Jump to content

hledám Kvalitní Roleplay(americký) Gamemode na SA:MP - možná i finanční odměna - spěchá


Guest Thomas.

Recommended Posts

Zdravím

Zkouším hledat na svůj roleplay(americký samozřejmě) server alias Re-Games ( https://www.facebook.com/re.games2021 - kdysi mi hralo cca 15-25lidi denne použival jsem street life 2015-2018 tenkrat ,od 2019 larp mod,který jsem dostal) lepší roleplay gamemode než je larp mod z 2016/17 +- at to je san fierro nebo los santos nebo vesničky i s mapou nejlépe a může to být i na mysql. JInak jsem myslel,již mod co je naprogramovany dávno i klidně 2-3roky starý posledni verze a není pro něho využiti .PS nechci nový

Co nabizim :

Jakoukoliv pozici na samp serveru

Možné provize z přispěvku od hráču,kdyby se to rozjelo

Možnou finančni odměnu za gamemod s mapou (max 500kč dle kvality roleplay modu,vzhledem ke stavu samp komunity ,která již upadava,si myslim ze tato částka je adekvatní kor když samp je dost nestabilní už)

----

abych to shrnul ješte naposled nabizim 700kč/27,4eur,když mi někdo pošle funkční myslim starší roleplay mod + provize vysoké z přispěvku pokud se to rozjede a pak jakakoliv pozice na mém serveru,nebo pak 1200kč/50eur že budu mit zaruku vracení peněz,když se mi to nerozjede z hlediska hráču

a nebo pak 700kč/27,4eur hned a 700kč/27,4eur po mém přislibu že pokud se mi to rozjede z hlediska hráču tak už do 21dnů dostanete ktomu 700kč

Vzhledem k upadavajicimu samp,jsou tyto možnosti nabidky velmi štedré a ziskat od idiota co chce vrážet do samp penize ,nějake ty penize ješte za rp mod co již nepouživa

Pokud nikdo nemá zájem ať sem nepiše už vůbec,na kecy nejsem fakt zvedav .

V případě zájmu pište zde nebo do zpráv na fb (pokud máte co nabídnout)

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 7minutami, jenkings said:

Pro programátora, který by byl schopen vyvinout kvalitní gamemod, je 400kč zhruba hodnota času, který stráví čtením tohoto příspěvku

Já to chápu,ale co jsem radil i s lidma co se pohybovali kdysi na samp ,tak mi  řekli ,že když samp upadava což je i pravda a sám to pozoruju nejen a nemá už smysl investovat do toho ,takže myslim že 400kč je stále lepší nez nic + to co jsem psal výše když už nikdo ani zjevně nechce zkoušet znovuobnovit roleplay czsk samp scénu krom mě,kdyby situace byla lepši,tak bych samozřejmě nabidl mnohem více

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

tu mas dva mody, db k nim asi nemam nechce sa mi hladat. ked si najdes pawnera ktory ti to zprevadzkuje a dorobi ti k tomu strukturu db , mas fajn mod. mapy asi tiez nemam takze tie si musis urobit sam

plarp.pwn crp.pwn crp_partials.rar

Link to comment
Share on other sites

před 32minutami, bigw3b. said:

tu mas dva mody, db k nim asi nemam nechce sa mi hladat. ked si najdes pawnera ktory ti to zprevadzkuje a dorobi ti k tomu strukturu db , mas fajn mod. mapy asi tiez nemam takze tie si musis urobit sam

plarp.pwn 2 MB · 1 download crp.pwn 860 kB · 1 download crp_partials.rar 235 kB · 2 downloads

aha,ja hledam nejlepe jiz funkcni mod aspon s includama a pokud je nutno i mysql databaze,za to jsem ochoten i zaplatit pokud mi to nekdo posle a je to funkcni,ja sam nevim kde hledat pawnera na toto ,kdyz nevim uz o nikom zrejme kdo to dela dnes z kamosu

Link to comment
Share on other sites

před 5minutami, mewt said:

dej 50e a poslu fixlej plarp

za dalsich 10e ti to nastavim

proc tolik? ,jsem ochoten dat max 500kc tedy cca 19,90eur  vzhledem ke stavu samp ,nejsem blazen abych daval vice,kdyz mi nikdo nezaruci ze se to rozjede kor kdyz samp upadava

