Jump to content

hledám Hládám rze 8


Janik22

Recommended Posts

před 33 minutami, Scydo said:

Zkusi bych server Superpařba... Docela se od té doby změnila verze 8.

Promiň, teď ti musím dát reakci " Nope " protože zákazník hledá Rze 8 a pokud se nemýlím, tak superpařba je za 1. na rze 10 a za 2. Hledá rze a ne server s rze třeba číst.

Link to comment
Share on other sites

před 39 minutami, NuMeRe said:

Promiň, teď ti musím dát reakci " Nope " protože zákazník hledá Rze 8 a pokud se nemýlím, tak superpařba je za 1. na rze 10 a za 2. Hledá rze a ne server s rze třeba číst.

Jj zcela potenciální zákazník, který tu všechny scamuje okopírovanými nebo staženými GM, a které vydává za své. Takže nepředpokládám, že hledá rze jenom, aby měl dál co prodávat.

A vůbec mi to nevadí, protože tobě ho dám také, protože neodpovídáš tomu tvému "zakázníkovi" ale mně.

Edited by Scydo
  • Paráda! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

před 35 minutami, Scydo said:

Jj zcela potenciální zákazník, který tu všechny scamuje okopírovanými nebo staženými GM, a které vydává za své. Takže nepředpokládám, že hledá rze jenom, aby měl dál co prodávat.

A vůbec mi to nevadí, protože tobě ho dám také, protože neodpovídáš tomu tvému "zakázníkovi" ale mně.

Přijde mi to tvé chování jako od janika. Podle svého uvažování dám reakci " Nope " a jako malý děti na písečku. " On mi hodil písek do oka já musím taky " Přesně ty.

BTW: Zákazníkovi jsem odpověděl. Psal mi na discord ;) Tak jsem mu odpověděl. Takže z tvé strany " nope " reakce neoprávněně ? nebo máš jiné důvody ? Myslím si že nemáš. Jelikož já mu odpověděl, ale ty tvrdíš že ne. Tak se zeptáme janíka nebo mám poskytnout screen pro důkaz ? Poté " Nope " smažeš aby nebyl neoprávněně ? nebo budeš jako malý dítě.

Edited by NuMeRe
Link to comment
Share on other sites

před 17 minutami, NuMeRe said:

Přijde mi to tvé chování jako od janika. Podle svého uvažování dám reakci " Nope " a jako malý děti na písečku. " On mi hodil písek do oka já musím taky " Přesně ty.

BTW: Zákazníkovi jsem odpověděl. Psal mi na discord ;) Tak jsem mu odpověděl. Takže z tvé strany " nope " reakce neoprávněně ? nebo máš jiné důvody ? Myslím si že nemáš. Jelikož já mu odpověděl, ale ty tvrdíš že ne. Tak se zeptáme janíka nebo mám poskytnout screen pro důkaz ? Poté " Nope " smažeš aby nebyl neoprávněně ? nebo budeš jako malý dítě.

Ty jo. Ty jinak jedeš :o. Docela rád bych trochu toho materiálu, co bereš, protože přidávat si vlastní věty, ok... Ale přirovnávat k sobě dva lidi, kteří absolutně jsou rozdílný? Jako, upřímně, uvažuju, že zavolám pro tebe do nějakého nápravného zařízení, protože tohle už není sranda, ale docela nebezpečné. Co, příště? Schizofrenie?

Pokud jde o tvojí logiku "On mi hodil písek do oka já musím taky", tak jdeš na to špatně, protože pokud to chceš správně aplikovat, musíš začít tou správou osobou, což jsi ty, který tu bulel, že ti všichni dávají Nope a myslel si, že jsme  všichni za jedno, přitom všichni 3 jsme měli rozdílné důvody. Nemluvě o tvém trapném pokrytectví, kdy bulíš v chatu, proč dostáváš Nope a přitom ho sám rozdáváš, a to dokonce i po tom bulení. Takže se příště zamysli, než začneš zase psát nějaké hovadiny, díky kterým si myslíš, že budeš za hrdinu.

A jestli to chceš upřímně, tak jsem ti dal Nope reakci za projev tvé retardace, protože narozdíl od tebe umím číst, co kdo píše a vím co chtěl a opravdu se nechci zapojovat do ilegalní činnosti (do které ses mimochodem tou tvojí "pomocí" zapojil) a to prodávat cizí práce ostatním, takže jsem udělal tenhle sakrastický vtípek, který si očividně neuměl pochopit. A vůbec tu tvojí větu přes náhodný generátor slov ohledně něco že poskynutí screenu, bla bla bla nechápu...
Jestli to je ohledně toho, že mě obviňuješ, že já tobě někdy napsal, že jsi nikomu nepomohl, tak si opět doplňuješ věty. Já napsal, že děláš z help sekce úplně zbytečnou sekci tím, že všechny lidi, co si řeknou o pomoc, tak házíš na ten svůj discord, a tak jiný, co by měli problém, nemají šanci si přečíst, jak se vyřešil. Už to chápeš, nebo ti to musím napsat ještě na po páté? Možná bych ti mohl zkusit nakleslit obrázek:

F59R.png

TOTO... DÍKY TY ZBYTEČNOST...

