Jump to content

info [SOUTĚŽ] Figurka za aktivitu!


ffredyk

Recommended Posts

před 19hodinami, Hip said:

(Já jsem udělil toto varování)  Jestli máš na to jiný názor, tak napiš. Ale mě to přijde naprosto adekvátní popis pro to co jsi dělal. Možná by stálo za to se začít slušně chovat, neurážet nikoho zbytečně. Pokud chceš být na tomto fóru a něco to pro tebe znamená, máš z něj třeba znalosti, zábavu s lidmi tady, tak je potřeba k tomu nějak slušně přistupovat. Fórum není od toho, aby si na něm někdo léčil komplexy. Od 4 bodů je zákaz přispívání na nějakou dobu. Já jsem dal 3, aby to bylo jako poslední varování. (To neznamená, že nemohu dát vyšší trest) Máš možnost se začít chovat slušně a pobývat tady s ostatníma. Myslel jsem si, že to bude stačit soukromě, ale evidentně to chceš vytáhnout veřejně. Takže já ti tady veřejně dávám poslední možnost se sebrat a něco se sebou dělat. Rozhodnutí je jen na tobě. Hodně štěstí.

Spravím si další účet a pripojím sa z inej IP adresy... ubohé... To ma má zastrašiť? :D

  • Řekni nám o tom ještě něco 2
  • Zmatený 1
  • Smutný 2
  • Nope 1
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Soutěž pozastavuji kvůli retardovanosti Point systému, který tu je nyní nasazený.. Z nějakého důvodu rozdává více bodů za příspěvek než má nastaveno - vznikl tím neskutečný bordel v pointech (např. v logu máme +10 za reply - ve skutečnosti přidal +50)

Rozhodl jsem se za soutěžní snahy udělit cenu za leden dvěma členům @Scydo a @Lukasz - a to proto, že nedokážu určit, který z nich měl opravdu větší point count, ale oba projevili velkou aktivitu na fóru. Kdybych teď ocenil jen jednoho na základě tohoto bordelu, tak mě druhý sežere. 

Point systém uzavřu dnes odpoledne, až se k tomu pořádně dostanu. V brzké době nahodíme systém jiný, i s point shopem a oficiálně oznámíme jeho fungování, účel a tabulku bodových odměn.

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
Link to comment
Share on other sites

Super! A já zrovna psal nový příspěvek :(

Akorát jsem si teď všiml, že když mi někdo odpoví na příspěvek v navrzích, tak dostanu 20 bodů. Když já napíšu nějaký komentář, tak dostanu 10 bodů. Pokud ale napíšu komentář pod můj návrh, dostanu 10 + 20 bodů. Nemůže se to takhle stackovat i jinde?

 

Edited by Lukasz
  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 1minutou, Lukasz said:

Super! A já zrovna psal nový příspěvek :(

Akorát jsem si všiml, že když mi někdo odpoví na příspěvek v navrzích, tak dostanu 20 bodů. Když já napíšu nějaký komentář, tak dostanu 10 bodů. Pokud ale napíšu komentář pod můj návrh, dostanu 10 + 20 bodů. Nemůže se to takhle stackovat i jinde?

 

Podle mě si ta píčovina dělá absolutně co chce a pojí nerelevantní podmínky do všeho... 

image.png

Např. červeně označená část se z nějakého důvodu komplet nasčítala do sebe, pokud jsi odpověděl na svůj topic "KONEC Pawno".

Link to comment
Share on other sites

Já si myslim, že to nedává 50 ale 30. Takže to sečte per reply a per topic starter (Já odpovím - dá mi to 10 bodů, Někdo (já) mi odpověděl - dá mi to 20 bodů)?

Edited by Lukasz
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 10minutami, Lukasz said:

Já si myslim, že to nedává 50 ale 30. Takže to sečte per reply a per topic starter (Já odpovím - dá mi to 10 bodů, Někdo (já) mi odpověděl - dá mi to 20 bodů)?

