Jump to content

hledám Hledám Paradise Wolrd


_viTo_

Recommended Posts

Dobrý večer,
Hledám herní mod Paradise World.
Nehledám ho za účelu rozjetí serveru na herním módu Paradise World, ale chtěl bych si vytáhnout z herního módu pár věcí.
Pokud byste mi pomohli kde stáhnout tak bych byl velmi rád.
Děkuji za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, zajímavý příspěvek! :)

Jestli máš .amx Paradise World, pak bych doporučoval použít Deamx (https://github.com/AmyrAhmady/DeAMX) na vytáhnutí menších věcí by to mohlo stačit. Koukal jsem, že na uložto je amx verze.

Edited by Lukasz
Link to comment
Share on other sites

ot:

me stale prekvapuje ze se porad najde nekdo, kdo chce dneska rozjizdet neco noveho :D ale gl, neztracej nadeji

jinak tusim pw pred nejakym casem byla i na uloztu, uz neni?

Link to comment
Share on other sites

před 7 hodinami, Rawy said:

ot:

me stale prekvapuje ze se porad najde nekdo, kdo chce dneska rozjizdet neco noveho :D ale gl, neztracej nadeji

jinak tusim pw pred nejakym casem byla i na uloztu, uz neni?

Nene už není. Nebo aspoň já jsem nenašel. Ale jak píšu v příspěvku, nechci nějak rozject server, ale vytáhnout si z něho pár věcí které by nebyli ke škodě ale k užitku v mém GM. [ Můj GameMode s témou RP ]

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, NuMeRe said:

Nene už není. Nebo aspoň já jsem nenašel. Ale jak píšu v příspěvku, nechci nějak rozject server, ale vytáhnout si z něho pár věcí které by nebyli ke škodě ale k užitku v mém GM. [ Můj GameMode s témou RP ]

Nebude rychlejší si to tam dodělat, než ztrácet čas hledáním? Popřípadě hledat spíše postup, jak to vytvořit.

Link to comment
Share on other sites

před 1 minutou, Fakerko_ said:

Nebude rychlejší si to tam dodělat, než ztrácet čas hledáním? Popřípadě hledat spíše postup, jak to vytvořit.

Už ho mám. A věci jsem vytáhl. Tak pokud by bylo možné zamknout příspěvek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...