Co teď? Už se chápeme?

Edited by Scydo
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

před 1 minutou, Scydo said:

Ty jo. Ty jinak jedeš :o. Docela rád bych trochu toho materiálu, co bereš, protože přidávat si vlastní věty, ok... Ale přirovnávat k sobě dva lidi, kteří absolutně jsou rozdílný? Jako, upřímně, uvažuju, že zavolám pro tebe do nějakého nápravného zařízení, protože tohle už není sranda, ale docela nebezpečné. Co, příště? Schizofrenie?

Pokud jde o tvojí logiku "On mi hodil písek do oka já musím taky", tak jdeš na to špatně, protože pokud to chceš správně aplikovat, musíš začít tou správou osobou, což jsi ty, který tu bulel, že ti všichni dávají Nope a myslel si, že jsme  všichni za jedno, přitom všichni 3 jsme měli rozdílné důvody. Nemluvě o tvém trapném pokrytectví, kdy bulíš v chatu, proč dostáváš Nope a přitom ho sám rozdáváš, a to dokonce i po tom bulení. Takže se příště zamysli, než začneš zase psát nějaké hovadiny, díky kterým si myslíš, že budeš za hrdinu.

A jestli to chceš upřímně, tak jsem ti dal Nope reakci za projev tvé retardace, protože narozdíl od tebe umím číst, co kdo píše a vím co chtěl a opravdu se nechci zapojovat do ilegalní činnosti (do které ses mimochodem tou tvojí "pomocí" zapojil) a to prodávat cizí práce ostatním, takže jsem udělal tenhle sakrastický vtípek, který si očividně neuměl pochopit. A vůbec tu tvojí větu přes náhodný generátor slov ohledně něco že poskynutí screenu. Jestli to je ohledně toho, že mě obviňuješ, že já tobě někdy napsal, že jsi nikomu nenapsal, tak si opět doplňuješ věty. Já napsal, že děláš z help sekce úplně zbytečnou sekci tím, že všechny lidi, co si řeknou o pomoc, tak házíš na ten svůj discord, a tak jiný, co by měli problém, nemají šanci si přečíst, jak se vyřešil. Už to chápeš, nebo ti to musím napsat ještě na po páté? Možná bych ti mohl zkusit nakleslit obrázek:

F59R.png

TOTO... DÍKY TY ZBYTEČNOST...

Co teď? Už se chápeme?

:D :D Takže já ze sekce Help dělám zybtečnou. Aha. No hazím je na discord, protože jim to lépe vysvětlím a poradím. A právě teď jsem odpověděl na příspěvek, který obsahuje pomoc, tak jsem napsal jak pomoc a přímo do příspěvku. Takže to máme vyřešené. Dále tady máme že já si tahám k sobě lidi ? pláčeš snad že ti dávají " nope " ? bože. BTW nebrečel jsem že mi dáváš " Nope " pouze jsem se ptal proč je tato reakce. Takže nevím co zde nacvičuješ. Ty bys dokázal poradit ? asi ne co.

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, NuMeRe said:

:D :D Takže já ze sekce Help dělám zybtečnou. Aha. No hazím je na discord, protože jim to lépe vysvětlím a poradím. A právě teď jsem odpověděl na příspěvek, který obsahuje pomoc, tak jsem napsal jak pomoc a přímo do příspěvku. Takže to máme vyřešené. Dále tady máme že já si tahám k sobě lidi ? pláčeš snad že ti dávají " nope " ? bože. BTW nebrečel jsem že mi dáváš " Nope " pouze jsem se ptal proč je tato reakce. Takže nevím co zde nacvičuješ. Ty bys dokázal poradit ? asi ne co.

Nelíbí se mi že dělám offtopic, ale je to topic janika, takže to v podstatě nemá žádnou váhu a hodnotu :D

Ty to v tom nevidíš že to děláš zbytečné a zdlouhavé? Představ si kdyby byl internet bez návodů a pomoci. Chceš tohle? - zavolej si. Chceš tohle? - napiš, zeptej se a zdržuj se i když můžeš dostat odpověď hned. Vole se zeptáš na ulici na cestu a kolemjdoucí ti řekne: "Jsem ochoten vám pomoci, napište mi do soukromé zprávy."

  • Paráda! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 4 minutami, Janik22 said:

Nejaky mudry sallen

Hlávne ty to naloži 1000bugov a to sa nikomu nechce oprávovať

Ty si udělal napodobeninu rze. Ty si udělal úpravy rze. tak udělat kopii originálu rze by také nemusel být problém ne ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...