Jump to content

software Neoficiální sampwiki


Josef_03

Recommended Posts

Tyto stránky, jsou známé. Není to žádná novinka. Samp WIki je známá a mnoho pawneru ji používá. open.mp je známé tím, že se snaží napodobit officiální stránku SAMp wiki.

Link to comment
Share on other sites

před 3 hodinami, NuMeRe said:

Samp WIki je známá a mnoho pawneru ji používá

Možno si si nevšimol, že nejde o originálnu wiki, ale o jej kópiu na doméne blast.hk. Ja som napríklad o tejto kópii nevedel a som za tento príspevok vďačný, keďže originálna samp wiki už nie je dostupná ani cez wayback machine na archive.org.

  • Děkuji (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

před 20 hodinami, DuFF said:

Možno si si nevšimol, že nejde o originálnu wiki, ale o jej kópiu na doméne blast.hk. Ja som napríklad o tejto kópii nevedel a som za tento príspevok vďačný, keďže originálna samp wiki už nie je dostupná ani cez wayback machine na archive.org.

Aha, Tak to se omlouvám. Špatně jsem si to omrknul. Omlouvám se a děkuji za ponaučení.

Link to comment
Share on other sites

před 5 hodinami, ATomas said:

Jen skoda ze ta wiki na open.mp ma tolik vypadku, to jsou ty frameworky no :D :D :D

To je pravda, ale jako větší škoda mi přijde pohřbená samp wiki a především samp forum :(

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ale originální SAMP Wiki sem měl velmi oblíbenou, Krásně se v tom dalo číst a bylo to hezky seřazené a popsané do detailu prostě paráda. Škoda že takovou pomoc už nemáme.

Link to comment
Share on other sites

Originalni wiki mela dost nedostatku a hodne prostoru ke zlepseni. Ale co bylo fajn byly takove ty user-experience. Kde ti neoficialne rekli jak to mas a nemas pouzit aby nespadl client nebo svr. I kdyz chyba nebyla oficialne Kalcorem opravena, aspon tem lidem napsali ze existuje. Coz mi na open.mp docela chybi. Ale chapu, je to spis ten neprofesionalni prvek, ale hodne uzitecny :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...