Jump to content

ostatní Zajímavé technologie pro rok 2021


Lukasz

Recommended Posts

Ahoj,

máte nějaké technologie (ať už HW/SW), o kterých si myslíte, že jsou zajímavé a má smysl je v letošním roce sledovat? Podělte se o ně s námi v tomto topicu.

Samozřejmě to nemusí být žádná novinka. Pro příklad uvedu pár technologií, které si zažily hype v předešlém roce - Deno, WebAssembly, Flutter..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 2 minutami, Scydo said:

Autor topicu by byl nejspíš rád, kdyby jsi to i rozepsal :) tohle není občanská výchova, na které vyhodime do éteru okopirovanej zdroj.. Můžeš o tom trochu podiskutovat? :D

Link to comment
Share on other sites

před 3 minutami, ffredyk said:

Autor topicu by byl nejspíš rád, kdyby jsi to i rozepsal :) tohle není občanská výchova, na které vyhodime do éteru okopirovanej zdroj.. Můžeš o tom trochu podiskutovat? :D

Však autor chtěl, abych sdílel informace ohledně zajimavých technologií, tak je sdílím. Nevím, co bych na tom mohl popsat. Stránky u obou odkazu mluví za vše, o co jde, k čemu to bude a hlavně na co to je dobré. :d Maximálně bych mohl prodiskutovávat nějaká negativa, ale žádná mě momentálně nenapadají.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já osobně hodlám sledovat vývoj Apple M1 čipu, jelikož se dosti povedl a čekám co přinese M1X a M2.

Jinak jsem se ještě nedostal podívat se na PHP8, kde by prý měl mít nárůst výkonu po optimalizaci.

Edited by Fakerko_
  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Díky všem za zajímavé technologie!

Kdyby to někomu nedošlo, je tu cenzura jablka (nahradí jablko za android). Není to teda čip android M1.

Má někdo nějaké další super věci co sledovat?

  • Smutný 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Lukasz said:

Díky všem za zajímavé technologie!

Kdyby to někomu nedošlo, je tu cenzura jablka (nahradí jablko za android). Není to teda čip android M1.

Má někdo nějaké další super věci co sledovat?

haha, teď jsem si toho všiml :D

 

---------- Cenzura OFF

Edited by Ewwe
Cenzura OFF
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...