Zrovna ty jsi se stal mým experimentálním subjektem, než jsi na ten svůj topic odpověděl, měl jsi 1200 bodů / 309 reputace. Po tvé odpovědi jsi měl 1250 bodů / 309 reputace. Na ten popud jsem se nasral a zavřel to :D

Link to comment
Share on other sites

Egoisticky gratuluji sobě i @Lukasz samozřejmě!

// Edit, skutečně je retardovaný. Ještě odpoledne jsem měl sotva 700 a teď mám pomalu naběhnuto na 1000 :d A to jsem nic nepřidával jenom topic ohledně jedné chyby. :d 

Edited by Scydo
  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 6hodinami, ffredyk said:

Podle mě si ta píčovina dělá absolutně co chce a pojí nerelevantní podmínky do všeho... 

image.png

Např. červeně označená část se z nějakého důvodu komplet nasčítala do sebe, pokud jsi odpověděl na svůj topic "KONEC Pawno".

Per topic starter znamena, ze za zalozenie topicu dostanes body nie? A Per topic asi znamena ze za kazdu odpoved do tvojho topicu dostanes body.

Link to comment
Share on other sites

On 7. 1. 2021 at 12:06, ffredyk said:

3 nejaktivnější uživatele a oceníme je dle umístění takto:

  1. Figurka Pawno.cz + speciální titul na fóru dle výběru
  2. Speciální titul na fóru dle relevance
  3. Speciální titul na fóru dle relevance

Figurka bude zabalena do krabičky a odesílána přes zásilkovnu - výherce si bude moci anonymně vybrat jakékoliv odběrné místo, kam mu ji poté zašleme.

Speciální tituly na fóru ještě doladíme s vedením, ale představte si je víceméně takto:

  • Best Guide
  • Ultimate Tutor
  • Lord of Discussion

a 2. a 3. miesto sa hodnotit nebude? :kappa: 

  • Si děláš prdel? :D 1
  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak doufam ze tuto firgurku neobdrzi nekdo kdo si bude nahrabavat prispevky odkazovani lidi na google a vysvetlovani jim jaci jsou trotlove ze se opovazili si zalozil help :D

Edited by ATomas
  • Smutný 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Globální moderátor

 

před 6minutami, Bloodman said:

Ako to vypada s tym point systemom?

 

Od té doby, co jsi prolomil systém, tak se dělá zabezpečení. Najala se AntiBloodman Security s.r.o., které dělá speciální AntiHack proti BloodmanPointHack systému. 

  • Řekni nám o tom ještě něco 2
  • Zmatený 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Majitel
před 24minutami, Hip said:

Tohle číst po roce to je jak černá kronika. Skryté příspěvky tomu dávají grády :D 

 

*KIND REMINDER* kde je point systém? :trumplul:

@Ewwe @vEnd @ffredyk

https://pawno.cz/index.php?/membersshop/ here 

Tak nějak nikdo nemá čas, ani chuť, překopávat ten systém pro použitelné účely :/ 

Figurky nikdo nechtěl, já přestal mít čas je tisknout a obsah, kteří ti dva vytvořili, hraničil se spamem .. :D Prozatím se tedy experimentuje s externími nástroji množení aktivity, a pomalými kroky postupuje dál

Link to comment
Share on other sites

před 8hodinami, ffredyk said:

https://pawno.cz/index.php?/membersshop/ here 

Tak nějak nikdo nemá čas, ani chuť, překopávat ten systém pro použitelné účely :/ 

Figurky nikdo nechtěl, já přestal mít čas je tisknout a obsah, kteří ti dva vytvořili, hraničil se spamem .. :D Prozatím se tedy experimentuje s externími nástroji množení aktivity, a pomalými kroky postupuje dál

Ty koukej nejdřív dodělat zakázky, bambulíne.

  • OMEGALUL 1
  • Smutný 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...