Link to comment
Share on other sites

před 2minutami, Thomas. said:

proc tolik? ,jsem ochoten dat max 500kc tedy cca 19,90eur  vzhledem ke stavu samp ,nejsem blazen abych daval vice,kdyz mi nikdo nezaruci ze se to rozjede kor kdyz samp upadava

bussiness, risk je zisk

Link to comment
Share on other sites

před 6minutami, Thomas. said:

proc tolik? ,jsem ochoten dat max 500kc tedy cca 19,90eur  vzhledem ke stavu samp ,nejsem blazen abych daval vice,kdyz mi nikdo nezaruci ze se to rozjede kor kdyz samp upadava

ale samp môže upadať ako len chce, on ti teraz píše, že ti dokáže fixnúť mod za 50e, to nie je nič, čo by bolo predom naprogramované, ako ty hovoríš - ale to on musí spraviť teraz, čiže je úplne jedno či samp upadáva alebo nie, ale on jednoducho tú prácu spraví a ten čas mu už nikto nevráti

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 45minutami, Thomas. said:

proc tolik? ,jsem ochoten dat max 500kc tedy cca 19,90eur  vzhledem ke stavu samp ,nejsem blazen abych daval vice,kdyz mi nikdo nezaruci ze se to rozjede kor kdyz samp upadava

Preto, ze 30-40e/hod. je normalna hodinovka programatora.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 42minutami, Ninjonik said:

ale samp môže upadať ako len chce, on ti teraz píše, že ti dokáže fixnúť mod za 50e, to nie je nič, čo by bolo predom naprogramované, ako ty hovoríš - ale to on musí spraviť teraz, čiže je úplne jedno či samp upadáva alebo nie, ale on jednoducho tú prácu spraví a ten čas mu už nikto nevráti

jako chapu,ale co jsem se bavil s par lidma co se pohybovali na samp rekli max 500,- vlastne abych nic do toho nevrazel nejlepe ,jako je jasne ze dnes zas tak nikdo zadarmo neda ale kurna treba vzit do uvahy samp upadavajici,hele me to je tak jedno ,ja na te castce trvam max ,bud nekdo chce jeste privydelat na upadavajici samp nebo ne ,pokud nikdo mi na toto nekyvne tak jeho chyba ,ne moje uz a to jeste do toho nabizim tam to co jsem psal v prvem prispevku

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 8minutami, Thomas. said:

jako chapu,ale co jsem se bavil s par lidma co se pohybovali na samp rekli max 500,- vlastne abych nic do toho nevrazel nejlepe ,jako je jasne ze dnes zas tak nikdo zadarmo neda ale kurna treba vzit do uvahy samp upadavajici,hele me to je tak jedno ,ja na te castce trvam max ,bud nekdo chce jeste privydelat na upadavajici samp nebo ne ,pokud nikdo mi na toto nekyvne tak jeho chyba ,ne moje uz a to jeste do toho nabizim tam to co jsem psal v prvem prispevku

tak nech ti to spravia lidi, co ti rekli max 500.

upadajuci samp ber do uvahy ty; mne je jedno, ci budem programovat mod alebo bankove systemy, ale nevidim dovod robit za menej.

Pokud ti na to nikdo nekyvne, tak je to tvoja smola a bud si priplatis alebo sa to naucis a spravis si to sam. Nevidim dovod preco sa ti tu srat s modom za 20e, ked v praci dostanem viac za menej roboty.

Link to comment
Share on other sites

před 10minutami, Thomas. said:

jako chapu,ale co jsem se bavil s par lidma co se pohybovali na samp rekli max 500,- vlastne abych nic do toho nevrazel nejlepe ,jako je jasne ze dnes zas tak nikdo zadarmo neda ale kurna treba vzit do uvahy samp upadavajici,hele me to je tak jedno ,ja na te castce trvam max ,bud nekdo chce jeste privydelat na upadavajici samp nebo ne ,pokud nikdo mi na toto nekyvne tak jeho chyba ,ne moje uz a to jeste do toho nabizim tam to co jsem psal v prvem prispevku

well tak kdyz za to nechces platit vic jak 15e tak tady aspon mas stare clrp, myslim ze je to full ale akorat mapy tam nejsou. kazdopadne jestli nemas aspon nejaky zaklady v pawn tak ti to je k nicemu

