Jump to content

ukázka Hry pro dva


jenkings

Recommended Posts

Taky bych rad prispel do plema. Hry pro dva se mi libi. Hlavne bez potřeby instalace čehokoliv :)

K tomu prší bych měl pár poznatků:

1) Pokud zmenším okno prohlížeče, změnší se i karty, myslím že dosti nesmyslně vůči pozadí (zmenšují se rychleji).

2) Osobně bych zrušil překrytí vlastních karet. Ať je vidět vždy celá karta i za cenu vytvoření nového řádku nebo scollbaru. Nebo to překrytí začít aplikovat při více kartách

3) Není dost graficky znázorněné kdo hraje, pokud si nevšimnu přebliknutí karty nebo nahoře změny písma (možná mé karty nechat zešednout, pokud nejsem na řadě). Osobně bych balíček odhozených karet náhodně otočil, tak jako když v rálu odhazujeme karty. Lépe si tím všimnu nové karty, když pod ní vidím zbytky té své.

 

Možná bych doporučil se inspirovat tímto. Osobně mi ten herní systém prší docela sedí (možná i to, že se hraje o "halíře").

 

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

před 5hodinami, ATomas said:

Taky bych rad prispel do plema. Hry pro dva se mi libi. Hlavne bez potřeby instalace čehokoliv :)

K tomu prší bych měl pár poznatků:

1) Pokud zmenším okno prohlížeče, změnší se i karty, myslím že dosti nesmyslně vůči pozadí (zmenšují se rychleji).

2) Osobně bych zrušil překrytí vlastních karet. Ať je vidět vždy celá karta i za cenu vytvoření nového řádku nebo scollbaru. Nebo to překrytí začít aplikovat při více kartách

3) Není dost graficky znázorněné kdo hraje, pokud si nevšimnu přebliknutí karty nebo nahoře změny písma (možná mé karty nechat zešednout, pokud nejsem na řadě). Osobně bych balíček odhozených karet náhodně otočil, tak jako když v rálu odhazujeme karty. Lépe si tím všimnu nové karty, když pod ní vidím zbytky té své.

 

Možná bych doporučil se inspirovat tímto. Osobně mi ten herní systém prší docela sedí (možná i to, že se hraje o "halíře").

 

Boze tato Polda 3 karty je nostalgie jak svin. Som hraval jak maly a teta mi vzdy davala ruce pred oci kdyz sem vyhraval a ta pani ve hre se cela vyzlekavala :D :D

Edited by Robin
Link to comment
Share on other sites

On 11. 12. 2021 at 20:57, Robin said:

Boze tato Polda 3 karty je nostalgie jak svin. Som hraval jak maly a teta mi vzdy davala ruce pred oci kdyz sem vyhraval a ta pani ve hre se cela vyzlekavala :D :D

Existuje to i jako mobilni verze :) Polda serie je fajn hra :) Ten dabing tomu dava to spravne kouzlo :)

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Klasika Online hry. Ale vím určitě, že pár dní zpátky to ještě fungovalo. Jestli jsi tam třeba nepřidával nějaký tagy pro lepší pozici ve vyhledavačích.

image.png.15eb6c1c5dfc1590a767b8075849019c.png

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 12hodinami, Om3n said:

Klasika Online hry. Ale vím určitě, že pár dní zpátky to ještě fungovalo. Jestli jsi tam třeba nepřidával nějaký tagy pro lepší pozici ve vyhledavačích.

image.png.15eb6c1c5dfc1590a767b8075849019c.png

Náš CrowdStrike projíždí celou návštěvní historii všech uživatelů (100k+) a řadí neznámé weby do fronty k validaci, hodnocení a případné filtraci.. U vás ve firmě se dle tohoto stalo něco podobného :D Máte v politice zakázaný weby s hrami, někdo projížděl frontu neznámých a zařadil hryprodva.cz jako Online and Other Games, kterou nemáte povolenou.. Pomůže jen anonymizér, případně redirectová subdoména (musel by nastavit jenkings). Nebo to dělej jako já, udělej si doma remote na RDP, VNC nebo já nejnověji používám Parsec, abych mohl vzdáleně i hrát hry

Link to comment
Share on other sites

On 13. 5. 2022 at 12:31, Om3n said:

Klasika Online hry. Ale vím určitě, že pár dní zpátky to ještě fungovalo. Jestli jsi tam třeba nepřidával nějaký tagy pro lepší pozici ve vyhledavačích.

image.png.15eb6c1c5dfc1590a767b8075849019c.png

 

skus cez:

http://hryprodva.tk/

tmp. solution :d

Edited by Robin
Link to comment
Share on other sites

před 2minutami, Om3n said:

Jestli jsi to dělal přes iframe, tak to taky nejde. Ale díky za pokus :(

super domain hosting, že tam namiesto maskovania domény dali <iframe> tag, sorry :d

Edited by Robin
Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
před 6hodinami, Hip said:

Co to zkusit přes VPN? Je spousta zdarma vpn jako extension do prohlížeče

ve firemním prostředí to nenahodíš, na to jsou group policy a sledovače

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 2minutami, ffredyk said:

ve firemním prostředí to nenahodíš, na to jsou group policy a sledovače

samozřejmě záleží pokud má svůj ntb nebo ne. Jinak samozřejmě s firemní diktaturou pomalu nepřipojíš ani flashku, to jsem si taky užil svoje. 

Link to comment
Share on other sites

před 53minutami, Om3n said:

i když mám admin účet, tak by mi na cizí VPN za chvilku přišel Altiris a byl by průser :D

Tak jedině si připojit pc k mobilnímu hotspotu nebo hrát na mobilu :D

Link to comment
Share on other sites

před 4minutami, Fakerko_ said:

Tak jedině si připojit pc k mobilnímu hotspotu nebo hrát na mobilu :D

to taky úplně neprojde. :D musel bych předělat nastavení proxi a to se taky Altirisu nebude líbit :D prostě jsem v prdeli a na firemním ntb si už prostě piškvorky s kolegyní nezahraju :D

Link to comment
Share on other sites

před 9minutami, Om3n said:

to taky úplně neprojde. :D musel bych předělat nastavení proxi a to se taky Altirisu nebude líbit :D prostě jsem v prdeli a na firemním ntb si už prostě piškvorky s kolegyní nezahraju :D

tak si zkus zatim moji Slide-a-Lamu nebo  Zoopaloolu :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...