak špatnej :D 

 

úspěšně jsem se přestěhoval a ještě mám výbornej match na tinderu

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 10hodinami, Fakerko_ said:

Objednal jsem si komponenty, ze kterých si složím PC, až přijdou :D

už zase? :D Nebo jsi ho od doby, co jsem od tebe koupil ten původní, nesložil? :D 

Link to comment
Share on other sites

před 13hodinami, Hip said:

už zase? :D Nebo jsi ho od doby, co jsem od tebe koupil ten původní, nesložil? :D 

To už je několikátý :D Poslední byl před 4-5 lety, který pak dostala moje žena a já skončil jen s Macbookem. A nyní se minulost opakuje a já stavím další :D

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...