CLRP.rar

Link to comment
Share on other sites

před 43minutami, Thomas. said:

ja na te castce trvam max ,bud nekdo chce jeste privydelat na upadavajici samp nebo ne ,pokud nikdo mi na toto nekyvne tak jeho chyba ,ne moje

Tomáši, není to chyba toho dotyčného ono je totiž problém v tom že se ani NIKDO takový nenajde, který by na částku 500-, Kč kývl. Prober se. Už to zkoušíš několik let a výsledek? 10-15 hráčů? A to ještě jenom na "pár" týdnů a potom to zase klekne jako všechny ostatní tvé projekty. To by si opravdu musel s něčím unikátním přijít, aby si nějakou širokou škálu hráčů přilákal na ty tvé pokus omyl servery.

 :palmface:

Edited by VolfikCZ
Link to comment
Share on other sites

Jak už tu psali, to že něco upadá nebo neupadá, je programátorovi úplně jedno. Ty něco poptáváš a už jsi tu i dostal adekvátní cenovou nabídku. Tím že něco rozjíždíš, přebíráš veškerá rizika s tím spojená a v podstatě si "najímáš zaměstnance", kterému je úplně jedno co a proč programuje. On má hodinovku a tím to pro něj končíš.
Hlavně tedy nerozumím tomu, když v každém příspěvku opakuješ že SAMP upadá, proč tu neustále spamuješ fórum s tím, že chceš od někoho aby pracoval na něčem co už z podstaty tvého vyjádření nemá smysl a ještě k tomu zadarmo.

Link to comment
Share on other sites

před 9hodinami, Thomas. said:

jako chapu,ale co jsem se bavil s par lidma co se pohybovali na samp rekli max 500,- vlastne abych nic do toho nevrazel nejlepe ,jako je jasne ze dnes zas tak nikdo zadarmo neda ale kurna treba vzit do uvahy samp upadavajici,hele me to je tak jedno ,ja na te castce trvam max ,bud nekdo chce jeste privydelat na upadavajici samp nebo ne ,pokud nikdo mi na toto nekyvne tak jeho chyba ,ne moje uz a to jeste do toho nabizim tam to co jsem psal v prvem prispevku

Tobě nemůže být přes dvacet. To se nedá skoro ani číst.

K tématu, měl bys raději poslechnout ty lidi a nic do toho nevrážet, nejlépe ani svůj čas. Vysvětlení je jednoduché. Aby jsi přilákal lidi, musel bys přijít s něčím unikátním, co lidi oslní, že tam budou chtít hrát. Jenže s budgetem max 500 Kč to nedokážeš.  Protože jak už víme, programovat neumíš a asi se to ani naučit nechceš, proč se učit programovat na něčem co upadá, ztráta času, že?
Oni totiž programovací jazyky nejsou ve směs stejné a ani logické uvažování by ti k ničemu nebylo.

Link to comment
Share on other sites

před 3hodinami, jenkings said:

Jak už tu psali, to že něco upadá nebo neupadá, je programátorovi úplně jedno. Ty něco poptáváš a už jsi tu i dostal adekvátní cenovou nabídku. Tím že něco rozjíždíš, přebíráš veškerá rizika s tím spojená a v podstatě si "najímáš zaměstnance", kterému je úplně jedno co a proč programuje. On má hodinovku a tím to pro něj končíš.
Hlavně tedy nerozumím tomu, když v každém příspěvku opakuješ že SAMP upadá, proč tu neustále spamuješ fórum s tím, že chceš od někoho aby pracoval na něčem co už z podstaty tvého vyjádření nemá smysl a ještě k tomu zadarmo.

jako chápu,ale psal jsem o nějaké cenové nabídce, na ktere trvám ,takže nechapu proč tu někdo piše vyssi částku ,když k těm peněžum může dostat tam to ještě.Hledám jen někoho kdo má kvalitni rp ,který již má a zprovoznil by ho za max 500,-což je ješte furt lepší nabídka,než kdybych nechtěl dát ani korunu ,ale když to nikdo nechce využit a přivydělat si něco málo na upadavajicim sampu jeho chyba,moje ne,aspoň ušetřím

 

Myslím že to co nabizim je slušná nabídka :

