Jump to content

ostatní Novoroční předsevzetí


Lukasz

Recommended Posts

Ahoj,

moje novoroční předsevzetí je konec prokrastinace a věnovat se primárně práci, ať mám víc chechtáků... zatím se mi to moc nedaří dodržovat. :HAhaa:

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Úspešne dokončiť toto skúškové a začať sa po ňom zas normálne pravidelne stravovať :feelsbadman:

  • Smutný 1
Link to comment
Share on other sites

Moje předsevzetí je se připojit k nějakým protivládním aktivistům/extrémistům.

// Ne, opravdu to není vtip.

Edited by Scydo
Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Labi said:

Ahoj,

moje novoroční předsevzetí je konec prokrastinace a věnovat se primárně práci, ať mám víc chechtáků... zatím se mi to moc nedaří dodržovat. :HAhaa:

Tak to ti držíme všichni palce!

 

před 14 minutami, bug said:

Úspešne dokončiť toto skúškové a začať sa po ňom zas normálne pravidelne stravovať :feelsbadman:

Snad ti to vyjde! #StudentLife

před 10 minutami, Scydo said:

Moje předsevzetí je se připojit k nějakým protivládním aktivistům/extrémistům.

// Ne, opravdu to není vtip.

Zkus Milion chvilek

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Co se mě týká tak bych rád do fitka ( sice to říkám už asi 10 let ) bych chtěl začít chodit aspon 1 tejdně, a nějaký zdravější stravování by taky bodlo. Snad to letos vyjde :D

Link to comment
Share on other sites

Tak to je taková klasika. Důležitý je s tím začít a udělat si z toho zvyk. Možná si zkus najít gym buddyho, s kterým tam budeš chodit :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Osobně si předsevzetí nedávám, vím že je poruším :D

Snažím se naučit metodu vymysli-udělej: Pokud tě napadne něco, co by jsi chtěl udělat - udělej to co nejdřív, alespoň jednou. Po druhé už to bude jednodušší a tím, že to uděláš hned na to nezapomeneš. Jen mám problém to občas sám dodržovat a inklinuji k "odsouvání  na později" :D

Každopádně co se plánů na tento rok týče v dlouhodobém měřítku - jde o dotažení několika projektů, mezi nimi i obnova Pawno.cz :)

Link to comment
Share on other sites

před 15 hodinami, ffredyk said:

Osobně si předsevzetí nedávám, vím že je poruším :D

Snažím se naučit metodu vymysli-udělej: Pokud tě napadne něco, co by jsi chtěl udělat - udělej to co nejdřív, alespoň jednou. Po druhé už to bude jednodušší a tím, že to uděláš hned na to nezapomeneš. Jen mám problém to občas sám dodržovat a inklinuji k "odsouvání  na později" :D

Každopádně co se plánů na tento rok týče v dlouhodobém měřítku - jde o dotažení několika projektů, mezi nimi i obnova Pawno.cz :)

Takový problém má asi většina z nás :)

Tak snad se ti to dotáhnutí projektů povede! :)

před 10 hodinami, Fakerko_ said:

Já bych rád konečně dodělal svůj systém na faktury, který jsem začal dělat v roce 2018.

Pak bych rád koupil pozemek pro barák a snad začal i stavět.

 

Hodně dobré předsevzetí! Hodně štěstí

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Matthew_Bennet said:

Chcem priateľku požiadať o ruku 🌹

Joo, to jsem udělal v roce 2019 s tím, že v roce 2020 bude svatba. Co myslíte, nevyšlo to. Teda žádost o ruku vyšla, řekla to očekávané ano, ale covid řekl NE. 😂 takže tento rok to vyjde 😂

  • Smutný 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...