Jump to content
  • 0

pomoc SA-MP


[sĐc]_PoSeiDon

Dotaz

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak se dá pawnit, přesněji kde by se to dalo naučit (Vím že už to tu bylo, ale všechny odkazy které jsem tak nějak obcházel a kontroloval buď už neexistovali a nebo byli nefunkční). Mám i už svůj vlastní server (Zatím Offline, než si udělám ten herní mod).. Vím že si myslíte že jsem "noob" že mi budete tvrdit že je to těžké a že s tím začínám pozdě apod. Ale všiml jsem si že by mě to mohlo bavit, strašně rád programuju hry, instaluji mody přenastavuji hry, "hackuji" a tohle je věc kterou dělá půlka serverů na SA-MP a strašně bych se to chtěl naučit. A vím že mi budete psát: "Musíš mít ale chuť to dělat a musí tě to bavit", tak vám říkám předem že budu jeden ze známých pawnerů a že vše co začnu tak mě baví a i dokončím! Tak zkuste radit, díky. PoSeiDon

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 3
  • 1

https://sampwiki.blast.hk/wiki/Main_Page

Nejlepší je si projít všechny funkce, které PAWN nabízí a když si nejsi jistý, k čemu jsou, nebo jak se používají, stačí jejich celé jméno napsat do odkazu, například, jestliže nevím, co dělá DestroyVehicle():

https://sampwiki.blast.hk/wiki/DestroyVehicle

Ale na to se hodí umět celkem dobře anglicky, jelikož logicky člověku by došlo, že "destroy" a "vehicle" znamená "zničit" a "vozidlo".

  • Nope 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0
před 2 hodinami, [sĐc]_PoSeiDon said:

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak se dá pawnit, přesněji kde by se to dalo naučit (Vím že už to tu bylo, ale všechny odkazy které jsem tak nějak obcházel a kontroloval buď už neexistovali a nebo byli nefunkční). Mám i už svůj vlastní server (Zatím Offline, než si udělám ten herní mod).. Vím že si myslíte že jsem "noob" že mi budete tvrdit že je to těžké a že s tím začínám pozdě apod. Ale všiml jsem si že by mě to mohlo bavit, strašně rád programuju hry, instaluji mody přenastavuji hry, "hackuji" a tohle je věc kterou dělá půlka serverů na SA-MP a strašně bych se to chtěl naučit. A vím že mi budete psát: "Musíš mít ale chuť to dělat a musí tě to bavit", tak vám říkám předem že budu jeden ze známých pawnerů a že vše co začnu tak mě baví a i dokončím! Tak zkuste radit, díky. PoSeiDon

Zdravím,
PAWN jazyk Vás mohu naučit. Mohu Vám vysvětlit základy pawna a jak to vlastně vše funguje. " řeči o tom, že PAWN jazyk se musíš naučit sám " neplatí. Takže pokud byste měl zájem, napište mi do soukromé zprávy.
Děkuji.
NuMeRe

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...