Jump to content
  • 0

pomoc Úprava gamemode


jakubcik14

Dotaz

Zdravím bando, 

Mám na vás menší prosbu zkouším si pawno tím že zkouším upravovat nějaký starý gamemode podle sebe ale mám menší problém a proto se obracím zde na vás 

Chtěl bych přepsat příkazy například když na starém gamemode je /account chtěl bych to přepsat na /info ale když v pwn změním dcmd_account na -: dcmd_info a přepisu to všude tak na serveru stejně nefunguje i když je to bez jakých koliv chyb to samé jsem zkoušel i u gamemode streetlife kde jsem přepsal u Vip výhod otočení vozidla kde příkaz byl dcmd_vf a já to všude přestal na flip opět bez jaké koliv chyby ale na serveru prostě příkaz neexistuje neví někdo co s tím? Popřípadě pošlu co budete potřebovat 😀 moc děkuji za všechny rady 

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Myslím si, že problém môže byť tam, že si síce prepísal názov príkazu, ale neprepísal si jeho dĺžku. 
Napr. dcmd(account,7, cmdtext) si mal prepísať na dcmd(info,4, cmdtext).

Edit: Otestoval som to a moja predošlá odpoveď je blbá.

Skúšal si na serveri aj starý, aj nový príkaz? Nefungoval ani jeden z nich?

Edited by DuFF
Link to comment
Share on other sites

  • 0

při změně když jsem vše změnil prostě nefungoval ani nový ani starý přikaz právě :) zkoušel jsem to i znova na definovat ale ani tak prostě přikaz nefunguje

 

#define dcmd_info

ale jak řikam prostě to nejde ani tak ani tak ale když vratím vše zpět do puvodního starý přikaz funguje tak jsme stoho jelen pravě :D ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 14 hodinami, Lukasz said:

Zkompiloval jsi to a nahrál na server?

Ano při upravení jsem dal F5 a nahrál na Server :) vím že  tehdejší moje otazky byly v rozmezí blbce :) a i si tak občas přijdu jako uplnej blbec :) ale tohle jsem opravdu udělal :) jinak bychsi nedovolil tu psát o radu :) ;) a jinak bych nepsal že jsem to měl bez chyby bez Erroru :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...