Co nabizim :

Jakoukoliv pozici na samp serveru

Možné provize z přispěvku od hráču,kdyby se to rozjelo

Možnou finančni odměnu za gamemod s mapou (max 500kč dle kvality roleplay modu,vzhledem ke stavu samp komunity ,která již upadava,si myslim ze tato částka je adekvatní kor když samp je dost nestabilní už)

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

A ješte ktomu ,já nebudu davat nikomu 50e za 20-60min práce ,těch cca 500kč/skoro 20eur + možná jakakoliv pozice na serveru,možné provize je až moc dobrá nabídka ,že mi zprovozni rp mod starší,který už má zřejmě dost lidi tem plarp či crlp co jsem i slyšel ,do toho by šel jen uplny blázen aby dal 50e za to.

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Proč by někdo, kdo má vlastní mód, ho dával tobě a ještě by se s tebou dělil o výdělek, když si můžeš udělat ten server sám a mít výdělek pro sebe. Pokud je 500 Kč cena za zprovoznění, jaká je cena za ten mód. Chceš ho jakože koupit, chceš licenci nebo co? Já třeba kupoval mód za 2000 kč a to bylo jen pwn. Ani support od prodávajícího jsem tam neměl. 

Link to comment
Share on other sites

před 13minutami, Hip said:

Proč by někdo, kdo má vlastní mód, ho dával tobě a ještě by se s tebou dělil o výdělek, když si můžeš udělat ten server sám a mít výdělek pro sebe. Pokud je 500 Kč cena za zprovoznění, jaká je cena za ten mód. Chceš ho jakože koupit, chceš licenci nebo co? Já třeba kupoval mód za 2000 kč a to bylo jen pwn. Ani support od prodávajícího jsem tam neměl. 

Tak pokud mi někdo chce zprovoznit plarp či crlp,který tu byl dostkrát zveřejnen nebo to tu zveřejnili zas viz výše ,tak to už nemá ani hodnotu snad.A jestli někdo mi bude ještě tvrdit že toto není dobrá nabídka,tak už ta má nabídka v plném znění nemusí platit a budu jen snižovat,buď někdo má zájem ať se ozve nebo ať nepíše radší.Původně jsem zvažoval ,že nedám finačni odměnu,ale jen tam to vzhledem ke stavu samp a velké nejistotě.Kdyby samp neupadavalo vůbec,tak bych dal až 2-5000kč,ale to já za to nemůžu již.Takže max 500,- + možná provize + jakakoliv pozice na mém rp serveru at to je manager nebo co já vím

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 8minutami, Thomas. said:

Tak pokud mi někdo chce zprovoznit plarp či crlp,který tu byl dostkrát zveřejnen nebo to tu zveřejnili zas viz výše ,tak to už nemá ani hodnotu snad.A jestli někdo mi bude ještě tvrdit že toto není dobrá nabídka,tak už ta má nabídka v plném znění nemusí platit a budu jen snižovat,buď někdo má zájem ať se ozve nebo ať nepíše radší.Původně jsem zvažoval ,že nedám finačni odměnu,ale jen tam to vzhledem ke stavu samp a velké nejistotě.Kdyby samp neupadavalo vůbec,tak bych dal až 2-5000kč,ale to já za to nemůžu již

5 000 Kč? Takže už zvedáš nabídku?

Link to comment
Share on other sites

před 4minutami, Fakerko_ said:

5 000 Kč? Takže už zvedáš nabídku?

Píšu  viz výše : Kdyby samp neupadavalo vůbec,tak bych dal až 2-5000kč,ale to já za to nemůžu již .Takže max 500,- + možné provize + jakakoliv pozice na mém rp serveru at to je manager nebo vedení pd nebo co já vím

Edited by Thomas.
Link to comment
Share on other sites

před 4minutami, Thomas. said:

Píšu  viz výše : Kdyby samp neupadavalo vůbec,tak bych dal až 2-5000kč,ale to já za to nemůžu již .Takže max 500,- + možné provize + jakakoliv pozice na mém rp serveru at to je manager nebo co já vím

A víš o tom, že to hraje stále plno lidí, akorát ne na tvém serveru? Nebo to myslíš tak, že samp upadá, protože lidi nahrají u tebe? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Hip locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...